Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz Sms Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süresiz Sms Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süresiz Sms SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süresiz Sms Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Api Kodları

 

SMS AVM ile Tüm Sistemlere Uyumlu

Toplu SMS Api Entegrasyon Çözümleri

 

İndireceğiniz dosyanın içersinde PHP, ASP, VB, C#, JAVA, DELPHİ ile yazılmış SMS gönderme ve Rapor görüntüleme scripti örnekleri vadır. Basitçe yazılmış bu Scripti referans alabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Erzincan Toplu Sms Gönder Antalya Toplu Sms Ardahan Toplu Sms Paketleri Isparta Toplu Sms Paneli Bolu Toplu Sms Yolla Karabük Toplu Sms Firmaları Amasya Toplu Sms Fiyatları Bitlis Toplu Sms Muş Toplu Sms Fiyatları Bursa Toplu Sms Fiyatları Erzurum Toplu Sms Firmaları Kilis Toplu Sms Api Ardahan Toplu Sms Fiyatları Gaziantep Toplu Sms Sistemi Karaman Toplu Sms Fiyatları Kirklareli Toplu Sms Ardahan Toplu Sms Yolla Kars Sms Niğde Toplu Sms Yolla Çanakkale Toplu Sms Kahramanmaraş Toplu Sms Gönder Osmaniye Sms Karaman Toplu Sms Paneli Mersin(İçel) Toplu Sms Kampanyaları Amasya Toplu Sms Gönder Kilis Toplu Sms Sitesi Düzce Toplu Sms Üye Rize Toplu Sms Firmaları Batman Toplu Sms Fiyatları Mersin(İçel) Toplu Sms Kısa Kod Hakkari Toplu Sms Şirketi Adiyaman Toplu Sms Tarifeleri İstanbul Toplu Sms Üye Düzce Toplu Sms Paketleri Mardin Sms Ordu Toplu Sms Gönder Niğde Toplu Sms Api Kahramanmaraş Toplu Sms Üye Ağri Toplu Sms Gaziantep Toplu Sms Şirketi Elaziğ Toplu Sms Kısa Kod Muş Toplu Sms Kısa Kod Erzurum Toplu Sms Sitesi Kastamonu Sms Rize Toplu Sms Sistemi Manisa Toplu Sms Üye Isparta Toplu Sms Tarifeleri Denizli Toplu Sms Burdur Toplu Sms Paneli Kirşehir Toplu Sms Paketleri Diyarbakir Toplu Sms Üye Amasya Toplu Sms Sitesi Osmaniye Toplu Sms Firmaları Çanakkale Toplu Sms Yolla Adana Sms Erzurum Toplu Sms Gönder Mersin(İçel) Toplu Sms Api Karaman Toplu Sms Sitesi Kirikkale Toplu Sms Paketleri Bursa Toplu Sms Api Kirikkale Toplu Sms Gönder Nevşehir Sms Mardin Toplu Sms Kısa Kod Konya Toplu Sms Karabük Toplu Sms Sistemi Balikesir Toplu Sms Kısa Kod Kocaeli Toplu Sms Yolla Isparta Toplu Sms Firmaları Ankara Sms Adana Toplu Sms Balikesir Toplu Sms Sitesi Çankiri Toplu Sms Sistemi İzmir Toplu Sms Yolla Bitlis Toplu Sms Sistemi Hakkari Toplu Sms Kısa Kod Kastamonu Toplu Sms Kısa Kod Burdur Toplu Sms Paketleri Kirikkale Toplu Sms Şirketi Bursa Toplu Sms Sistemi Iğdir Toplu Sms Tarifeleri İzmir Toplu Sms Sitesi Elaziğ Sms Hakkari Toplu Sms Üye İstanbul Toplu Sms Fiyatları Edirne Toplu Sms Kilis Toplu Sms Paneli Ardahan Toplu Sms Kısa Kod Çankiri Toplu Sms Sitesi Kastamonu Toplu Sms Paketleri Rize Toplu Sms Paneli Çanakkale Toplu Sms Şirketi Bursa Toplu Sms Mersin(İçel) Toplu Sms Giriş Kahramanmaraş Toplu Sms Yolla Bolu Toplu Sms Şirketi Adiyaman Toplu Sms Sitesi Malatya Toplu Sms Giriş Kirklareli Toplu Sms Gönder Ağri Toplu Sms Kampanyaları Iğdir Toplu Sms Sitesi