Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Fiyatları Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Fiyatları Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Fiyatları SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Fiyatları Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Kurumsal Başlıklı SMS

SMS AVM; Yurt içinde faaliyet gösteren tüm bireysel ve kurumsal abonelerin ses hizmetleri ile Toplu SMS ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmıştır ayrıca çalıştığımız operatörlerin (Türkcell, Vodafone ve Türktelekom) alt yapılarını kullanarak tüm sektörlere özel iletişim çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

SMS AVM; mesajlaşma servisini Toplu SMS Gönderen okul, dernek, hastane, eczane, dershane, market, güvenlik, lojistik firmaları, partiler, belediyeler, site yönetimleri… ve daha bir çok alanda Toplu SMS Paketi kullanan abonelerin istek ve önerilerini dikkate alarak hazırlanmıştır.

SMS AVM; Pratik Toplu SMS Paneli ile kullanımı kolay, hızlı, estetik ve modern ara yüzü ile mobil ve masaüstü tüm cihazlara tam uyumlu, yüksek performanslı, güvenlikli hizmet sunan Kurumsal SMS sistemidir.

SMS AVM; Başlıklı sms sektöründe Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından (STH) lisansı ile yetkilendirilmiş öztek haberleşmenin çözüm ortağı olup bireysel ve kurumsal abonelere Toplu SMS hizmeti sunan bir markadır.

Hemen Toplu SMS Üyemiz Olun!

Devamını Oku >>
Bitlis Toplu Sms Paneli Manisa Toplu Sms Üye Kktc Toplu Sms Api Kilis Toplu Sms Sistemi Ankara Toplu Sms Kampanyaları Artvin Toplu Sms Sitesi Karabük Sms Eskişehir Toplu Sms Yolla Malatya Toplu Sms Kampanyaları Kütahya Toplu Sms Üye Denizli Toplu Sms Api Kocaeli Toplu Sms Fiyatları Amasya Sms Çankiri Toplu Sms Fiyatları Bingöl Toplu Sms Gönder Hakkari Toplu Sms Gönder Kilis Toplu Sms Api Nevşehir Toplu Sms Giriş Amasya Toplu Sms Gönder Ardahan Toplu Sms Gönder Bolu Toplu Sms Giriş Manisa Toplu Sms Tarifeleri Iğdir Toplu Sms Kampanyaları Kars Toplu Sms Üye Bursa Toplu Sms Şirketi Mersin(İçel) Sms Çorum Toplu Sms Paketleri Adiyaman Toplu Sms Gönder Malatya Toplu Sms Paneli Mersin(İçel) Toplu Sms Tarifeleri Elaziğ Toplu Sms Kampanyaları Diyarbakir Toplu Sms Kampanyaları Manisa Sms Amasya Toplu Sms Sistemi Çanakkale Toplu Sms Giriş Iğdir Toplu Sms Sistemi Manisa Toplu Sms Gönder Diyarbakir Toplu Sms Paneli Ağri Toplu Sms Yolla Muş Toplu Sms Sistemi Muş Toplu Sms Gönder Kars Toplu Sms Firmaları Bolu Toplu Sms Sitesi Kilis Toplu Sms Şirketi Düzce Toplu Sms Kısa Kod Giresun Toplu Sms Tarifeleri Niğde Toplu Sms Gönder Edirne Toplu Sms Sistemi Malatya Toplu Sms Sitesi Kirklareli Toplu Sms Kısa Kod İstanbul Toplu Sms Api Karabük Toplu Sms Üye Eskişehir Toplu Sms Adana Toplu Sms Tarifeleri Diyarbakir Toplu Sms Fiyatları Artvin Toplu Sms Gönder İzmir Toplu Sms Paneli Bingöl Toplu Sms Giriş Malatya Toplu Sms Yolla Isparta Toplu Sms Giriş Kirşehir Toplu Sms Yolla Kilis Toplu Sms Gönder Kirşehir Toplu Sms Paketleri Çanakkale Toplu Sms Sitesi Edirne Toplu Sms Paneli Bitlis Toplu Sms Sitesi Bursa Toplu Sms Fiyatları Konya Toplu Sms Şirketi Kktc Toplu Sms Kampanyaları Adiyaman Sms Ordu Toplu Sms Firmaları Kahramanmaraş Toplu Sms Kampanyaları Denizli Toplu Sms Kısa Kod Kars Toplu Sms Api Hakkari Toplu Sms Şirketi Adiyaman Toplu Sms Üye Kirikkale Toplu Sms Paketleri Elaziğ Toplu Sms Yolla Osmaniye Toplu Sms Api Çankiri Toplu Sms Tarifeleri Çorum Toplu Sms Yolla Karabük Toplu Sms Şirketi Bilecik Toplu Sms Paneli Hakkari Toplu Sms Fiyatları Bolu Toplu Sms Kampanyaları Mersin(İçel) Toplu Sms Sitesi Kocaeli Toplu Sms Paketleri Mersin(İçel) Toplu Sms Fiyatları Kktc Toplu Sms Giriş Çanakkale Toplu Sms Firmaları Mardin Toplu Sms Gönder Giresun Toplu Sms Gönder İzmir Toplu Sms Sitesi Ankara Toplu Sms Gönder Gaziantep Toplu Sms Sitesi Antalya Toplu Sms Kısa Kod Mardin Toplu Sms Kısa Kod Adiyaman Toplu Sms Şirketi Bursa Toplu Sms Paneli Iğdir Toplu Sms Gönder