Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Giriş Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Giriş Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Giriş SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Giriş Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Gönder

 

Toplu Numaralara SMS Nasıl Gönderilir?

kullanıcı adı ve şifremiz ile sisteme giriş yapınız.
Sol menüde sms işlemleri bölümünde sms gönder butonuna tıklayınız
Gsm alanları kısmına dilediğiniz kadar numara yazın.
Mesaj başlığınızı seçiniz Mesajınızı yazınız
Sms gönder butonuna tıklayınız
Ön izleme ekranı gelecektir ve bu ekranda son onaya tıklayınız

 

 

Daha Fazla SMS Tanıtım Videoları İçin Tıklayınız.

Devamını Oku >>
Karaman Toplu Sms Firmaları Konya Toplu Sms Gönder Batman Toplu Sms Sitesi Kütahya Toplu Sms Üye Giresun Toplu Sms Üye Nevşehir Toplu Sms Sitesi Ağri Toplu Sms Adiyaman Toplu Sms Tarifeleri Bolu Toplu Sms Paneli Çanakkale Toplu Sms Firmaları Kahramanmaraş Toplu Sms Sitesi Niğde Toplu Sms Üye Hakkari Toplu Sms Gönder Amasya Toplu Sms Giriş Osmaniye Toplu Sms Fiyatları Denizli Toplu Sms Üye Elaziğ Toplu Sms Diyarbakir Toplu Sms Tarifeleri Diyarbakir Toplu Sms Üye Bitlis Toplu Sms Kısa Kod Kirklareli Toplu Sms Sitesi Karaman Toplu Sms Api Kastamonu Toplu Sms Paketleri Kocaeli Toplu Sms Üye Kocaeli Toplu Sms Kampanyaları Ağri Toplu Sms Kısa Kod Karaman Toplu Sms Kısa Kod İzmir Toplu Sms Paneli Kirikkale Toplu Sms Üye Nevşehir Toplu Sms Yolla Amasya Toplu Sms Paneli Kütahya Toplu Sms Kısa Kod Bingöl Toplu Sms Paneli Düzce Toplu Sms Batman Toplu Sms Sistemi Karabük Toplu Sms Paketleri Kahramanmaraş Toplu Sms Balikesir Toplu Sms Kısa Kod Amasya Toplu Sms Fiyatları Erzurum Toplu Sms Şirketi Konya Toplu Sms Sitesi Bursa Toplu Sms Fiyatları Hakkari Toplu Sms Paneli Niğde Toplu Sms Yolla Çanakkale Toplu Sms Üye Hakkari Toplu Sms Kısa Kod Diyarbakir Toplu Sms Yolla Ağri Toplu Sms Sistemi Bursa Toplu Sms Sistemi Artvin Toplu Sms Firmaları Erzurum Toplu Sms Paneli Adana Toplu Sms Paneli Malatya Toplu Sms Fiyatları Adana Toplu Sms Sitesi Nevşehir Toplu Sms Üye Düzce Toplu Sms Paneli Kirklareli Toplu Sms Üye Niğde Toplu Sms Firmaları Adiyaman Toplu Sms Sitesi Kastamonu Toplu Sms Sistemi Bilecik Toplu Sms Kısa Kod Gaziantep Toplu Sms Gönder Malatya Toplu Sms Üye Elaziğ Toplu Sms Üye Ordu Toplu Sms Api Erzincan Toplu Sms Gönder Diyarbakir Toplu Sms Paketleri Osmaniye Toplu Sms Kktc Toplu Sms Şirketi Adiyaman Sms İstanbul Toplu Sms Gönder Bolu Toplu Sms Paketleri Isparta Toplu Sms Firmaları Artvin Toplu Sms Fiyatları Amasya Toplu Sms Sitesi Erzurum Toplu Sms Çorum Toplu Sms Üye Bursa Sms Mersin(İçel) Toplu Sms Yolla Adana Toplu Sms Amasya Toplu Sms Gönder Antalya Toplu Sms Kısa Kod Burdur Toplu Sms Api Muğla Toplu Sms Şirketi Mardin Toplu Sms Gönder Muş Toplu Sms Yolla Antalya Toplu Sms Tarifeleri Erzurum Toplu Sms Sistemi Karaman Toplu Sms Paketleri Bitlis Toplu Sms Sitesi Gaziantep Toplu Sms Giriş Gaziantep Sms Denizli Toplu Sms Yolla Giresun Toplu Sms Paketleri Antalya Toplu Sms Api Amasya Toplu Sms Tarifeleri Mardin Toplu Sms Sistemi Nevşehir Toplu Sms Firmaları Konya Toplu Sms Paneli Erzurum Toplu Sms Sitesi