Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Başlıklı Toplu SMS Fiyatları

Satın almış olduğunuz Toplu SMS paketlerimizde kullanım süre sınırı Yoktur, sms kredi kullanım haklarınızı bitene kadar kullanabilirsiniz. SMS AVM Kurumsal Toplu SMS hizmeti ile reklam veya tanıtımlarınızı kısa mesaj olarak göndermek artık çok kolay! Sizde Başlıklı Toplu SMS hizmetinden faydalanarak hedef kitlenizde yer alan müşterilere, şubelere ve bayilere mesajlarınızı toplu olarak, en ucuz sms maliyetleriyle, pratik ve hızlı bir şekilde bireysel sms veya toplu sms yollayın. SMS AVM sisteminden Toplu SMS Paketleri satın almak için hemen üye ol adımını kullanabilirsiniz.

Toplu SMS Paket Fiyat Listesi
1.000 SMS

30 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
3.000 SMS

80 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
5.000 SMS

100 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
10.000 SMS

150 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
25.000 SMS

350 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
50.000 SMS

650 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
100.000 SMS

1200 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
250.000 SMS

2750 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
Toplu SMS Paket Kullanım Detayları

* Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir ve hiçbir ek ücret ödemezsiniz.
* SMS paketlerimizde herhangi bir sabit ücret veya taahhüt yoktur.
* Gönderilen SMS'lerde Tanımladığınız başlıklar kullanılır ve en az 3, en fazla 11 karakter olmalıdır.
* Tüm SMS paketlerimiz ile tek tek, toplu veya excel olarak SMS gönderimi yapabilirsiniz.
* 155 karakter ile İngilizce, 150 karakter ile Tükçe SMS yapabilirsiniz.
* 6 boy SMS'e kadar birleştirilmiş uzun SMS (918 karaktere kadar) gönderim yapabilirsiniz.
* Sistem üzerinden, gerçek zamanlı SMS gönderim raporlarının detaylarını inceleyebilir ve indirebilirsiniz.
* Alıcıya ulaşmayan SMS’ler için ücret ödemezsiniz.
* Gönderim yapmak için kurumsal şirket hattınızın olmasına gerek yoktur.
* Fiyatlarımız yurt içi SMS gönderimleri için geçerlidir.
* Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine SMS gönderiminde fiyat farkı bulunmamaktadır.
* Toplu sms paketlerimiz ön ödemelidir, yani kullanımdan önce ödeme yapılır.
*
Toplu SMS gönderimi için gerekli olan evrakları inceleyiniz. veya 05428112929 Gsm numarasından destek alabilirsiniz.

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Kirklareli Toplu Sms Paketleri Edirne Toplu Sms Fiyatları Batman Toplu Sms Tarifeleri Gaziantep Toplu Sms Tarifeleri Elaziğ Toplu Sms Firmaları Karaman Toplu Sms Yolla Afyonkarahisar Toplu Sms Kısa Kod Eskişehir Toplu Sms Şirketi Adana Toplu Sms Paketleri Erzincan Toplu Sms Kısa Kod Antalya Toplu Sms Paketleri Muş Toplu Sms Kampanyaları Çorum Toplu Sms Api Niğde Toplu Sms Paketleri Ordu Toplu Sms Paneli Nevşehir Toplu Sms Yolla Kirklareli Toplu Sms Tarifeleri Ordu Toplu Sms Kirklareli Toplu Sms Firmaları Isparta Toplu Sms Gönder Konya Toplu Sms Gönder Niğde Toplu Sms Tarifeleri Bursa Toplu Sms Kısa Kod Manisa Toplu Sms Yolla Mersin(İçel) Toplu Sms Tarifeleri Düzce Toplu Sms Tarifeleri Adana Toplu Sms Denizli Toplu Sms Sitesi Mersin(İçel) Toplu Sms Paketleri Elaziğ Toplu Sms Şirketi Ardahan Toplu Sms Firmaları Denizli Toplu Sms Tarifeleri Muğla Toplu Sms Bursa Toplu Sms Gönder İzmir Toplu Sms Giriş Adiyaman Toplu Sms Tarifeleri Karabük Toplu Sms Yolla Bilecik Toplu Sms Yolla Mersin(İçel) Toplu Sms Kampanyaları Mardin Toplu Sms Sitesi Elaziğ Toplu Sms Kampanyaları Adiyaman Toplu Sms Paneli Bolu Toplu Sms Paketleri Çanakkale Toplu Sms Kısa Kod Manisa Toplu Sms Tarifeleri İstanbul Toplu Sms Sitesi Konya Toplu Sms Sitesi Afyonkarahisar Toplu Sms Sistemi Bursa Toplu Sms Şirketi Ordu Sms Karabük Toplu Sms Sistemi Kahramanmaraş Toplu Sms Firmaları İstanbul Sms Eskişehir Toplu Sms Tarifeleri Ankara Toplu Sms Paneli Ardahan Toplu Sms Paketleri İstanbul Toplu Sms Gönder Rize Toplu Sms Yolla Elaziğ Toplu Sms Paketleri Manisa Toplu Sms Paneli Niğde Toplu Sms Kampanyaları Muş Toplu Sms Gönder Burdur Toplu Sms Kastamonu Toplu Sms Kampanyaları Bingöl Toplu Sms Kampanyaları Artvin Toplu Sms Sitesi Karaman Toplu Sms Kirklareli Toplu Sms Kampanyaları Isparta Toplu Sms Yolla Nevşehir Toplu Sms Gönder Kirşehir Toplu Sms Malatya Toplu Sms Sitesi Edirne Toplu Sms Gaziantep Toplu Sms Gönder Antalya Toplu Sms Niğde Toplu Sms Kısa Kod Gaziantep Toplu Sms Kısa Kod Kilis Toplu Sms Yolla Bolu Toplu Sms Giriş Erzurum Toplu Sms Sistemi Afyonkarahisar Toplu Sms Fiyatları Ağri Toplu Sms Api Kilis Toplu Sms Paneli Iğdir Toplu Sms Firmaları Ağri Toplu Sms Giriş Isparta Toplu Sms Api Mersin(İçel) Toplu Sms Api Rize Sms İstanbul Toplu Sms Üye Bilecik Toplu Sms Fiyatları Gaziantep Toplu Sms Paneli Artvin Toplu Sms Firmaları Afyonkarahisar Toplu Sms Api Kirklareli Sms Muğla Toplu Sms Kısa Kod Ankara Toplu Sms Paketleri İstanbul Toplu Sms Kampanyaları Mardin Toplu Sms Kısa Kod Ankara Sms Kocaeli Toplu Sms Fiyatları