Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz Toplu Mesaj Yolla Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süresiz Toplu Mesaj Yolla Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süresiz Toplu Mesaj Yolla SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süresiz Toplu Mesaj Yolla Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Doğum Günü Mesajları

 

Doğum Günü Mesajları Nasıl Gönderilir?

kullanıcı adı ve şifremiz ile sisteme giriş yapınız.
Kullanıcı işlemleri Gizlilik bölümünden Bildirimleri açık hale getirin.
Mesaj Şablonunuzu Oluşturunuz.
Sistem ayarlarından mesaj şablonundan zaman ayarlarını yapınız.
 

 

Başlıklı Toplu SMS Paket Fiyatlarımız

Devamını Oku >>
Afyonkarahisar Toplu Sms Firmaları Afyonkarahisar Sms üyelik Ankara Toplu Sms Hizmetleri Adiyaman Toplu Sms (Kısa Mesaj) Hizmetleri Antalya Sms Fiyatlari Ankara Baslikli Toplu Mesaj Yolla Abone Baslikli Toplu Mesaj Sitesi Ankara Toplu Mesaj Tarifeleri Anaokulu Toplu Sms Yolla Antalya Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Amasya Hizlisms Amasya Ucuz Sms Agri Baslikli Toplu Mesaj Sirketi Ankara Sms Panel Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Agri Toplu Mesaj Giris Amasya Kurumsal Sms Ankara Başlıklı Toplu Sms Ankara Baslikli Toplu Mesaj Gonder Ankara Toplu Mesaj Firmalari Adiyaman Sms üyelik Afyonkarahisar Toplu Mesaj Yolla Anaokulu Toplu Sms üye Antalya Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Adana Ucuzsms Anaokulu Baslikli Toplu Mesaj Api Aidat Toplu Mesaj Agri Toplu Mesaj Paketleri Amasya Başlıklı Toplu Sms Paketleri Afyonkarahisar Toplu Sms Kanpanyası Amasya Toplu Sms Başlıklı Sms Gönderme Adiyaman Mesaj Adiyaman Kurumsal Başlikli Toplu Sms Sistemi Antalya Toplu Sms Gönder Adiyaman Hastane Sms Anaokulu Baslikli Toplu Mesaj Sirketi Amasya Sms Gonder Amasya Sms Paketleri Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Gönder Adana Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Afyonkarahisar Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Amasya Başlıklı Toplu Sms Firmaları Antalya Başlıklı Sms Adana En Uygun Kurumsal Toplu Sms Tarifeleri Amasya Baslikli Toplu Mesaj Firmalari Afyonkarahisar Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Adana En Uygun Toplu Sms Fiyatları Amasya E Okul Uyumlu Toplu Sms Adana Ucuz Sms Ağri Toplu Başlıklı Sms Sistemi? Abone Toplu Sms Api Antalya Sms Videolari Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Adana Toplu Mesaj Sirketi Afyonkarahisar Başlıklı Toplu Sms Giriş Afyonkarahisar Sms Videolari Agri Baslikli Toplu Mesaj Paketleri Ankara Sms Ankara E Okul Uyumlu Toplu Sms Ankara Toplu Mesaj Sitesi Adana Toplu Mesaj Giris Ankara Toplu Sms Yolla Ağri Toplu Sms Gönder | Kurumsal Ve Bireysel Sms Sistemi Antalya Toplu Mesaj Paneli Abone Toplu Sms Kısa Kod Afyonkarahisar Baslikli Toplu Mesaj Firmalari Antalya Toplu Mesaj Giris Amasya Toplu Sms Gönder Abone Sms Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Antalya Baslikli Toplu Mesaj Giris Anaokulu Toplu Sms Sistemi Agri Baslikli Mesaj Adiyaman Sms Amasya Sms üyelik Ağri Toplu Sms Tarifeleri Agri Toplu Mesaj üye Antalya Baslikli Toplu Sms üye Ağri Başlıklı Toplu Sms Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Paketleri Amasya Toplu Sms Firmaları Amasya Toplu Sms Sitesi Adana Toplu Sms Tarifeleri Antalya Başlıklı Toplu Sms Yolla Adana Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Ankara Toplu Mesaj Sistemi Aidat Sms Adana Hastane Sms Adiyaman Toplu Sms Üye Amasya Ogrenci Sms Abone Sms Okullara Özel Toplu Sms Gönderim Sistemi Adana Toplu Mesaj Fiyatlari Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Giriş Aidat Toplu Mesaj Gonder Anaokulu Mesaj Ağri Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Agri Sms Yolla Amasya Toplu Mesaj Firmalari Adiyaman Toplu Mesaj Giris Adana Toplu Başlıklı Sms Sistemi? Apartman Yonetimi Api Sms