Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Tc No Ile Başlıklı Sms Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Tc No Ile Başlıklı Sms Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Tc No Ile Başlıklı Sms SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Tc No Ile Başlıklı Sms Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

SMS Paneli Video Tanıtım

SMS AVM’nin uzman kadrosu tarafından hazırlanan Toplu SMS Panel tanıtım Videoları serisiyle uygulamalı görsel tanıtım imkanına kavuşacaksınız. Platformun genel tanıtımı, özellikleri, menü kullanımı, toplu sms gönderimi, yeni SMS grupları oluşturma, Excelden SMS gönderimi ve daha bir çok konu tamamen uygulamalı görsel anlatım eşliğinde sunulmaktadır.

   Başlıklı SMS Nasıl Oluşturabilirim?            SMS Evraklarını Nasıl Gönderebilirm?                   Toplu SMS Paketi Satın Al                         Toplu SMS Alt Kullanıcı Sistemi

toplu numaraya sms gönder     toplu numaraya sms gönder     gruba sms gönder     Doğum Günü, Evlilik Günü SMS'i  

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Batman Sms Kahramanmaraş Toplu Sms Firmaları Ağri Toplu Sms Şirketi Düzce Toplu Sms Sitesi Iğdir Toplu Sms Api Malatya Toplu Sms Firmaları Rize Toplu Sms Kampanyaları Kocaeli Toplu Sms Üye Bingöl Toplu Sms Kısa Kod Afyonkarahisar Toplu Sms Kampanyaları Kirklareli Toplu Sms Şirketi Erzurum Toplu Sms Fiyatları Isparta Toplu Sms Şirketi Ordu Sms Denizli Toplu Sms Fiyatları Giresun Toplu Sms Gönder Kilis Toplu Sms Sitesi Bursa Toplu Sms Firmaları Kahramanmaraş Toplu Sms Paneli Konya Toplu Sms Tarifeleri Kktc Toplu Sms Api Kastamonu Toplu Sms Paketleri Rize Toplu Sms Fiyatları Mardin Toplu Sms Üye Karaman Toplu Sms Yolla Malatya Toplu Sms Gaziantep Toplu Sms Api Manisa Toplu Sms Paneli Hakkari Sms Çorum Toplu Sms Kampanyaları Iğdir Toplu Sms Giriş Kocaeli Toplu Sms Erzurum Toplu Sms Gönder Isparta Toplu Sms Giriş Kahramanmaraş Toplu Sms Api Kirikkale Toplu Sms Kampanyaları Kktc Toplu Sms Fiyatları Kirikkale Toplu Sms Yolla Karabük Toplu Sms Sitesi Adana Toplu Sms Sitesi Elaziğ Toplu Sms Şirketi Artvin Toplu Sms Fiyatları Konya Toplu Sms Üye Balikesir Toplu Sms Gönder Malatya Toplu Sms Paneli Adiyaman Toplu Sms Api Kirklareli Toplu Sms Fiyatları Rize Toplu Sms Kars Toplu Sms Paneli Amasya Toplu Sms Tarifeleri Iğdir Toplu Sms Paneli Çorum Toplu Sms Api Isparta Sms Burdur Toplu Sms Firmaları Ordu Toplu Sms Kısa Kod Niğde Toplu Sms Şirketi İstanbul Toplu Sms Kampanyaları Çankiri Toplu Sms Kampanyaları Edirne Toplu Sms Fiyatları Kirklareli Toplu Sms Firmaları Kocaeli Toplu Sms Paketleri Kilis Sms Rize Toplu Sms Yolla İzmir Sms Erzincan Toplu Sms Paneli Karaman Toplu Sms Paneli Bitlis Toplu Sms Sitesi Isparta Toplu Sms Tarifeleri Eskişehir Toplu Sms Tarifeleri Diyarbakir Toplu Sms Gönder Ankara Toplu Sms Sistemi Erzurum Sms Giresun Sms Kilis Toplu Sms Kısa Kod Bursa Toplu Sms Paketleri Eskişehir Toplu Sms Giriş Iğdir Toplu Sms Tarifeleri Kirikkale Toplu Sms Gönder Afyonkarahisar Toplu Sms Giriş Antalya Toplu Sms Kısa Kod Kastamonu Toplu Sms Sistemi Burdur Toplu Sms Amasya Toplu Sms Gönder Rize Toplu Sms Sistemi Ankara Toplu Sms Fiyatları Bolu Toplu Sms Üye Erzincan Toplu Sms Fiyatları Artvin Toplu Sms Giriş Kirklareli Toplu Sms Sitesi Balikesir Sms Kocaeli Toplu Sms Api Ağri Toplu Sms Fiyatları Afyonkarahisar Toplu Sms Mersin(İçel) Toplu Sms Firmaları Osmaniye Toplu Sms Giriş İzmir Toplu Sms Şirketi Kktc Toplu Sms Firmaları Isparta Toplu Sms Üye Adiyaman Toplu Sms Giriş Kars Toplu Sms Kısa Kod