Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Gönder Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Gönder Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Gönder SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Gönder Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

SMS Pakati Nasıl Satın Alırım

 

Toplu SMS Paket Satın Alma İşlemleri?

kullanıcı adı ve şifremiz ile sisteme giriş yapınız.
Sol menüde Ödeme işlemleri Bölümüne Geliyoruz
SMS Paketi Satın Al Bölümüne tıklayınız.
Detaylar için Lütfen Videoyu İzleyiniz.

 

 

Daha Fazla SMS Tanıtım Videoları İçin Tıklayınız.

Devamını Oku >>
Amasya Toplu Sms Üye Balikesir Toplu Sms Paketleri Osmaniye Toplu Sms Kısa Kod Kktc Toplu Sms Üye Ağri Toplu Sms Kampanyaları Malatya Toplu Sms Tarifeleri Osmaniye Toplu Sms Giriş Karabük Toplu Sms Sistemi İstanbul Toplu Sms Sitesi İzmir Toplu Sms Fiyatları Ankara Toplu Sms Gönder Kilis Toplu Sms Gönder Iğdir Toplu Sms Gönder Muş Sms Muğla Toplu Sms Fiyatları Osmaniye Toplu Sms Şirketi Osmaniye Toplu Sms Yolla Manisa Toplu Sms Firmaları Ağri Toplu Sms Gönder Giresun Sms Malatya Toplu Sms Firmaları Kktc Toplu Sms Yolla Niğde Toplu Sms Api Kirikkale Toplu Sms Sistemi Karaman Toplu Sms Üye Gaziantep Toplu Sms Paketleri Kocaeli Toplu Sms Fiyatları Karabük Toplu Sms Api Kahramanmaraş Toplu Sms Paneli Erzurum Sms Manisa Toplu Sms Fiyatları Antalya Toplu Sms Isparta Toplu Sms Üye Adana Toplu Sms Paketleri Kirikkale Toplu Sms Paneli Denizli Toplu Sms Gönder Ordu Toplu Sms Şirketi Antalya Toplu Sms Firmaları Amasya Toplu Sms Şirketi Bolu Toplu Sms Fiyatları Mardin Toplu Sms Firmaları Ağri Toplu Sms Osmaniye Toplu Sms Kampanyaları Kars Toplu Sms Fiyatları Bilecik Toplu Sms Fiyatları Kahramanmaraş Toplu Sms Amasya Toplu Sms Sitesi Kktc Toplu Sms Firmaları İzmir Toplu Sms Erzurum Toplu Sms Giriş Diyarbakir Toplu Sms Paketleri Kilis Toplu Sms Tarifeleri Muş Toplu Sms Sistemi Elaziğ Sms Kocaeli Sms Malatya Toplu Sms Gönder Bilecik Toplu Sms Üye Ağri Toplu Sms Kısa Kod Osmaniye Sms Düzce Toplu Sms Sitesi Erzincan Toplu Sms Fiyatları Kars Toplu Sms Paneli Edirne Toplu Sms Gönder Ankara Toplu Sms Kısa Kod Çanakkale Toplu Sms Yolla Batman Toplu Sms Tarifeleri Malatya Toplu Sms Paketleri Malatya Toplu Sms Api Giresun Toplu Sms Firmaları Mersin(İçel) Toplu Sms Paketleri Amasya Toplu Sms Karabük Toplu Sms Firmaları Ordu Toplu Sms Kısa Kod Niğde Toplu Sms Sistemi Niğde Sms Isparta Sms Balikesir Toplu Sms Gönder Çorum Toplu Sms Api Erzincan Toplu Sms Kampanyaları Muğla Toplu Sms Sitesi Osmaniye Toplu Sms Kütahya Toplu Sms Diyarbakir Toplu Sms Gönder Ankara Toplu Sms Paketleri Ağri Toplu Sms Paneli Bolu Toplu Sms Kampanyaları Kocaeli Toplu Sms Sitesi Bilecik Toplu Sms Giresun Toplu Sms Kampanyaları Erzurum Toplu Sms Paketleri Karaman Toplu Sms Isparta Toplu Sms Fiyatları Antalya Toplu Sms Giriş Denizli Toplu Sms Paneli Mardin Sms Adana Toplu Sms Üye Erzurum Toplu Sms Şirketi Gaziantep Toplu Sms Sitesi Çanakkale Toplu Sms Sitesi Niğde Toplu Sms Kısa Kod