Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Firmaları Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Firmaları Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Firmaları SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Firmaları Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Kurumsal Başlıklı SMS

SMS AVM; Yurt içinde faaliyet gösteren tüm bireysel ve kurumsal abonelerin ses hizmetleri ile Toplu SMS ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmıştır ayrıca çalıştığımız operatörlerin (Türkcell, Vodafone ve Türktelekom) alt yapılarını kullanarak tüm sektörlere özel iletişim çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

SMS AVM; mesajlaşma servisini Toplu SMS Gönderen okul, dernek, hastane, eczane, dershane, market, güvenlik, lojistik firmaları, partiler, belediyeler, site yönetimleri… ve daha bir çok alanda Toplu SMS Paketi kullanan abonelerin istek ve önerilerini dikkate alarak hazırlanmıştır.

SMS AVM; Pratik Toplu SMS Paneli ile kullanımı kolay, hızlı, estetik ve modern ara yüzü ile mobil ve masaüstü tüm cihazlara tam uyumlu, yüksek performanslı, güvenlikli hizmet sunan Kurumsal SMS sistemidir.

SMS AVM; Başlıklı sms sektöründe Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından (STH) lisansı ile yetkilendirilmiş öztek haberleşmenin çözüm ortağı olup bireysel ve kurumsal abonelere Toplu SMS hizmeti sunan bir markadır.

Hemen Toplu SMS Üyemiz Olun!

Devamını Oku >>
Erzincan Toplu Sms Sistemi Konya Toplu Sms Gönder Iğdir Toplu Sms İzmir Toplu Sms Api Bingöl Toplu Sms Api Elaziğ Toplu Sms Sitesi Kastamonu Toplu Sms Tarifeleri Muş Toplu Sms Adiyaman Toplu Sms Sitesi Kilis Toplu Sms Kısa Kod Çorum Toplu Sms Firmaları Kirikkale Sms Malatya Sms Bitlis Toplu Sms Kısa Kod Burdur Toplu Sms Gönder Elaziğ Toplu Sms Paneli Kahramanmaraş Toplu Sms Firmaları İzmir Toplu Sms Kampanyaları Denizli Toplu Sms Karaman Toplu Sms Api Erzurum Toplu Sms Yolla Kirklareli Toplu Sms Paketleri Adana Toplu Sms Tarifeleri Adana Toplu Sms Api Kilis Toplu Sms Api Rize Toplu Sms Fiyatları Bilecik Toplu Sms Api Muğla Toplu Sms Firmaları İzmir Toplu Sms Sistemi Afyonkarahisar Toplu Sms Şirketi Kirklareli Toplu Sms Üye Bolu Toplu Sms Üye Muğla Toplu Sms Kampanyaları Amasya Toplu Sms Giriş Kilis Toplu Sms Kktc Toplu Sms Kısa Kod Isparta Toplu Sms Şirketi Osmaniye Sms Amasya Toplu Sms Sistemi Niğde Toplu Sms Firmaları Batman Toplu Sms Sitesi Bursa Toplu Sms Firmaları Karabük Toplu Sms Tarifeleri Kocaeli Toplu Sms Gönder Erzincan Toplu Sms Paketleri Adiyaman Toplu Sms Api Çanakkale Toplu Sms Giriş Düzce Toplu Sms Giriş Afyonkarahisar Toplu Sms Üye İstanbul Toplu Sms Kampanyaları Mardin Toplu Sms Gönder Muş Toplu Sms Gönder Çorum Toplu Sms Giriş Burdur Toplu Sms Giriş Hakkari Toplu Sms Kampanyaları Bilecik Sms Düzce Toplu Sms Kısa Kod Artvin Toplu Sms Kısa Kod Afyonkarahisar Toplu Sms Kampanyaları Karaman Toplu Sms Sistemi Ardahan Toplu Sms Tarifeleri Denizli Toplu Sms Tarifeleri Malatya Toplu Sms Tarifeleri Bursa Toplu Sms Paneli Çankiri Toplu Sms Sitesi Malatya Toplu Sms Sistemi Kastamonu Toplu Sms Paketleri Burdur Toplu Sms Tarifeleri Çanakkale Toplu Sms Üye Ardahan Toplu Sms Fiyatları Ankara Toplu Sms Paneli Kktc Toplu Sms Giriş Amasya Toplu Sms Şirketi Kütahya Toplu Sms Kısa Kod Adana Sms Muğla Toplu Sms Tarifeleri Gaziantep Toplu Sms Sitesi Çankiri Toplu Sms Kampanyaları Kastamonu Toplu Sms Sistemi Ordu Sms Kirşehir Toplu Sms Sitesi Elaziğ Toplu Sms Kısa Kod Diyarbakir Toplu Sms Api Erzincan Toplu Sms Tarifeleri Burdur Toplu Sms Kısa Kod Karaman Toplu Sms Kampanyaları Balikesir Toplu Sms Giriş İzmir Toplu Sms Gönder Kirklareli Toplu Sms Paneli Muğla Toplu Sms Sistemi Nevşehir Toplu Sms Kampanyaları Çorum Toplu Sms Paketleri Elaziğ Toplu Sms Gönder Kktc Toplu Sms Şirketi Kirklareli Toplu Sms Nevşehir Toplu Sms Paketleri Karaman Toplu Sms Ağri Toplu Sms Üye Muğla Toplu Sms Kısa Kod Çorum Toplu Sms Fiyatları