Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz Toplu Sms Fiyatları Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süresiz Toplu Sms Fiyatları Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süresiz Toplu Sms Fiyatları SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süresiz Toplu Sms Fiyatları Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Sistemi

toplu sms sistemiSMS AVM Toplu SMS ile internetin olduğu her yerden KULLANICI GİRİŞİ yaparak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 5 sn. içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Yerine ulaşmayan,başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS'ler için kredi iadesi anında yapılır. Mobil uygulamalarımız ile cep telefonunuzdan da Toplu SMS gönderimi yapabilir, gönderim raporlarınızı kontrol edebilirsiniz.Kredi kartı ile 7/24 kredi alımı yapabilir, satın aldığınız kredileri anında kullanabilirsiniz. Toplu SMS gönderimini, bilgi güvenliği sertifikası onaylı tüm sistemlerimizden tüm operatörlerle kurulan direk bağlantı sayesinde daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Çift yönlü SMS ile Toplu SMS gönderdiğiniz kişiler ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. SMS AVM Toplu SMS modülünü kendi kodlarınıza entegre ederek uygulamanız içerisinden SMS gönderimi yapabilir veya abone numaranıza gönderilen SMS'leri alabilirsiniz.

Neden TOPLU SMS Kullanılmalı;

Raporlanabilir Toplu mesajlaşma çözümleri günlü aylık ve haftalık bazda raporlanabilir.
Hızlıdır Toplu SMS Geleneksel iletişim, reklam ve tanıtım araçlarına kıyasla hızlıdır. 
Pratiktir Mesajın tüketiciye ulaşması neredeyse kesindir. Ulaştığında ya da iletildiğinde rapor alınabilir.
Etklidir Gönderdiğiniz toplu mesajlar ile ilgili anında geri dönüş alabilirsiniz
Samimidir Toplu mesaj laşma müşterilerinizin doğum günlerini hatırlar sizinle müşteriniz arasında özel bir bağ oluşturur.
Ekonomiktir Toplu mesajlaşma diğer reklam araçlarına göre oldukça ekonomiktir.
Farkındalık Yaratır Mevcut müşterileriniz dönemsel bilgilendirme mesajları ile firmanızın yeni ürünlerinden haberdar olarak sizi hatırlarlar.

TOPLU SMS HİZMETİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?
Yurt içindeki gerçek veya tüzel kişiler toplu sms sistemini kullanabilir. Toplu SMS dernekler, vakıflar ve parti merkezleri toplantı ve organizasyon duyuruları yapmak, üyeler ile iletişime geçmek için, perakende sektöründe (mağazalar, marketler vs.) müşterilere yeni promosyonları duyurma ve ödeme hatırlatma işlemlerini için, eğitim sektöründe, öğrencilerin, devamsızlık durumu ve not bilgilerini, sınav tarihi ve sınav bilgilerini, veli toplantısı gün ve saatini iletmek, özel günleri kutlamak için kullanılabilir.

NEDEN SMS AVM
> Marka bilinilirliğinizi pekiştirebilirsiniz 
> Zamandan tasarruf ederek aynı anda binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.
> Geleneksel reklam araçlarına çok düşük maliyetle reklam yapma şansı
> Aynı zamanda bir anımsatıcı olarak müşterilerinize doğum günü özel gün mesajlarını gönderebilirsiniz.

NASIL KULLANABİLİRİM?
SMS AVM Toplu SMS sistemini internetin olduğu her yerden kulanabilirsiniz. Kayıt anında oluşturulan abone numarası ve şifre ile isterseniz web sayfamız üzerinden Toplu SMS Paneli'ne giriş yaparak isterseniz de android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza toplu sms uygulamamızı yükleyerek sms gönderebilirsiniz. Dershanelerde ve okullarda öğrenci bilgileri üzerinden toplu sms gönderimi yapmak için geliştirilen e-okul uygulamamızı kullanabilirsiniz

 

Toplu SMS Üyemiz Olun!

Devamını Oku >>
Çankiri Toplu Sms Api Mersin(İçel) Toplu Sms Giriş Kütahya Toplu Sms Şirketi Karabük Toplu Sms Firmaları Niğde Toplu Sms Fiyatları Kirikkale Toplu Sms Sitesi Malatya Toplu Sms Antalya Toplu Sms Api Erzincan Toplu Sms Üye Niğde Toplu Sms Sitesi Kktc Toplu Sms Giriş Ankara Toplu Sms Fiyatları Nevşehir Toplu Sms Sistemi Elaziğ Toplu Sms Giriş İstanbul Toplu Sms Firmaları Ağri Toplu Sms Paketleri Erzurum Toplu Sms Şirketi Kocaeli Toplu Sms Giriş İzmir Toplu Sms Firmaları Kütahya Toplu Sms Yolla Giresun Toplu Sms Şirketi Çankiri Toplu Sms Firmaları Batman Toplu Sms Firmaları Ağri Toplu Sms Gönder Erzurum Toplu Sms Kısa Kod İstanbul Toplu Sms Yolla Diyarbakir Toplu Sms Şirketi Ordu Toplu Sms Üye Nevşehir Toplu Sms Giriş Burdur Toplu Sms Giriş Çankiri Sms Denizli Toplu Sms Firmaları Muğla Toplu Sms Paketleri Isparta Toplu Sms Tarifeleri Mersin(İçel) Toplu Sms Sitesi Düzce Toplu Sms Kampanyaları Bilecik Toplu Sms Yolla Batman Toplu Sms Gönder Ankara Toplu Sms Sitesi Iğdir Toplu Sms Sitesi Kars Toplu Sms Paketleri Osmaniye Toplu Sms Üye Elaziğ Toplu Sms Eskişehir Toplu Sms Kısa Kod Rize Toplu Sms Sistemi Amasya Toplu Sms Kampanyaları Erzincan Toplu Sms Tarifeleri Edirne Toplu Sms Paketleri Batman Toplu Sms Kısa Kod Giresun Toplu Sms Kampanyaları Ordu Toplu Sms Sistemi Artvin Toplu Sms Api Düzce Toplu Sms Şirketi Mersin(İçel) Toplu Sms Paneli Gaziantep Toplu Sms Sitesi Çanakkale Toplu Sms Ankara Toplu Sms Tarifeleri Kilis Toplu Sms Burdur Toplu Sms Düzce Toplu Sms Fiyatları Kirklareli Toplu Sms Giriş Kirşehir Toplu Sms Fiyatları Kütahya Toplu Sms Tarifeleri Kirklareli Toplu Sms Şirketi Bursa Toplu Sms Giriş Afyonkarahisar Toplu Sms Gönder Iğdir Toplu Sms Fiyatları Elaziğ Toplu Sms Paketleri Antalya Toplu Sms Fiyatları Kars Toplu Sms Gönder Denizli Toplu Sms Kısa Kod Mersin(İçel) Toplu Sms Tarifeleri Elaziğ Toplu Sms Api Karaman Toplu Sms Firmaları Kastamonu Toplu Sms Kampanyaları Ordu Toplu Sms Şirketi Batman Toplu Sms Sistemi Giresun Toplu Sms Paketleri Karabük Toplu Sms Giriş Bursa Toplu Sms Üye Rize Toplu Sms Yolla Kirşehir Toplu Sms Kampanyaları Kütahya Toplu Sms Paneli Balikesir Sms Malatya Toplu Sms Üye Bitlis Toplu Sms Kampanyaları Ardahan Toplu Sms Yolla Antalya Toplu Sms Firmaları Manisa Toplu Sms Fiyatları Rize Toplu Sms Kampanyaları Kirklareli Toplu Sms Kısa Kod Kastamonu Toplu Sms Fiyatları Rize Toplu Sms Üye Giresun Toplu Sms Paneli Konya Toplu Sms Giriş Mersin(İçel) Toplu Sms Kısa Kod Isparta Toplu Sms Yolla Bursa Toplu Sms Sitesi Malatya Toplu Sms Tarifeleri Manisa Toplu Sms Kampanyaları