Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz Toplu Mesaj Paketleri Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süresiz Toplu Mesaj Paketleri Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süresiz Toplu Mesaj Paketleri SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süresiz Toplu Mesaj Paketleri Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Gönder

 

Toplu Numaralara SMS Nasıl Gönderilir?

kullanıcı adı ve şifremiz ile sisteme giriş yapınız.
Sol menüde sms işlemleri bölümünde sms gönder butonuna tıklayınız
Gsm alanları kısmına dilediğiniz kadar numara yazın.
Mesaj başlığınızı seçiniz Mesajınızı yazınız
Sms gönder butonuna tıklayınız
Ön izleme ekranı gelecektir ve bu ekranda son onaya tıklayınız

 

 

Daha Fazla SMS Tanıtım Videoları İçin Tıklayınız.

Devamını Oku >>
Ankara Baslikli Toplu Mesaj Yolla Afyonkarahisar Toplu Mesaj Gonder Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Kampanyalari Ankara Toplu Sms Yolla Kurumsal Sms Adana Başlıklı Toplu Sms Şirketi Antalya Toplu Sms Paneli Adiyaman Toplu Sms Adana Okul Için Sms Adiyaman Smsapi Adiyaman Mesaj Abone Sms En Uygun Toplu Sms Fiyatları Ankara Sms Okul Için Sms Afyonkarahisar Başlıklı Toplu Sms Fiyatları Adana Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Afyonkarahisar Hizli Sms Abone Toplu Sms Afyonkarahisar Okul Sms Antalya Toplu Mesaj Firmalari Antalya Baslikli Toplu Mesaj üye Amasya Sms Paketleri Adana Baslikli Toplu Mesaj Sirketi Aidat Toplu Sms Sitesi Ağri Başlıklı Toplu Sms Api Adiyaman Başlıklı Sms Agri Baslikli Toplu Mesaj Tarifeleri Adiyaman Sms Gonder Ankara Toplu Sms Toplu Mesaj Gönderme Ağri Başlıklı Toplu Sms Paneli Abone Sms Toplu Sms Gönder | Kurumsal Ve Bireysel Sms Sistemi Antalya Toplu Sms Paketleri Abone Baslikli Toplu Mesaj Giris Ankara Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Adana Sms Api Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Paketleri Adana Hizli Sms Anaokulu Toplu Sms Şirketi Adana Okulsms Amasya Toplu Sms Sitesi Amasya Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Aidat Toplu Mesaj Firmalari Ankara Sms Toplu Başlıklı Sms Sistemi‎ Antalya Toplu Mesaj Ağri Toplu Sms Paneli Abone Sms Aidat Toplu Mesaj Api Ankara Baslikli Toplu Mesaj Sitesi Anaokulu Toplu Sms üye Adiyaman Toplu Sms Sitesi Amasya Kurumsalsms Afyonkarahisar Toplu Sms Gönder Adana Okullara Özel Toplu Sms Gönderim Sistemi Agri Baslikli Toplu Mesaj Paneli Abone Baslikli Toplu Mesaj Fiyatlari Afyonkarahisar Dernek Sms Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Yolla Adana Toplu Sms Tarifeleri Antalya Sms üyelik Ankara Sms Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Fiyatları Abone Toplu Sms üye Adana Sms üyelik Afyonkarahisar Toplu Sms Yolla Kurumsal Sms Ağri Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Adana Toplu Sms Yollama | Toplu Mesaj Yollama Abone Başlıklı Toplu Sms Fiyatları Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Fiyatları Amasya Başlıklı Sms Afyonkarahisar Sms Fiyatlari Amasya Başlıklı Toplu Sms Şirketi Adana Toplu Sms Şirketi Amasya Baslikli Toplu Mesaj Firmalari Amasya Toplu Mesaj Giris Ağri Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Afyonkarahisar Toplu Mesaj Sitesi Ankara Toplu Sms Fiyatları Agri Derneksms Agri Sms Paketleri Anaokulu Baslikli Toplu Mesaj Yolla Amasya Sms Gonder Adana Baslikli Toplu Mesaj Gonder Amasya Toplu Mesaj Api Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj üye Aidat Mesaj Ankara Sms Panel Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Amasya Toplu Sms Yolla Kurumsal Sms Ağri Toplu Sms Sistemi Afyonkarahisar Toplu Başlıklı Sms Sistemi? Ağri Başlıklı Sms Ankara Toplu Sms Sitesi Amasya Okullara Özel Toplu Sms Gönderim Sistemi Abone Sms Okul Için Sms Agri Toplu Mesaj Tarifeleri Ankara Sms Panel Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Ankara Toplu Sms Üye Agri Baslikli Toplu Mesaj Yolla Adiyaman Toplu Mesaj Paneli Aidat Toplu Sms Üye Adiyaman Toplu Başlıklı Sms Sistemi? Amasya Sms Yolla