Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Tc No Ile Baslikli Toplu Mesaj Api Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Tc No Ile Baslikli Toplu Mesaj Api Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Tc No Ile Baslikli Toplu Mesaj Api SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Tc No Ile Baslikli Toplu Mesaj Api Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Başlıklı Toplu SMS Fiyatları

Satın almış olduğunuz Toplu SMS paketlerimizde kullanım süre sınırı Yoktur, sms kredi kullanım haklarınızı bitene kadar kullanabilirsiniz. SMS AVM Kurumsal Toplu SMS hizmeti ile reklam veya tanıtımlarınızı kısa mesaj olarak göndermek artık çok kolay! Sizde Başlıklı Toplu SMS hizmetinden faydalanarak hedef kitlenizde yer alan müşterilere, şubelere ve bayilere mesajlarınızı toplu olarak, en ucuz sms maliyetleriyle, pratik ve hızlı bir şekilde bireysel sms veya toplu sms yollayın. SMS AVM sisteminden Toplu SMS Paketleri satın almak için hemen üye ol adımını kullanabilirsiniz.

Toplu SMS Paket Fiyat Listesi
1.000 SMS

30 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
3.000 SMS

80 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
5.000 SMS

100 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
10.000 SMS

150 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
25.000 SMS

350 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
50.000 SMS

650 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
100.000 SMS

1200 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
250.000 SMS

2750 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
Toplu SMS Paket Kullanım Detayları

* Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir ve hiçbir ek ücret ödemezsiniz.
* SMS paketlerimizde herhangi bir sabit ücret veya taahhüt yoktur.
* Gönderilen SMS'lerde Tanımladığınız başlıklar kullanılır ve en az 3, en fazla 11 karakter olmalıdır.
* Tüm SMS paketlerimiz ile tek tek, toplu veya excel olarak SMS gönderimi yapabilirsiniz.
* 155 karakter ile İngilizce, 150 karakter ile Tükçe SMS yapabilirsiniz.
* 6 boy SMS'e kadar birleştirilmiş uzun SMS (918 karaktere kadar) gönderim yapabilirsiniz.
* Sistem üzerinden, gerçek zamanlı SMS gönderim raporlarının detaylarını inceleyebilir ve indirebilirsiniz.
* Alıcıya ulaşmayan SMS’ler için ücret ödemezsiniz.
* Gönderim yapmak için kurumsal şirket hattınızın olmasına gerek yoktur.
* Fiyatlarımız yurt içi SMS gönderimleri için geçerlidir.
* Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine SMS gönderiminde fiyat farkı bulunmamaktadır.
* Toplu sms paketlerimiz ön ödemelidir, yani kullanımdan önce ödeme yapılır.
*
Toplu SMS gönderimi için gerekli olan evrakları inceleyiniz. veya 05428112929 Gsm numarasından destek alabilirsiniz.

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Antalya Sms Fiyatlari Ankara Baslikli Toplu Mesaj Sistemi Antalya Başlıklı Toplu Sms Şirketi Amasya Toplu Sms Amasya Başlıklı Toplu Sms Fiyatları Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Yolla Afyonkarahisar Toplu Sms Gönder | Kurumsal Ve Bireysel Sms Sistemi Ağri Kurumsal Başlikli Toplu Sms Sistemi Aidat Toplu Mesaj Yolla Anaokulu Toplu Sms Afyonkarahisar Sms Gonder Amasya Başlıklı Sms Adana Dernek Sms Adiyaman Toplu Mesaj Ankara Sms Panel En Uygun Toplu Sms Fiyatları Ağri Başlıklı Sms Ankara Toplu Mesaj üye Afyonkarahisar Sms Yolla Ankara Toplu Sms Toplu Mesaj Gönderme Adana Başlıklı Toplu Sms Paketleri Ankara Sms Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Şirketi Aidat Toplu Sms üye Abone Toplu Sms Şirketi Ağri Başlıklı Toplu Sms Yolla Ankara Hizlisms Amasya Baslikli Toplu Sms üye Amasya Baslikli Toplu Mesaj Sirketi Abone Başlıklı Toplu Sms Sistemi Antalya Dernek Sms Abone Baslikli Toplu Mesaj üye Abone Sms Toplu Sms Toplu Mesaj Gönderme Afyonkarahisar Sms Api Abone Toplu Sms Üye Ankara Baslikli Toplu Mesaj üye Ankara Başlıklı Toplu Sms Api Adana Kurumsalsms Abone Sms Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri Ankara Mesaj Adiyaman Baslikli Mesaj Anaokulu Baslikli Toplu Mesaj Sistemi Adiyaman Toplu Sms Antalya Başlıklı Toplu Sms Yolla Antalya Smsapi Ağri Toplu Sms Şirketi Adiyaman Sms Yolla Afyonkarahisar Toplusms Adana Toplu Sms Kısa Kod Abone Baslikli Toplu Mesaj Fiyatlari Adiyaman Sms üyelik Anaokulu Baslikli Toplu Mesaj Tarifeleri Ağri Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Amasya Toplu Sms Paneli Afyonkarahisar Smsapi Ağri Okul Için Sms Abone Sms Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Ankara Baslikli Toplu Mesaj Gonder Afyonkarahisar Bireysel Sms Ankara Toplu Sms Sitesi Adana Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Agri Sms üyelik Adana Toplu Sms Giriş Ağri Toplu Sms Fiyatları Amasya Sms üyelik Agri Baslikli Toplu Mesaj üye Adiyaman Derneksms Ankara Sms E Okul Uyumlu Toplu Sms Adiyaman Dernek Sms Adana Toplu Sms Firmaları Adana Toplu Mesaj Sitesi Amasya Hizli Sms Ankara Toplu Mesaj Antalya Başlıklı Toplu Sms Sitesi Adana Toplu Sms Paketleri Ankara En Uygun Kurumsal Toplu Sms Tarifeleri Adiyaman Okul Için Sms Amasya Okullara Özel Toplu Sms Gönderim Sistemi Afyonkarahisar Başlıklı Toplu Sms Yolla Ankara Toplu Sms Api Amasya Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri Antalya Baslikli Toplu Mesaj Sitesi Afyonkarahisar Toplu Sms Kanpanyası Afyonkarahisar Baslikli Toplu Mesaj Paneli Abone Baslikli Toplu Sms üye Antalya Baslikli Toplu Mesaj Paketleri Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj üye Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Giris Ankara Toplu Mesaj Yolla Adiyaman Toplu Mesaj Fiyatlari Anaokulu Toplu Sms Firmaları Ankara Sms Panel E Okul Uyumlu Toplu Sms Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Antalya En Uygun Toplu Sms Fiyatları Ankara Toplu Mesaj Paketleri Adana Toplu Mesaj üye Afyonkarahisar En Uygun Toplu Sms Fiyatları Ankara Sms Panel Toplu Sms Toplu Mesaj Gönderme Adiyaman Hastane Sms Ankara Sms Fiyatlari