Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz Toplu Sms Api Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süresiz Toplu Sms Api Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süresiz Toplu Sms Api SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süresiz Toplu Sms Api Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Üye Kayıt Adımları

 

Toplu SMS Üyeliği
Kayıt, Hesap Aktivasyonu ve Ödeme İşlemleri ile ilgili açıklamalar...

 

 Kolay Üyelik

* Ücretsiz Üyeliğin ardından belirtmiş olduğunuz Cep Telefonunuza SMS ile kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir.
* İlk girişinizde karşınıza "Üyelik Tamamlama Ekranı" gelir. Bu ekrandaki "*" işaretli bölümleri doldurmanız gerekmektedir.
* Otomatik olarak Toplu SMS gönderim panelimiz kullanımınıza açılır.
* Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Destek Ekibimiz sizinle irtibata geçerek sistemi test edebilmeniz için gerekli tanımlamaları yapacaktır
 

 

 Hızlı Aktivasyon

Aktivasyon ve Kurulum tamamen ÜCRETSİZDİR. Sadece almak istediğiniz Sms Paketinin ücretini ödersiniz.
Sistemi kullanmaya karar verdiğinizde gerekli evrakları (Bireysel üyelikler için sözleşme ve kimlik; Ticari üyelikler için sözleşme, kimlik ve kullanılmak istenen SMS Başlığını destekleyen belge.); iremayhan81@gmail.com mail adresine veya WhatsApp sms aonelik 0542 811 29 29 numarasına gönderiniz.
Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra uygun başlıklar hesabınıza tanımlanır ve Destek Ekibimiz size işlemlerinizin tamamlandığına dair onay mesajını gönderir. SMS Başlığı tanımlama işlemleri tarafımızca yönlendirilecek olup; ayrıca sormak istediğini konularla ilgili bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 Ödeme ve SMS Paketi Tanımlama

* SMS Paketini kredi kartıyla almak isterseniz SMS Panelinde "Ödeme İşlemleri->SMS Paketi satın al" menülerini kullanarak almak istediğiniz paketin ücretini yazıp çekim yapabilirsiniz. Sistem kredinizi otomatik yükleyecektir.
* Satın almak istediğiniz SMS Paketini Havale/EFT yoluyla almak için SMS Panelinizde "Ödeme İşlemleri->Banka Hesapları" menülerini kullanarak banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz paketin ücretini hesaplarımıza gönderdikten sonra yine aynı menüde "Ödeme Bildirimi" seçeneğini kullanarak Muhasebe Birimimize talebinizi iletebilirsiniz. Muhasebe Birimimiz ödemenizin hesaplarımıza yansımasının hemen ardından kredi yüklemenizi yapacaktır.
 

 

SMS Göndermeye Hazırsınız...

Almış olduğunuz kredilerin herhangi bir kullanım ömrü YOKTUR! SMS Panelinize artık dilediğiniz yerden bağlanabilir ve istediğiniz zaman sms gönderebilirsiniz. Aktivasyonun ardından evrakların asıllarını en kısa sürede kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz kargo bilgisi size aktivasyon sırasında ayrıca iletilecektir. Sistem kullanımı ve her türlü soru ve sorunlarınız için bize iletişim kanallarımızla her zaman ulaşabilirsiniz. 

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Karaman Toplu Sms Api Rize Toplu Sms Karaman Toplu Sms Kısa Kod Kars Toplu Sms Şirketi Gaziantep Toplu Sms Gönder Antalya Toplu Sms Gönder Konya Toplu Sms Paneli Erzurum Toplu Sms Şirketi Edirne Toplu Sms Sitesi Düzce Toplu Sms Giriş Bingöl Toplu Sms Kısa Kod Burdur Toplu Sms Sitesi Çanakkale Toplu Sms Yolla İzmir Toplu Sms Firmaları Bilecik Toplu Sms Gönder Mersin(İçel) Toplu Sms Şirketi Muş Toplu Sms Yolla Mersin(İçel) Toplu Sms Sistemi Malatya Toplu Sms Gönder Antalya Sms Afyonkarahisar Toplu Sms Paketleri İzmir Toplu Sms Paneli Balikesir Sms Manisa Toplu Sms Paketleri Kütahya Toplu Sms Gönder Afyonkarahisar Toplu Sms Api Osmaniye Toplu Sms Sitesi Karabük Toplu Sms Paneli Manisa Sms Kirşehir Toplu Sms Şirketi Amasya Toplu Sms Paneli Erzincan Toplu Sms Paketleri Antalya Toplu Sms Üye Erzincan Sms Diyarbakir Toplu Sms Kampanyaları Kktc Toplu Sms Yolla Rize Toplu Sms Yolla Muğla Toplu Sms Kampanyaları Adana Toplu Sms Üye Muğla Toplu Sms Paketleri Kütahya Toplu Sms Sitesi Denizli Toplu Sms Paketleri Bitlis Toplu Sms Firmaları Iğdir Toplu Sms Üye Adiyaman Toplu Sms Kars Toplu Sms Paneli Gaziantep Toplu Sms Firmaları Hakkari Toplu Sms Kısa Kod Malatya Toplu Sms Yolla Osmaniye Toplu Sms Tarifeleri Karabük Toplu Sms Firmaları İzmir Toplu Sms Fiyatları İstanbul Toplu Sms Şirketi Çankiri Toplu Sms Üye Ağri Toplu Sms Paketleri Gaziantep Toplu Sms Üye Kirşehir Toplu Sms Tarifeleri Kirklareli Toplu Sms Paneli Ağri Toplu Sms Şirketi Çorum Toplu Sms Sitesi Kirklareli Toplu Sms Api Nevşehir Toplu Sms Yolla Düzce Toplu Sms Firmaları Giresun Toplu Sms Gönder Burdur Toplu Sms Şirketi Kirşehir Toplu Sms Gönder Denizli Sms Kktc Toplu Sms Tarifeleri Niğde Toplu Sms Paneli Bursa Toplu Sms Tarifeleri Bitlis Toplu Sms Paneli Manisa Toplu Sms Kısa Kod Amasya Toplu Sms Kısa Kod Konya Toplu Sms Sistemi Ardahan Toplu Sms Gönder Kilis Toplu Sms Muş Toplu Sms Api Kars Toplu Sms Gönder Çanakkale Toplu Sms Fiyatları Antalya Toplu Sms Sistemi Ardahan Toplu Sms Sitesi Antalya Toplu Sms Giriş Niğde Toplu Sms Giriş Batman Toplu Sms Api Malatya Toplu Sms Sitesi Edirne Toplu Sms Amasya Toplu Sms Gönder Kütahya Toplu Sms Kampanyaları Mardin Toplu Sms Kısa Kod Ağri Sms Muş Toplu Sms Üye Malatya Toplu Sms Üye Eskişehir Toplu Sms Firmaları Bitlis Toplu Sms Eskişehir Sms Kirikkale Toplu Sms Sitesi Erzincan Toplu Sms Yolla Kastamonu Toplu Sms Kampanyaları Hakkari Toplu Sms Firmaları Kirşehir Toplu Sms Sistemi