0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi
whatsapp

Toplu SMS Paket Detayları

Ana Sayfa   »   Toplu SMS Paket Detayları

SMS AVM Toplu SMS Paket Detayları

Bir tıkla toplu SMS'lerin gücünü keşfedin, SMS AVM ile iletişiminiz daha etkili olsun!

SMS AVM, toplu SMS gönderiminde kaliteli hizmetin keyfini çıkarmanızı sağlar. Rekabetçi fiyatlarımız, yüksek teknolojik altyapımız ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ile işletmenizin SMS ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz. Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı toplu SMS paketleri sunarız. Paketlerimiz arasında yer alan SMS sayısı, geçerlilik süresi ve fiyatlar farklılık gösterir. Paket datayları bölümünden daha detaylı bilgilere ulaşabilir, sitemiz üzerinden kolayca paket satın alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz ise her zaman size destek olmak için hazır.

Toplu SMS Paket Detayları

SMS AVM, toplu SMS gönderim hizmetleri sunan bir kuruluştur. Fiyatlarımıza %10 ÖİV ve %18 KDV dahildir ve tüm paketlerden yalnızca SMS AVM aboneleri yararlanabilir. Paketlerin kullanım süresi, satın alındığı tarihten itibaren 1 yıldır ve paket alımı gerçekleştirildikten sonra para veya paket iadesi yapılmaz.

  • SMS AVM, toplu SMS fiyatları konusunda oldukça rekabetçidir ve müşterilerine uygun fiyatlı toplu SMS paketleri sunmaktadır. Ayrıca yüksek kaliteli teknik altyapısı ve 7/24 destek ekibi sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır.
  • Paketlerimizde herhangi bir sınır yoktur ve müşterilerimiz ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun toplu SMS fiyat listelerimizden seçim yapabilirler. Ancak paket kapsamında sunulan SMS'ler başka bir aboneye transfer edilemez ve sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Yurt dışı, katma değerli servis ve özel servis numaraları yönlerine yapılan gönderimlerde geçerli olmayacaktır.
  • SMS AVM, abonelerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Herhangi bir sorunuzla ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri hattımızı 0541 811 29 29 veya 0542 811 29 29 numaralarından arayabilirsiniz. Ayrıca, tüm paket satışları STH lisansı kapsamında Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK)'dan isletmeci lisansına sahip Öztek Haberleşme tarafından yapılmaktadır.