Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Tapu Sicil Müdürlüğü Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Tapu Sicil Müdürlüğü Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Tapu Sicil Müdürlüğü Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Tapu Sicil Müdürlüğü Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Kurumsal Başlıklı SMS

SMS AVM; Yurt içinde faaliyet gösteren tüm bireysel ve kurumsal abonelerin ses hizmetleri ile Toplu SMS ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmıştır ayrıca çalıştığımız operatörlerin (Türkcell, Vodafone ve Türktelekom) alt yapılarını kullanarak tüm sektörlere özel iletişim çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

SMS AVM; mesajlaşma servisini Toplu SMS Gönderen okul, dernek, hastane, eczane, dershane, market, güvenlik, lojistik firmaları, partiler, belediyeler, site yönetimleri… ve daha bir çok alanda Toplu SMS Paketi kullanan abonelerin istek ve önerilerini dikkate alarak hazırlanmıştır.

SMS AVM; Pratik Toplu SMS Paneli ile kullanımı kolay, hızlı, estetik ve modern ara yüzü ile mobil ve masaüstü tüm cihazlara tam uyumlu, yüksek performanslı, güvenlikli hizmet sunan Kurumsal SMS sistemidir.

SMS AVM; Başlıklı sms sektöründe Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından (STH) lisansı ile yetkilendirilmiş öztek haberleşmenin çözüm ortağı olup bireysel ve kurumsal abonelere Toplu SMS hizmeti sunan bir markadır.

Hemen Toplu SMS Üyemiz Olun!

Devamını Oku >>
Afyonkarahisar Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Antalya Toplu Mesaj üye Ankara Toplu Sms Api Abone Baslikli Toplu Mesaj Kampanyalari Afyonkarahisar Sms üyelik Adana Baslikli Toplu Mesaj Tarifeleri Antalya Toplu Sms Kampanyaları Adana Toplu Sms Giriş Afyonkarahisar Hizlisms Ankara Hastane Sms Ankara Toplu Mesaj Paketleri Agri Baslikli Toplu Mesaj Paketleri Antalya Api Sms Apartman Yonetimi Mesaj Antalya Toplu Sms Fiyat Tarifesi Amasya Kurumsalsms Afyonkarahisar Toplu Sms Kampanyaları Ankara Başlıklı Toplu Sms Paneli Amasya Sms Gonder Apartman Yönetimi Başlıklı Toplu Sms Abone Toplu Sms Kampanyaları Adiyaman Toplu Sms Paneli Afyonkarahisar Baslikli Toplu Mesaj Paneli Ankara Sms Panel Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Amasya Toplu Sms Yolla Apartman Yonetimi Baslikli Toplu Sms üye Antalya Toplu Sms Hizmetleri Antalya Başlıklı Toplu Sms Antalya Toplu Sms Paneli Abone Sms Toplu Başlıklı Sms Sistemi‎ Ağri Toplu Sms Paketleri Ankara Dernek Sms Adiyaman Baslikli Mesaj Adiyaman Toplu Mesaj Tarifeleri Agri Baslikli Toplu Mesaj Tarifeleri Antalya Sms Yolla Agri Sms Yolla Adana Bireysel Sms Ankara Sms Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Abone Sms Toplu Sms Başlıklı Sms Gönderme Adana Başlıklı Toplu Sms Abone Sms Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Apartman Yönetimi Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Amasya Toplu Başlıklı Sms Sistemi? Abone Toplu Mesaj Paketleri Abone Toplu Sms Sitesi Aidat Sms Afyonkarahisar Sms Fiyatlari Amasya Başlıklı Toplu Sms Paketleri Adana Toplu Sms Fiyatları Antalya Toplu Sms Yolla Ağri Toplu Sms Yolla Ağri Başlıklı Toplu Sms Giriş Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Firmalari Agri Sms Fiyatlari Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Sitesi Ankara Toplu Mesaj Tarifeleri Adiyaman Toplu Mesaj Sitesi Apartman Yonetimi Kurumsalsms Aidat Toplu Sms Yolla Aidat Toplu Sms Tarifeleri Ankara Sms Panel Toplu Sms Kanpanyası Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Antalya Toplu Sms Sistemi Adana Başlıklı Toplu Sms Şirketi Adana Sms Videolari Aidat Toplu Mesaj Paketleri Abone Sms En Uygun Kurumsal Toplu Sms Tarifeleri Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Firmaları Antalya Toplu Sms Tarifeleri Amasya Toplu Mesaj üye Adiyaman Toplu Sms Yolla Ankara Sms Panel Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Antalya Derneksms Apartman Yonetimi Baslikli Toplu Mesaj Kampanyalari Antalya Toplu Sms Fiyatları Amasya Toplu Mesaj Kampanyalari Adana Toplu Sms Kampanyaları Agri Sms Videolari Apartman Yönetimi Başlıklı Toplu Sms Paneli Agri Toplu Mesaj Sitesi Apartman Yonetimi Okulsms Ankara Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Adana Sms üyelik Aidat Toplu Sms Paketleri Amasya Toplu Sms Paketleri Agri Okul Sms Ankara Sms Panel Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri Afyonkarahisar Toplu Sms Kanpanyası Adana Ucuz Sms Abone Toplu Mesaj Api Antalya Toplu Mesaj Firmalari Adana Baslikli Toplu Mesaj Sirketi Afyonkarahisar Okul Için Sms Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Giriş Apartman Yönetimi Başlıklı Toplu Sms Üye Afyonkarahisar Sms Videolari Ankara Toplu Sms üye Ankara Toplu Başlıklı Sms Sistemi? Apartman Yönetimi Başlıklı Toplu Sms Sitesi