Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Api Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Api Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Api SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Tc No Ile Başlıklı Toplu Sms Api Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Başlıklı Toplu SMS Fiyatları

Satın almış olduğunuz Toplu SMS paketlerimizde kullanım süre sınırı Yoktur, sms kredi kullanım haklarınızı bitene kadar kullanabilirsiniz. SMS AVM Kurumsal Toplu SMS hizmeti ile reklam veya tanıtımlarınızı kısa mesaj olarak göndermek artık çok kolay! Sizde Başlıklı Toplu SMS hizmetinden faydalanarak hedef kitlenizde yer alan müşterilere, şubelere ve bayilere mesajlarınızı toplu olarak, en ucuz sms maliyetleriyle, pratik ve hızlı bir şekilde bireysel sms veya toplu sms yollayın. SMS AVM sisteminden Toplu SMS Paketleri satın almak için hemen üye ol adımını kullanabilirsiniz.

Toplu SMS Paket Fiyat Listesi
1.000 SMS

30 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
3.000 SMS

80 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
5.000 SMS

100 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
10.000 SMS

150 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
25.000 SMS

350 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
50.000 SMS

650 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
100.000 SMS

1200 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
250.000 SMS

2750 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
Toplu SMS Paket Kullanım Detayları

* Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir ve hiçbir ek ücret ödemezsiniz.
* SMS paketlerimizde herhangi bir sabit ücret veya taahhüt yoktur.
* Gönderilen SMS'lerde Tanımladığınız başlıklar kullanılır ve en az 3, en fazla 11 karakter olmalıdır.
* Tüm SMS paketlerimiz ile tek tek, toplu veya excel olarak SMS gönderimi yapabilirsiniz.
* 155 karakter ile İngilizce, 150 karakter ile Tükçe SMS yapabilirsiniz.
* 6 boy SMS'e kadar birleştirilmiş uzun SMS (918 karaktere kadar) gönderim yapabilirsiniz.
* Sistem üzerinden, gerçek zamanlı SMS gönderim raporlarının detaylarını inceleyebilir ve indirebilirsiniz.
* Alıcıya ulaşmayan SMS’ler için ücret ödemezsiniz.
* Gönderim yapmak için kurumsal şirket hattınızın olmasına gerek yoktur.
* Fiyatlarımız yurt içi SMS gönderimleri için geçerlidir.
* Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine SMS gönderiminde fiyat farkı bulunmamaktadır.
* Toplu sms paketlerimiz ön ödemelidir, yani kullanımdan önce ödeme yapılır.
*
Toplu SMS gönderimi için gerekli olan evrakları inceleyiniz. veya 05428112929 Gsm numarasından destek alabilirsiniz.

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Diyarbakir Toplu Sms Sitesi Çankiri Toplu Sms Gönder Eskişehir Toplu Sms Paketleri Osmaniye Toplu Sms Paketleri Iğdir Sms Kars Toplu Sms Tarifeleri Adana Toplu Sms Sitesi Nevşehir Toplu Sms Fiyatları Çorum Toplu Sms Firmaları Kars Sms Diyarbakir Toplu Sms Kampanyaları Batman Toplu Sms Sistemi Balikesir Toplu Sms Sistemi Çanakkale Toplu Sms Şirketi Ağri Toplu Sms Tarifeleri Konya Toplu Sms İstanbul Toplu Sms Tarifeleri Iğdir Toplu Sms Yolla Bingöl Toplu Sms Giriş Nevşehir Toplu Sms Sitesi Artvin Toplu Sms Tarifeleri Bitlis Toplu Sms Tarifeleri Adana Toplu Sms Kampanyaları Afyonkarahisar Toplu Sms Api Burdur Toplu Sms Sistemi Kocaeli Toplu Sms Gönder Bilecik Sms Kirşehir Toplu Sms Api Iğdir Toplu Sms Fiyatları Ankara Toplu Sms Api Kirşehir Toplu Sms Kampanyaları Rize Toplu Sms Paketleri Ardahan Toplu Sms Paketleri Bingöl Toplu Sms Kısa Kod Gaziantep Toplu Sms Üye Elaziğ Toplu Sms Yolla Burdur Toplu Sms Kampanyaları Giresun Toplu Sms Api Bolu Toplu Sms Sitesi Kilis Toplu Sms Paketleri Kirikkale Sms Kastamonu Toplu Sms Kısa Kod İzmir Toplu Sms Gönder Kirşehir Toplu Sms Tarifeleri Kastamonu Toplu Sms Paneli Konya Toplu Sms Giriş Isparta Toplu Sms Api Gaziantep Toplu Sms Api Adiyaman Toplu Sms Kısa Kod Kilis Toplu Sms Şirketi Karabük Toplu Sms Sistemi Kirşehir Toplu Sms Paneli Osmaniye Toplu Sms Giriş Adana Toplu Sms Fiyatları Karabük Toplu Sms Yolla Kirklareli Toplu Sms Giriş Niğde Toplu Sms Üye Niğde Toplu Sms Firmaları Mardin Toplu Sms Sistemi Malatya Toplu Sms Yolla Kocaeli Toplu Sms Fiyatları Ardahan Toplu Sms Sitesi Kastamonu Toplu Sms Giriş Kastamonu Toplu Sms Gönder Muğla Toplu Sms Firmaları Adiyaman Toplu Sms Kütahya Toplu Sms Tarifeleri Ordu Toplu Sms Fiyatları Afyonkarahisar Toplu Sms Sistemi Kirşehir Toplu Sms Giriş Kktc Toplu Sms Firmaları Nevşehir Toplu Sms Yolla Osmaniye Toplu Sms Sistemi Antalya Sms Isparta Toplu Sms Üye Kirikkale Toplu Sms Manisa Sms İzmir Toplu Sms Api Bursa Toplu Sms Üye Kars Toplu Sms Sitesi Kastamonu Toplu Sms Şirketi Gaziantep Toplu Sms Paketleri Diyarbakir Sms Kastamonu Toplu Sms Paketleri Bursa Toplu Sms Fiyatları Erzurum Toplu Sms Üye Elaziğ Toplu Sms Sitesi Denizli Toplu Sms Giriş Konya Toplu Sms Api Ordu Toplu Sms Paneli Bursa Toplu Sms Şirketi Erzincan Toplu Sms Sistemi Artvin Toplu Sms Yolla Kirşehir Toplu Sms Yolla Artvin Toplu Sms Paketleri Bilecik Toplu Sms Giriş İzmir Toplu Sms Üye Balikesir Toplu Sms Giriş Nevşehir Toplu Sms Şirketi Iğdir Toplu Sms Paketleri