Okul SMS Fiyatlarımız

e-Okul Sistemine uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
Tapu Sicil Müdürlüğü Okullara Özel Sms Sistemi Okul SMS Sistemini tüm okullarda kullanmanız mümkündür. Resmi okul, Özel okul farketmeksizin Anaokul, İlk ve Ortaokul, Lise gibi... kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazılanmıştır. Kullanıcı dostu kolay kullanım paneli ve kendine özgü toplusms gönderim özellikleri sayesinde de zaman kazanırsınız.

Okul SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • E Okul SMS Modülü

  MEB, özel okul ve kolejler gibi tüm eğitim kurumları için kullanabileceğiniz pratik ve uygun ücretli toplu sms gönderme sistemidir.

 • Öğrenci no ile SMS

  Öğrencilerin sadece okul numarasını girerek velilere kendi ad ve soyadları ile hitaplı sms gönderimi yapıyoruz;

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  İsterseniz anne, baba, öğrenci veya diğer telefonu rehbere kaydedin. Duruma göre anneye, babaya veya öğrenciye aynı anda da mesaj yollayabilirsiniz.

 • Pratik Devamsılık Modülü

  Öğrencilerinizin Günlük veya sizin belirlediğiniz tarihler arasındaki genel toplam devamsızlkları gönderebilirsiniz.

 • Sınırsız Alt Kullanıcı

  Müdür yardımcısı, öğretmen veya personellerinizi yetkilendirbilir ana hesap üzerinden de tüm işlemlerini raporlayabilirsiniz.

 • Detaylı Raporlama

  Gelişmiş raporlama sistemimiz sayesinde atılan her mesajın durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz.

Tapu Sicil Müdürlüğü Okullara Özel Sms Sistemi Devlet ve Özel Okullarına, Eğitim kurumlarına, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Başlıklı Toplu SMS Sistemi sağlayan firmamız kurulduğu 2014'ten geleceğe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları ile kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.
Tapu Sicil Müdürlüğü Okullara Özel Sms Sistemi Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Başlıklı SMS

SMS AVM; Yurt içinde faaliyet gösteren tüm bireysel ve kurumsal abonelerin ses hizmetleri ile Toplu SMS ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmıştır ayrıca çalıştığımız operatörlerin (Türkcell, Vodafone ve Türktelekom) alt yapılarını kullanarak tüm sektörlere özel iletişim çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

SMS AVM; mesajlaşma servisini Toplu SMS Gönderen okul, dernek, hastane, eczane, dershane, market, güvenlik, lojistik firmaları, partiler, belediyeler, site yönetimleri… ve daha bir çok alanda Toplu SMS Paketi kullanan abonelerin istek ve önerilerini dikkate alarak hazırlanmıştır.

SMS AVM; Pratik Toplu SMS Paneli ile kullanımı kolay, hızlı, estetik ve modern ara yüzü ile mobil ve masaüstü tüm cihazlara tam uyumlu, yüksek performanslı, güvenlikli hizmet sunan Kurumsal SMS sistemidir.

SMS AVM; Başlıklı sms sektöründe Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından (STH) lisansı ile yetkilendirilmiş öztek haberleşmenin çözüm ortağı olup bireysel ve kurumsal abonelere Toplu SMS hizmeti sunan bir markadır.

Hemen Toplu SMS Üyemiz Olun!

Devamını Oku >>
Amasya Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Agri Toplu Mesaj Paneli Apartman Yonetimi Baslikli Toplu Mesaj Sitesi Amasya En Uygun Toplu Sms Fiyatları Adana Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Ağri Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Adiyaman Toplu Sms Fiyat Tarifesi Amasya Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Gonder Afyonkarahisar Başlıklı Sms Amasya Toplu Sms Hizmetleri Ankara Toplu Mesaj Gonder Amasya Başlıklı Toplu Sms Firmaları Ankara Sms Yolla Adana Toplu Mesaj Yolla Ankara Toplu Sms Fiyat Tarifesi Ankara Sms Toplu Sms Başlıklı Sms Gönderme Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Sirketi Ankara Baslikli Toplu Sms üye Antalya Toplu Sms Giriş Aidat Toplu Sms Firmaları Amasya Sms Gonder Agri Baslikli Toplu Mesaj Giris Afyonkarahisar Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Abone Toplu Mesaj Kampanyalari Ankara Başlıklı Toplu Sms Üye Amasya Kurumsal Sms Antalya Basliklisms Aidat Toplu Sms Üye Adiyaman Toplu Mesaj Paneli Anaokulu Toplu Mesaj Sistemi Ankara Sms Panel Okullara Özel Sms Sistemi Agri Baslikli Toplu Mesaj Paketleri Afyonkarahisar Toplu Sms Yolla Kurumsal Sms Afyonkarahisar Toplu Sms Fiyatları Amasya Baslikli Toplu Mesaj Firmalari Apartman Yönetimi Başlıklı Toplu Sms Api Aidat Toplu Sms Adana Kurumsal Sms Adana Toplu Sms Şirketi Ankara Toplusms Abone Başlıklı Toplu Sms Paketleri Adana Toplu Mesaj Giris Antalya Toplu Mesaj Giris Adana Başlıklı Toplu Sms Şirketi Adana Toplu Mesaj Adiyaman Api Sms Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Abone Sms Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri Adiyaman Toplu Mesaj Sitesi Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Firmaları Abone Baslikli Toplu Mesaj Fiyatlari Ankara Toplu Sms Sitesi Adiyaman Toplusms Ağri Toplu Sms Üye Aidat Toplu Sms Şirketi Antalya Başlıklı Toplu Sms Firmaları Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Adana Toplu Sms Üye Abone Toplu Sms Paketleri Ağri Başlıklı Toplu Sms Sitesi Afyonkarahisar Toplu Sms Gönder Adiyaman Toplu Mesaj Api Adiyaman Toplu Sms Firmaları Ankara Sms En Uygun Kurumsal Toplu Sms Tarifeleri Amasya Baslikli Toplu Sms üye Afyonkarahisar Baslikli Toplu Mesaj Sitesi Apartman Yonetimi Hizli Sms Ağri Okul Için Sms Ankara Toplu Sms Tarifeleri Ankara Toplu Mesaj Firmalari Antalya Smsapi Ankara Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Abone Toplu Mesaj Giris Ankara Sms Panel Okullara Özel Toplu Sms Gönderim Sistemi Ankara Toplu Sms Kampanyaları Abone Baslikli Toplu Mesaj Paketleri Amasya Toplu Mesaj üye Afyonkarahisar Toplu Sms Yolla Antalya Kurumsal Başlikli Toplu Sms Sistemi Amasya Toplu Sms Kısa Kod Antalya Toplu Mesaj Api Adana Toplu Mesaj Paneli Adana Başlıklı Toplu Sms Sistemi Antalya Dernek Sms Ankara Toplu Sms Kısa Kod Agri Sms Videolari Antalya Okulsms Apartman Yonetimi Baslikli Toplu Mesaj Firmalari Agri Baslikli Toplu Mesaj Sirketi Anaokulu Mesaj Apartman Yonetimi Sms Fiyatlari Ankara Api Sms Ankara Başlıklı Toplu Sms Api Amasya Toplu Sms Şirketi Amasya Ucuz Sms Amasya Toplu Sms Sistemi Ağri Toplu Sms Paketleri Apartman Yonetimi Sms Gonder Adana Okulsms