Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz Başlıklı Toplu Sms Yolla Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süresiz Başlıklı Toplu Sms Yolla Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süresiz Başlıklı Toplu Sms Yolla SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süresiz Başlıklı Toplu Sms Yolla Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Api Nasıl Yapılır

 

SMS AVM ile Tüm Sistemlere Uyumlu

Toplu SMS Api Entegrasyon Çözümleri

 

Bu belge içerisinde sms gönderme şekilleri anlatılmıştır. İstediğiniz yöntemi seçerek aşağıdaki örneklerle sms gönderebilirsiniz. Sistem kullanımı, gönderim, raporlama, sorgulama biçimlerini öğrenmek için lütfen dikkatlice okuyunuz. Dökümantasyon yenilendiğinde sizlere mail olarak bildirilecektir.

İndirmek için tıklayınız

API Nedir?

API; son kullanıcıların, kendi bünyelerinde bulunan sistemlere/yazılımlara, farklı merkezlerdeki yapıları entegre etme işlemidir. Bu sayede kullanıcı, uzaktaki sistemlere her bir veri çekme, veri gönderme işlemi için bağlantı kurmaya gerek kalmadan kendi yazılımı üzerinden kontrolü sağlar. Bu bazen mağazalar arası ağ kurmada, bazen ortak platformlarda veri paylaşımı, bazen de toplu sms gibi sık ziyaret edilen sistemler için uygun bir yöntemdir. Burada amaç; sık kullanılan bir hizmete en az emekle ulaşmaktır!

 

Toplu SMS Api Nedir?

Toplu SMS API, hemen her sektörde kullanılan başlıklı SMS'in sistemlere entegre edilmesidir. Web site üyelik ve şifre bilgilendirme, sipariş bilgilendirme, büyük firma sitelerinin güvenlik kontrolü, kargoların bildirim, e-ticaret sitelerinin ürün hareketi, dinamik cihazların uzak kontrolü ve izlenmesi, eğitim kurumlarının turnike sistemi gibi pek çok sektörde SMS API kullanımına ihtiyaç vardır. Bu gibi yapılarda sistem bir defa kurulur ve sonrasında işlemler dışardan kontrol edilir. ASP, PHP, C#, JAVA, DELPHI, Visual Basic gibi her tür yazılım ile uyumlu; XML POST, WEB SERVICE, GET & PUSH kullanım yöntemlerini detekleyen ve sisteminize kolaylıkla entegre edilebilen Toplu SMS Api Sistemi ile tüm mesaj gonderim işlemleri otomatik olarak yapılır. Hatta SMSAVM'ye özel anlık çalışan "OTOMATİK RAPOR" (Push Method) ile ayrı bir yazılıma daha gerek kalmadan bilgiler de kullanıcıya iletilir.

 

Kimler Kullanır?

Bankalar Yüksek Güvenlikli Web Siteleri E-Ticaret Siteleri Kargolar Okullar, Eğitim Kurumları Online Platformlar Dinamik Cihaz Kullanan Firmalar (Örn: Soğutucu derecesindeki değişiklikleri otomatik bildirme) Üyelik Sistemiyle çalışan Tüm Web Siteleri Ticari Otomasyonlar ve daha bir çok sektörde kullanılır.

 

Toplu SMS API Çeşitleri

Kullanım itibariyle Gönderim ve Raporlama olmak üzere ikiye ayrılır. Teknik olarak ise WEB SERVICE, XML POST, HTTP GET ve PUSH METHOD olmak üzere 4 farklı yapıda kullanılabilir.

 

SMS AVM  API Seçenekleri

%99.9 uptime ve stabil çalışan; sektörün içerik ve kullanım olarak en gelişmiş seçeneklerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizler, ihtiyaçlarınız doğrultusunda API hizmetimizi sürekli geliştirip; sizleri bir adım daha öne getirmenin gayreti içindeyiz. Siztemlerinizde kullanabaleceğiniz SMS Api hazır kod örnekleri ile gönderim ve raporlama sms entegrasyonunuzu kolayca yapabilir, scriptlerimizi kolayca kendi sistemlerinize ekleyebilirsiniz.

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Mersin(İçel) Toplu Sms Firmaları Hakkari Toplu Sms Sitesi Edirne Sms Kirklareli Toplu Sms Konya Toplu Sms Bursa Sms Karabük Toplu Sms Giriş Gaziantep Toplu Sms Şirketi Adana Toplu Sms Burdur Toplu Sms Gönder Ankara Toplu Sms Yolla Adana Toplu Sms Firmaları Ankara Sms Çanakkale Sms Adana Toplu Sms Kampanyaları Niğde Toplu Sms Gönder Bingöl Toplu Sms Firmaları Adiyaman Sms Ankara Toplu Sms Api Bursa Toplu Sms Api Amasya Toplu Sms Sitesi Erzurum Toplu Sms Giriş Erzurum Toplu Sms Yolla Balikesir Toplu Sms Şirketi Düzce Toplu Sms Sistemi Denizli Toplu Sms Kısa Kod İstanbul Toplu Sms Sitesi Hakkari Toplu Sms Gönder Eskişehir Toplu Sms Şirketi Artvin Toplu Sms Tarifeleri Artvin Toplu Sms Fiyatları Kars Toplu Sms Şirketi Malatya Toplu Sms Sitesi Gaziantep Toplu Sms Paneli Elaziğ Toplu Sms Gönder Ordu Toplu Sms Tarifeleri Kars Toplu Sms Kısa Kod Kktc Toplu Sms Şirketi Manisa Toplu Sms Sistemi Gaziantep Toplu Sms Kısa Kod Denizli Toplu Sms Tarifeleri Muş Toplu Sms Paketleri Rize Toplu Sms Sistemi Giresun Toplu Sms Yolla Kktc Toplu Sms Sistemi İstanbul Toplu Sms Paneli Kirşehir Toplu Sms Giriş Giresun Toplu Sms Giriş Batman Toplu Sms Fiyatları Karaman Toplu Sms Api Çankiri Toplu Sms Giriş Karaman Toplu Sms Sistemi Elaziğ Toplu Sms Api Kilis Toplu Sms Paneli Ağri Toplu Sms Paneli Nevşehir Toplu Sms Api Adiyaman Toplu Sms Üye Antalya Toplu Sms Sistemi Karaman Toplu Sms Firmaları Kastamonu Toplu Sms Kampanyaları Ordu Toplu Sms Üye Bingöl Sms Amasya Toplu Sms Yolla Isparta Toplu Sms Gönder Nevşehir Toplu Sms Giriş Ordu Toplu Sms Api Balikesir Toplu Sms Yolla Malatya Toplu Sms Kampanyaları Muğla Toplu Sms Paneli Muğla Toplu Sms Kampanyaları Artvin Sms Adana Toplu Sms Şirketi Çankiri Toplu Sms Üye Burdur Toplu Sms Fiyatları İzmir Toplu Sms Kısa Kod Bitlis Toplu Sms Sitesi Erzurum Toplu Sms Fiyatları Diyarbakir Toplu Sms Api Karaman Toplu Sms Kampanyaları Diyarbakir Toplu Sms Gönder Hakkari Toplu Sms Firmaları Iğdir Toplu Sms Api Bursa Toplu Sms Giriş Edirne Toplu Sms Üye Adana Sms Çorum Toplu Sms Paneli Antalya Toplu Sms Fiyatları Iğdir Toplu Sms Fiyatları Ardahan Toplu Sms Firmaları Bingöl Toplu Sms Gönder Giresun Toplu Sms Fiyatları İzmir Toplu Sms Ardahan Toplu Sms Sitesi Bingöl Toplu Sms Şirketi Afyonkarahisar Toplu Sms Paketleri Kocaeli Toplu Sms Tarifeleri Ordu Toplu Sms Paketleri Gaziantep Toplu Sms Batman Toplu Sms Api Bursa Toplu Sms Fiyatları