Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Tapu Sicil Müdürlüğü Toplu Sms Yollama | Toplu Mesaj Yollama Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Tapu Sicil Müdürlüğü Toplu Sms Yollama | Toplu Mesaj Yollama Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Tapu Sicil Müdürlüğü Toplu Sms Yollama | Toplu Mesaj Yollama SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Tapu Sicil Müdürlüğü Toplu Sms Yollama | Toplu Mesaj Yollama Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Sistemi

toplu sms sistemiSMS AVM Toplu SMS ile internetin olduğu her yerden KULLANICI GİRİŞİ yaparak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 5 sn. içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Yerine ulaşmayan,başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS'ler için kredi iadesi anında yapılır. Mobil uygulamalarımız ile cep telefonunuzdan da Toplu SMS gönderimi yapabilir, gönderim raporlarınızı kontrol edebilirsiniz.Kredi kartı ile 7/24 kredi alımı yapabilir, satın aldığınız kredileri anında kullanabilirsiniz. Toplu SMS gönderimini, bilgi güvenliği sertifikası onaylı tüm sistemlerimizden tüm operatörlerle kurulan direk bağlantı sayesinde daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Çift yönlü SMS ile Toplu SMS gönderdiğiniz kişiler ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. SMS AVM Toplu SMS modülünü kendi kodlarınıza entegre ederek uygulamanız içerisinden SMS gönderimi yapabilir veya abone numaranıza gönderilen SMS'leri alabilirsiniz.

Neden TOPLU SMS Kullanılmalı;

Raporlanabilir Toplu mesajlaşma çözümleri günlü aylık ve haftalık bazda raporlanabilir.
Hızlıdır Toplu SMS Geleneksel iletişim, reklam ve tanıtım araçlarına kıyasla hızlıdır. 
Pratiktir Mesajın tüketiciye ulaşması neredeyse kesindir. Ulaştığında ya da iletildiğinde rapor alınabilir.
Etklidir Gönderdiğiniz toplu mesajlar ile ilgili anında geri dönüş alabilirsiniz
Samimidir Toplu mesaj laşma müşterilerinizin doğum günlerini hatırlar sizinle müşteriniz arasında özel bir bağ oluşturur.
Ekonomiktir Toplu mesajlaşma diğer reklam araçlarına göre oldukça ekonomiktir.
Farkındalık Yaratır Mevcut müşterileriniz dönemsel bilgilendirme mesajları ile firmanızın yeni ürünlerinden haberdar olarak sizi hatırlarlar.

TOPLU SMS HİZMETİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?
Yurt içindeki gerçek veya tüzel kişiler toplu sms sistemini kullanabilir. Toplu SMS dernekler, vakıflar ve parti merkezleri toplantı ve organizasyon duyuruları yapmak, üyeler ile iletişime geçmek için, perakende sektöründe (mağazalar, marketler vs.) müşterilere yeni promosyonları duyurma ve ödeme hatırlatma işlemlerini için, eğitim sektöründe, öğrencilerin, devamsızlık durumu ve not bilgilerini, sınav tarihi ve sınav bilgilerini, veli toplantısı gün ve saatini iletmek, özel günleri kutlamak için kullanılabilir.

NEDEN SMS AVM
> Marka bilinilirliğinizi pekiştirebilirsiniz 
> Zamandan tasarruf ederek aynı anda binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.
> Geleneksel reklam araçlarına çok düşük maliyetle reklam yapma şansı
> Aynı zamanda bir anımsatıcı olarak müşterilerinize doğum günü özel gün mesajlarını gönderebilirsiniz.

NASIL KULLANABİLİRİM?
SMS AVM Toplu SMS sistemini internetin olduğu her yerden kulanabilirsiniz. Kayıt anında oluşturulan abone numarası ve şifre ile isterseniz web sayfamız üzerinden Toplu SMS Paneli'ne giriş yaparak isterseniz de android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza toplu sms uygulamamızı yükleyerek sms gönderebilirsiniz. Dershanelerde ve okullarda öğrenci bilgileri üzerinden toplu sms gönderimi yapmak için geliştirilen e-okul uygulamamızı kullanabilirsiniz

 

Toplu SMS Üyemiz Olun!

Devamını Oku >>
Afyonkarahisar Baslikli Toplu Mesaj üye Agri Toplu Mesaj Giris Adiyaman Toplu Sms Fiyatları Ankara Sms Panel En Uygun Toplu Sms Fiyatları Adana Toplu Sms Abone Sms Toplu Sms Yolla Kurumsal Sms Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Paketleri Adana En Uygun Toplu Sms Fiyatları Ankara Başlıklı Sms Ağri Başlıklı Toplu Sms Yolla Abone Toplu Mesaj üye Afyonkarahisar Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Afyonkarahisar Başlıklı Toplu Sms Gönder Ağri Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Aidat Toplu Mesaj Kampanyalari Afyonkarahisar Toplu Mesaj Giris Adiyaman Baslikli Mesaj Ankara Sms Toplu Sms Hizmetleri Amasya Baslikli Toplu Mesaj Firmalari Antalya Baslikli Toplu Mesaj Sistemi Abone Sms Toplu Sms Başlıklı Sms Gönderme Antalya Sms üyelik Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Sistemi Adiyaman Toplu Mesaj Tarifeleri Anaokulu Toplu Mesaj Kampanyalari Abone Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Aidat Toplu Sms Şirketi Abone Sms Apartman Yönetimi Başlıklı Toplu Sms Yolla Apartman Yonetimi Sms Api Agri Hastane Sms Amasya Toplu Sms Api Afyonkarahisar Sms Abone Baslikli Toplu Mesaj Firmalari Ankara Başlıklı Toplu Sms Sistemi Amasya Toplu Mesaj Sirketi Adana Hizli Sms Adana Baslikli Mesaj Aidat Toplu Sms Kısa Kod Afyonkarahisar Api Sms Ağri Toplu Başlıklı Sms Sistemi? Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Tarifeleri Ağri Toplu Sms Fiyatları Ankara Baslikli Mesaj Amasya Okul Için Sms Apartman Yönetimi Başlıklı Sms Amasya Ucuzsms Amasya Baslikli Toplu Mesaj üye Ağri Başlıklı Toplu Sms Api Abone Başlıklı Toplu Sms Tarifeleri Antalya Mesaj Antalya Toplusms Ağri Başlıklı Toplu Sms Giriş Afyonkarahisar Toplu Sms Api Adiyaman Toplu Sms üye Ankara Sms Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Abone Başlıklı Toplu Sms Gönder Amasya Başlıklı Toplu Sms Sistemi Antalya Toplu Sms üye Adana Toplu Mesaj Yolla Antalya Toplu Sms Api Antalya Basliklisms Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Firmaları Ankara Toplu Mesaj Abone Sms Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Adiyaman Toplu Başlıklı Sms Sistemi? Agri Toplu Mesaj üye Afyonkarahisar Toplu Sms Toplu Mesaj Gönderme Afyonkarahisar Baslikli Toplu Mesaj Api Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Adana Toplu Sms Kampanyaları Ankara Apisms Amasya Toplu Sms Fiyat Tarifesi Adana Toplu Sms Yolla Kurumsal Sms Afyonkarahisar Toplu Sms Yolla Kurumsal Sms Afyonkarahisar Toplu Sms Yolla Adana Toplu Sms Tarifeleri Ankara Toplu Mesaj Gonder Amasya Toplu Sms Giriş Anaokulu Toplu Mesaj Anaokulu Toplu Sms Üye Ağri Başlıklı Toplu Sms Sitesi Antalya Toplu Mesaj Antalya Toplu Sms Sistemi Adana Baslikli Toplu Mesaj Fiyatlari Ağri Toplu Sms Yolla Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Paneli Ankara Toplu Sms Sitesi Apartman Yönetimi Başlıklı Toplu Sms Üye Antalya Toplu Mesaj Api Aidat Toplu Sms Adana Başlıklı Toplu Sms Gönder Anaokulu Toplu Mesaj Api Ankara Sms Panel Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Ankara Toplu Sms Giriş Afyonkarahisar Baslikli Toplu Mesaj Tarifeleri Ağri Başlıklı Toplu Sms Fiyatları Antalya Toplu Sms Üye Abone Sms Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Ankara Başlıklı Toplu Sms Tarifeleri