Okul SMS Fiyatlarımız

e-Okul Sistemine uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
Tapu Sicil Müdürlüğü Okul Için Sms Okul SMS Sistemini tüm okullarda kullanmanız mümkündür. Resmi okul, Özel okul farketmeksizin Anaokul, İlk ve Ortaokul, Lise gibi... kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazılanmıştır. Kullanıcı dostu kolay kullanım paneli ve kendine özgü toplusms gönderim özellikleri sayesinde de zaman kazanırsınız.

Okul SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • E Okul SMS Modülü

  MEB, özel okul ve kolejler gibi tüm eğitim kurumları için kullanabileceğiniz pratik ve uygun ücretli toplu sms gönderme sistemidir.

 • Öğrenci no ile SMS

  Öğrencilerin sadece okul numarasını girerek velilere kendi ad ve soyadları ile hitaplı sms gönderimi yapıyoruz;

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  İsterseniz anne, baba, öğrenci veya diğer telefonu rehbere kaydedin. Duruma göre anneye, babaya veya öğrenciye aynı anda da mesaj yollayabilirsiniz.

 • Pratik Devamsılık Modülü

  Öğrencilerinizin Günlük veya sizin belirlediğiniz tarihler arasındaki genel toplam devamsızlkları gönderebilirsiniz.

 • Sınırsız Alt Kullanıcı

  Müdür yardımcısı, öğretmen veya personellerinizi yetkilendirbilir ana hesap üzerinden de tüm işlemlerini raporlayabilirsiniz.

 • Detaylı Raporlama

  Gelişmiş raporlama sistemimiz sayesinde atılan her mesajın durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz.

Tapu Sicil Müdürlüğü Okul Için Sms Devlet ve Özel Okullarına, Eğitim kurumlarına, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Başlıklı Toplu SMS Sistemi sağlayan firmamız kurulduğu 2014'ten geleceğe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları ile kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.
Tapu Sicil Müdürlüğü Okul Için Sms Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Başlıklı SMS

SMS AVM; Yurt içinde faaliyet gösteren tüm bireysel ve kurumsal abonelerin ses hizmetleri ile Toplu SMS ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmıştır ayrıca çalıştığımız operatörlerin (Türkcell, Vodafone ve Türktelekom) alt yapılarını kullanarak tüm sektörlere özel iletişim çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

SMS AVM; mesajlaşma servisini Toplu SMS Gönderen okul, dernek, hastane, eczane, dershane, market, güvenlik, lojistik firmaları, partiler, belediyeler, site yönetimleri… ve daha bir çok alanda Toplu SMS Paketi kullanan abonelerin istek ve önerilerini dikkate alarak hazırlanmıştır.

SMS AVM; Pratik Toplu SMS Paneli ile kullanımı kolay, hızlı, estetik ve modern ara yüzü ile mobil ve masaüstü tüm cihazlara tam uyumlu, yüksek performanslı, güvenlikli hizmet sunan Kurumsal SMS sistemidir.

SMS AVM; Başlıklı sms sektöründe Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından (STH) lisansı ile yetkilendirilmiş öztek haberleşmenin çözüm ortağı olup bireysel ve kurumsal abonelere Toplu SMS hizmeti sunan bir markadır.

Hemen Toplu SMS Üyemiz Olun!

Devamını Oku >>
Abone Başlıklı Toplu Sms Gönder Afyonkarahisar Baslikli Toplu Mesaj Sitesi Ankara En Uygun Kurumsal Toplu Sms Tarifeleri Ankara Hizli Sms Adiyaman Hizlisms Afyonkarahisar Toplu Sms Kampanyaları Agri Baslikli Toplu Mesaj Sirketi Ankara Toplu Sms Kısa Kod Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Sirketi Adiyaman Toplu Mesaj Paketleri Amasya Baslikli Toplu Mesaj Sistemi Afyonkarahisar Dernek Sms Adana Basliklisms Abone Sms Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri Apartman Yönetimi Başlıklı Toplu Sms Firmaları Adiyaman Toplu Mesaj Sistemi Afyonkarahisar Okul Sms Amasya Baslikli Toplu Mesaj Paketleri Aidat Toplu Sms Sistemi Ankara Başlıklı Toplu Sms Sitesi Afyonkarahisar Sms Api Amasya Toplu Sms Paneli Agri Sms Gonder Adiyaman Toplusms Adiyaman Toplu Sms Yolla Antalya Apisms Agri Toplu Mesaj Giris Ankara Başlıklı Toplu Sms Api Aidat Toplu Mesaj Sitesi Adana Toplu Sms Sistemi Abone Başlıklı Toplu Sms Firmaları Ankara Sms Yolla Ağri Toplu Sms Yollama | Toplu Mesaj Yollama Adiyaman Okul Sms Ağri Toplu Sms Firmaları Ankara Sms Videolari Agri Mesaj Afyonkarahisar Hastane Sms Abone Toplu Sms Gönder Afyonkarahisar Başlıklı Toplu Sms Api Adana Kurumsalsms Agri Sms Fiyatlari Afyonkarahisar Toplu Sms Firmaları Agri Baslikli Toplu Mesaj Paneli Amasya Toplu Mesaj Sitesi Abone Toplu Mesaj Paneli Ankara Sms Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Amasya Bireysel Sms Ankara Sms üyelik Anaokulu Başlıklı Sms Apartman Yonetimi Sms Fiyatlari Ankara Sms Okullara Özel Sms Sistemi Afyonkarahisar Toplu Mesaj Sirketi Adana Sms Videolari Ankara Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Antalya Başlıklı Toplu Sms Gönder Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Ankara Hastane Sms Antalya Sms Antalya Sms Fiyatlari Apartman Yönetimi Başlıklı Toplu Sms Gönder Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Api Afyonkarahisar Api Sms Amasya Baslikli Toplu Mesaj üye Amasya Derneksms Ankara Toplu Mesaj Firmalari Afyonkarahisar Toplu Sms Paketleri Agri Baslikli Toplu Mesaj Paketleri Ankara Bireysel Sms Apartman Yonetimi Basliklisms Amasya Baslikli Toplu Mesaj Sitesi Abone Başlıklı Toplu Sms Fiyatları Amasya Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Anaokulu Baslikli Toplu Mesaj Kampanyalari Antalya Toplu Sms Firmaları Antalya Toplu Sms Başlıklı Sms Gönderme Amasya Okul Sms Ankara Baslikli Toplu Mesaj Api Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Firmaları Agri Toplu Mesaj Yolla Antalya Başlıklı Toplu Sms Yolla Abone Toplu Sms Şirketi Aidat Toplu Mesaj Fiyatlari Antalya Baslikli Toplu Mesaj Sistemi Aidat Toplu Sms Tarifeleri Antalya Başlıklı Toplu Sms Api Adiyaman Okul Için Sms Ankara Toplu Sms Agri Baslikli Toplu Mesaj Kampanyalari Adana Toplu Sms Başlıklı Sms Gönderme Adana Okullara Özel Toplu Sms Gönderim Sistemi Ankara Toplu Mesaj Sistemi Adana Baslikli Toplu Mesaj Afyonkarahisar Başlıklı Toplu Sms Firmaları Ağri Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Adiyaman Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri Adiyaman Toplu Sms Gönder | Kurumsal Ve Bireysel Sms Sistemi Amasya Toplu Sms Üye Adana Toplu Sms Şirketi