Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz Toplu Sms Kısa Kod Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süresiz Toplu Sms Kısa Kod Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süresiz Toplu Sms Kısa Kod SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süresiz Toplu Sms Kısa Kod Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Üye Kayıt Adımları

 

Toplu SMS Üyeliği
Kayıt, Hesap Aktivasyonu ve Ödeme İşlemleri ile ilgili açıklamalar...

 

 Kolay Üyelik

* Ücretsiz Üyeliğin ardından belirtmiş olduğunuz Cep Telefonunuza SMS ile kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir.
* İlk girişinizde karşınıza "Üyelik Tamamlama Ekranı" gelir. Bu ekrandaki "*" işaretli bölümleri doldurmanız gerekmektedir.
* Otomatik olarak Toplu SMS gönderim panelimiz kullanımınıza açılır.
* Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Destek Ekibimiz sizinle irtibata geçerek sistemi test edebilmeniz için gerekli tanımlamaları yapacaktır
 

 

 Hızlı Aktivasyon

Aktivasyon ve Kurulum tamamen ÜCRETSİZDİR. Sadece almak istediğiniz Sms Paketinin ücretini ödersiniz.
Sistemi kullanmaya karar verdiğinizde gerekli evrakları (Bireysel üyelikler için sözleşme ve kimlik; Ticari üyelikler için sözleşme, kimlik ve kullanılmak istenen SMS Başlığını destekleyen belge.); iremayhan81@gmail.com mail adresine veya WhatsApp sms aonelik 0542 811 29 29 numarasına gönderiniz.
Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra uygun başlıklar hesabınıza tanımlanır ve Destek Ekibimiz size işlemlerinizin tamamlandığına dair onay mesajını gönderir. SMS Başlığı tanımlama işlemleri tarafımızca yönlendirilecek olup; ayrıca sormak istediğini konularla ilgili bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 Ödeme ve SMS Paketi Tanımlama

* SMS Paketini kredi kartıyla almak isterseniz SMS Panelinde "Ödeme İşlemleri->SMS Paketi satın al" menülerini kullanarak almak istediğiniz paketin ücretini yazıp çekim yapabilirsiniz. Sistem kredinizi otomatik yükleyecektir.
* Satın almak istediğiniz SMS Paketini Havale/EFT yoluyla almak için SMS Panelinizde "Ödeme İşlemleri->Banka Hesapları" menülerini kullanarak banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz paketin ücretini hesaplarımıza gönderdikten sonra yine aynı menüde "Ödeme Bildirimi" seçeneğini kullanarak Muhasebe Birimimize talebinizi iletebilirsiniz. Muhasebe Birimimiz ödemenizin hesaplarımıza yansımasının hemen ardından kredi yüklemenizi yapacaktır.
 

 

SMS Göndermeye Hazırsınız...

Almış olduğunuz kredilerin herhangi bir kullanım ömrü YOKTUR! SMS Panelinize artık dilediğiniz yerden bağlanabilir ve istediğiniz zaman sms gönderebilirsiniz. Aktivasyonun ardından evrakların asıllarını en kısa sürede kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz kargo bilgisi size aktivasyon sırasında ayrıca iletilecektir. Sistem kullanımı ve her türlü soru ve sorunlarınız için bize iletişim kanallarımızla her zaman ulaşabilirsiniz. 

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Erzincan Toplu Sms Kısa Kod Çankiri Toplu Sms Kampanyaları Mersin(İçel) Toplu Sms Sistemi Iğdir Toplu Sms Kısa Kod Elaziğ Toplu Sms Api Bursa Toplu Sms Kampanyaları Kktc Sms Hakkari Toplu Sms Sistemi İstanbul Toplu Sms Paketleri Kktc Toplu Sms Paketleri Malatya Toplu Sms Fiyatları Ardahan Toplu Sms Kampanyaları Ağri Toplu Sms Fiyatları Isparta Toplu Sms Bolu Toplu Sms Mersin(İçel) Toplu Sms Sitesi Eskişehir Toplu Sms Batman Toplu Sms Firmaları Bingöl Toplu Sms Şirketi Afyonkarahisar Toplu Sms Adana Toplu Sms Üye Kars Toplu Sms Paneli Artvin Toplu Sms Giriş Amasya Sms Karaman Toplu Sms Gönder Kocaeli Toplu Sms Yolla Muş Toplu Sms Gönder Erzurum Toplu Sms Firmaları Mardin Toplu Sms Kısa Kod Çankiri Toplu Sms Tarifeleri Niğde Toplu Sms Sistemi Muğla Toplu Sms Kampanyaları Düzce Sms Kktc Toplu Sms Üye Çorum Toplu Sms Üye Niğde Toplu Sms Paketleri Bursa Toplu Sms Sistemi Kirklareli Toplu Sms Kısa Kod Çorum Sms Afyonkarahisar Toplu Sms Şirketi Kilis Toplu Sms Fiyatları Çankiri Toplu Sms Kastamonu Toplu Sms Şirketi Malatya Toplu Sms Rize Toplu Sms Paneli Niğde Toplu Sms Firmaları Gaziantep Toplu Sms Sitesi Bursa Toplu Sms Şirketi Kirikkale Toplu Sms Giriş Iğdir Toplu Sms Sistemi Hakkari Toplu Sms Api Çankiri Toplu Sms Paketleri Iğdir Toplu Sms Mersin(İçel) Toplu Sms Firmaları Isparta Toplu Sms Sistemi Ardahan Toplu Sms Giriş Kilis Toplu Sms Şirketi Kirikkale Toplu Sms Kampanyaları Denizli Toplu Sms Firmaları Denizli Toplu Sms Tarifeleri Amasya Toplu Sms Paketleri Artvin Toplu Sms Yolla Artvin Toplu Sms Şirketi Adana Toplu Sms Sitesi Kirşehir Toplu Sms Üye Çanakkale Toplu Sms Gönder Manisa Toplu Sms Fiyatları Giresun Toplu Sms Üye Adana Toplu Sms Firmaları Bolu Toplu Sms Fiyatları Bitlis Toplu Sms Sistemi Kirklareli Toplu Sms Firmaları Muğla Toplu Sms Sistemi Osmaniye Toplu Sms Sistemi Edirne Toplu Sms Sistemi Mardin Toplu Sms Tarifeleri Elaziğ Toplu Sms Üye Burdur Toplu Sms Tarifeleri Amasya Toplu Sms Sistemi Giresun Toplu Sms Gönder Kahramanmaraş Toplu Sms Tarifeleri Afyonkarahisar Toplu Sms Üye Hakkari Toplu Sms Fiyatları Ordu Toplu Sms Üye Bilecik Toplu Sms Paketleri Amasya Toplu Sms Sitesi Isparta Toplu Sms Giriş Edirne Toplu Sms Karabük Toplu Sms Fiyatları Malatya Toplu Sms Paketleri Edirne Toplu Sms Üye Mersin(İçel) Toplu Sms Paneli Konya Toplu Sms Şirketi Burdur Toplu Sms Üye Ağri Toplu Sms Gaziantep Toplu Sms Kısa Kod Bingöl Toplu Sms Firmaları Kirikkale Toplu Sms Osmaniye Toplu Sms Tarifeleri Manisa Toplu Sms Paneli