Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz Toplu Mesaj Sirketi Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süresiz Toplu Mesaj Sirketi Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süresiz Toplu Mesaj Sirketi SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süresiz Toplu Mesaj Sirketi Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Alt Kullanıcı

 

Toplu SMS Alt Kullanıcı İşlemleri?

kullanıcı adı ve şifremiz ile sisteme giriş yapınız.
Sol menüde Sistem ayarları Bölümüne Geliyoruz
Detaylar için Lütfen Videoyu İzleyiniz.

 

 

Daha Fazla SMS Tanıtım Videoları İçin Tıklayınız.

Devamını Oku >>
Agri Baslikli Toplu Mesaj Amasya Başlıklı Toplu Sms Abone Sms En Uygun Toplu Sms Fiyatları Amasya Hastane Sms Abone Toplu Mesaj Kampanyalari Antalya Toplu Sms Giriş Ankara Toplu Mesaj Ankara Başlıklı Toplu Sms Üye Amasya Toplu Sms Yollama | Toplu Mesaj Yollama Adiyaman Toplu Mesaj Paneli Afyonkarahisar Toplu Başlıklı Sms Sistemi? Adiyaman Sms Yolla Ankara Başlıklı Toplu Sms Sitesi Antalya Toplu Sms Kampanyaları Adana Toplu Sms Giriş Afyonkarahisar Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Adana Baslikli Toplu Mesaj Api Adana Toplu Mesaj Fiyatlari Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Api Afyonkarahisar Sms Videolari Adana Başlıklı Toplu Sms Sistemi Antalya Kurumsal Sms Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Fiyatları Abone Sms Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Abone Toplu Sms Fiyatları Amasya Okul Sms Afyonkarahisar Toplu Mesaj üye Amasya Baslikli Toplu Sms üye Ağri Toplu Sms Sitesi Ağri Başlıklı Toplu Sms Paketleri Afyonkarahisar Kurumsalsms Agri Sms üyelik Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Gonder Antalya Sms Videolari Ankara Baslikli Mesaj Amasya Baslikli Toplu Mesaj Api Antalya Toplu Sms Api Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Şirketi Amasya Toplusms Ankara Toplu Sms Şirketi Ankara Sms Panel Toplu Sms Gönder | Kurumsal Ve Bireysel Sms Sistemi Ankara Toplu Mesaj Paneli Adana Basliklisms Aidat Toplu Sms Fiyatları Afyonkarahisar Sms üyelik Afyonkarahisar Baslikli Toplu Mesaj üye Afyonkarahisar Toplu Sms Firmaları Ankara Sms Panel Okul Için Sms Adana Baslikli Toplu Mesaj Paneli Antalya Toplu Mesaj Sirketi Afyonkarahisar Toplu Sms Fiyat Tarifesi Antalya Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Adana Toplu Sms üye Adiyaman Api Sms Afyonkarahisar Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Adana Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Antalya Toplu Sms üye Amasya Sms Fiyatlari Ankara Toplu Başlıklı Sms Sistemi? Ağri Başlıklı Toplu Sms Api Amasya Toplu Mesaj Gonder Ankara Derneksms Ankara Başlıklı Toplu Sms Amasya Baslikli Toplu Mesaj Firmalari Abone Mesaj Adiyaman Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Ağri Toplu Sms Hizmetleri Aidat Toplu Sms Adiyaman Toplu Sms Fiyat Tarifesi Amasya Sms Api Amasya Toplu Mesaj Sistemi Afyonkarahisar Toplu Sms Gönder Adiyaman Derneksms Anaokulu Toplu Sms Tarifeleri Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Kampanyalari Afyonkarahisar Smsapi Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Tarifeleri Adiyaman Toplu Sms Api Adana Başlıklı Toplu Sms Paneli Amasya Başlıklı Toplu Sms Tarifeleri Ağri Başlıklı Sms Adiyaman Toplu Mesaj Api Agri Kurumsal Sms Ankara Baslikli Toplu Mesaj üye Aidat Toplu Sms Kısa Kod Afyonkarahisar Toplu Sms Şirketi Afyonkarahisar Başlıklı Toplu Sms Api Ankara Basliklisms Abone Başlıklı Toplu Sms Sistemi Agri Baslikli Toplu Mesaj Sitesi Anaokulu Toplu Sms Kampanyaları Ankara Sms Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Antalya Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Antalya Başlıklı Toplu Sms Firmaları Adiyaman Hizlisms Adiyaman Toplu Sms Kanpanyası Antalya Toplu Sms Hizmetleri Antalya Toplu Sms Gönder | Kurumsal Ve Bireysel Sms Sistemi Agri Kurumsalsms Adiyaman Sms Gonder