Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz Başlıklı Toplu Sms Şirketi Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süresiz Başlıklı Toplu Sms Şirketi Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süresiz Başlıklı Toplu Sms Şirketi SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süresiz Başlıklı Toplu Sms Şirketi Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Üye Kayıt Adımları

 

Toplu SMS Üyeliği
Kayıt, Hesap Aktivasyonu ve Ödeme İşlemleri ile ilgili açıklamalar...

 

 Kolay Üyelik

* Ücretsiz Üyeliğin ardından belirtmiş olduğunuz Cep Telefonunuza SMS ile kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir.
* İlk girişinizde karşınıza "Üyelik Tamamlama Ekranı" gelir. Bu ekrandaki "*" işaretli bölümleri doldurmanız gerekmektedir.
* Otomatik olarak Toplu SMS gönderim panelimiz kullanımınıza açılır.
* Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Destek Ekibimiz sizinle irtibata geçerek sistemi test edebilmeniz için gerekli tanımlamaları yapacaktır
 

 

 Hızlı Aktivasyon

Aktivasyon ve Kurulum tamamen ÜCRETSİZDİR. Sadece almak istediğiniz Sms Paketinin ücretini ödersiniz.
Sistemi kullanmaya karar verdiğinizde gerekli evrakları (Bireysel üyelikler için sözleşme ve kimlik; Ticari üyelikler için sözleşme, kimlik ve kullanılmak istenen SMS Başlığını destekleyen belge.); iremayhan81@gmail.com mail adresine veya WhatsApp sms aonelik 0542 811 29 29 numarasına gönderiniz.
Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra uygun başlıklar hesabınıza tanımlanır ve Destek Ekibimiz size işlemlerinizin tamamlandığına dair onay mesajını gönderir. SMS Başlığı tanımlama işlemleri tarafımızca yönlendirilecek olup; ayrıca sormak istediğini konularla ilgili bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 Ödeme ve SMS Paketi Tanımlama

* SMS Paketini kredi kartıyla almak isterseniz SMS Panelinde "Ödeme İşlemleri->SMS Paketi satın al" menülerini kullanarak almak istediğiniz paketin ücretini yazıp çekim yapabilirsiniz. Sistem kredinizi otomatik yükleyecektir.
* Satın almak istediğiniz SMS Paketini Havale/EFT yoluyla almak için SMS Panelinizde "Ödeme İşlemleri->Banka Hesapları" menülerini kullanarak banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz paketin ücretini hesaplarımıza gönderdikten sonra yine aynı menüde "Ödeme Bildirimi" seçeneğini kullanarak Muhasebe Birimimize talebinizi iletebilirsiniz. Muhasebe Birimimiz ödemenizin hesaplarımıza yansımasının hemen ardından kredi yüklemenizi yapacaktır.
 

 

SMS Göndermeye Hazırsınız...

Almış olduğunuz kredilerin herhangi bir kullanım ömrü YOKTUR! SMS Panelinize artık dilediğiniz yerden bağlanabilir ve istediğiniz zaman sms gönderebilirsiniz. Aktivasyonun ardından evrakların asıllarını en kısa sürede kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz kargo bilgisi size aktivasyon sırasında ayrıca iletilecektir. Sistem kullanımı ve her türlü soru ve sorunlarınız için bize iletişim kanallarımızla her zaman ulaşabilirsiniz. 

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Erzurum Toplu Sms Gönder Kilis Toplu Sms Tarifeleri Isparta Toplu Sms Kampanyaları Kilis Toplu Sms Fiyatları Kirklareli Sms Karabük Toplu Sms Gönder Kktc Toplu Sms Paneli Düzce Toplu Sms Yolla Burdur Toplu Sms Giriş Kirikkale Toplu Sms Yolla Manisa Toplu Sms Giriş Kktc Toplu Sms Giriş Kahramanmaraş Toplu Sms Paneli Kars Toplu Sms Paneli Diyarbakir Toplu Sms Üye Ankara Toplu Sms Kampanyaları Ağri Toplu Sms Tarifeleri Çorum Toplu Sms Giriş Erzurum Toplu Sms Paneli İzmir Toplu Sms Üye Karaman Toplu Sms Gönder Kahramanmaraş Toplu Sms Tarifeleri Batman Toplu Sms Kısa Kod Adana Toplu Sms Sitesi Gaziantep Toplu Sms Kısa Kod Erzincan Toplu Sms Kısa Kod Giresun Toplu Sms Tarifeleri Muş Toplu Sms Tarifeleri Düzce Toplu Sms Kısa Kod Ardahan Toplu Sms Sistemi Iğdir Toplu Sms Sistemi Manisa Toplu Sms Gönder Düzce Toplu Sms Firmaları Isparta Toplu Sms Kısa Kod Malatya Toplu Sms Gönder Iğdir Toplu Sms Tarifeleri Kirşehir Toplu Sms Paketleri Manisa Toplu Sms Yolla Kütahya Toplu Sms Kısa Kod Kars Toplu Sms Yolla Gaziantep Toplu Sms Paneli Adana Toplu Sms Ordu Toplu Sms Sitesi Balikesir Sms Afyonkarahisar Toplu Sms Api Kocaeli Toplu Sms Giriş Rize Toplu Sms İzmir Sms Edirne Toplu Sms Sistemi Bilecik Toplu Sms Kısa Kod Afyonkarahisar Toplu Sms Paneli Ardahan Toplu Sms Giriş Denizli Toplu Sms Paketleri Bolu Toplu Sms Eskişehir Toplu Sms Kısa Kod Muğla Toplu Sms Karaman Toplu Sms Diyarbakir Toplu Sms Gönder Karabük Toplu Sms Paketleri Kütahya Toplu Sms Giriş Denizli Toplu Sms Sitesi Osmaniye Toplu Sms Paketleri Kastamonu Toplu Sms Kampanyaları Kars Toplu Sms Firmaları Nevşehir Toplu Sms Kampanyaları Isparta Toplu Sms Yolla Kahramanmaraş Toplu Sms Şirketi Ankara Toplu Sms Gönder Mersin(İçel) Toplu Sms Sitesi Isparta Toplu Sms Firmaları Iğdir Toplu Sms Firmaları Çanakkale Toplu Sms Kısa Kod Bursa Toplu Sms Batman Toplu Sms Üye Niğde Toplu Sms Edirne Toplu Sms Firmaları Giresun Toplu Sms Fiyatları Mardin Toplu Sms Kütahya Toplu Sms Fiyatları Iğdir Toplu Sms Fiyatları Konya Toplu Sms Sitesi Burdur Sms Adiyaman Toplu Sms Paketleri Çankiri Toplu Sms Api Kütahya Toplu Sms Yolla Manisa Toplu Sms Fiyatları Gaziantep Sms Karabük Toplu Sms Yolla Çankiri Toplu Sms Gönder Kirşehir Toplu Sms Firmaları Karabük Toplu Sms Giriş Karaman Sms Kütahya Toplu Sms Şirketi Kars Toplu Sms Kısa Kod Ardahan Toplu Sms Yolla Bitlis Toplu Sms Üye Kirklareli Toplu Sms Kocaeli Toplu Sms Üye Gaziantep Toplu Sms Tarifeleri Mardin Toplu Sms Paneli