Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süresiz Baslikli Toplu Mesaj Kampanyalari Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süresiz Baslikli Toplu Mesaj Kampanyalari Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süresiz Baslikli Toplu Mesaj Kampanyalari SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süresiz Baslikli Toplu Mesaj Kampanyalari Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Üye Kayıt Adımları

 

Toplu SMS Üyeliği
Kayıt, Hesap Aktivasyonu ve Ödeme İşlemleri ile ilgili açıklamalar...

 

 Kolay Üyelik

* Ücretsiz Üyeliğin ardından belirtmiş olduğunuz Cep Telefonunuza SMS ile kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir.
* İlk girişinizde karşınıza "Üyelik Tamamlama Ekranı" gelir. Bu ekrandaki "*" işaretli bölümleri doldurmanız gerekmektedir.
* Otomatik olarak Toplu SMS gönderim panelimiz kullanımınıza açılır.
* Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Destek Ekibimiz sizinle irtibata geçerek sistemi test edebilmeniz için gerekli tanımlamaları yapacaktır
 

 

 Hızlı Aktivasyon

Aktivasyon ve Kurulum tamamen ÜCRETSİZDİR. Sadece almak istediğiniz Sms Paketinin ücretini ödersiniz.
Sistemi kullanmaya karar verdiğinizde gerekli evrakları (Bireysel üyelikler için sözleşme ve kimlik; Ticari üyelikler için sözleşme, kimlik ve kullanılmak istenen SMS Başlığını destekleyen belge.); iremayhan81@gmail.com mail adresine veya WhatsApp sms aonelik 0542 811 29 29 numarasına gönderiniz.
Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra uygun başlıklar hesabınıza tanımlanır ve Destek Ekibimiz size işlemlerinizin tamamlandığına dair onay mesajını gönderir. SMS Başlığı tanımlama işlemleri tarafımızca yönlendirilecek olup; ayrıca sormak istediğini konularla ilgili bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 Ödeme ve SMS Paketi Tanımlama

* SMS Paketini kredi kartıyla almak isterseniz SMS Panelinde "Ödeme İşlemleri->SMS Paketi satın al" menülerini kullanarak almak istediğiniz paketin ücretini yazıp çekim yapabilirsiniz. Sistem kredinizi otomatik yükleyecektir.
* Satın almak istediğiniz SMS Paketini Havale/EFT yoluyla almak için SMS Panelinizde "Ödeme İşlemleri->Banka Hesapları" menülerini kullanarak banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz paketin ücretini hesaplarımıza gönderdikten sonra yine aynı menüde "Ödeme Bildirimi" seçeneğini kullanarak Muhasebe Birimimize talebinizi iletebilirsiniz. Muhasebe Birimimiz ödemenizin hesaplarımıza yansımasının hemen ardından kredi yüklemenizi yapacaktır.
 

 

SMS Göndermeye Hazırsınız...

Almış olduğunuz kredilerin herhangi bir kullanım ömrü YOKTUR! SMS Panelinize artık dilediğiniz yerden bağlanabilir ve istediğiniz zaman sms gönderebilirsiniz. Aktivasyonun ardından evrakların asıllarını en kısa sürede kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz kargo bilgisi size aktivasyon sırasında ayrıca iletilecektir. Sistem kullanımı ve her türlü soru ve sorunlarınız için bize iletişim kanallarımızla her zaman ulaşabilirsiniz. 

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Antalya Toplu Sms Yolla Adiyaman Okullara Özel Sms Sistemi Abone Sms Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Ağri Başlıklı Toplu Sms Kampanyaları Antalya Toplu Sms Paketleri Afyonkarahisar Toplu Mesaj Sitesi Aidat Toplu Sms Şirketi Antalya Başlıklı Toplu Sms Yolla Antalya Toplu Sms Firmaları Adiyaman Bireysel Sms Adiyaman Toplu Sms Firmaları Apartman Yonetimi Baslikli Toplu Mesaj üye Adana Başlıklı Toplu Sms Sistemi Agri Toplu Mesaj Kampanyalari Antalya Kurumsalsms Adiyaman Ucuz Sms Anaokulu Baslikli Toplu Mesaj Tarifeleri Apartman Yönetimi Başlıklı Sms Antalya Sms üyelik Apartman Yonetimi Toplu Mesaj Sirketi Ağri Toplu Sms Toplu Mesaj Gönderme Afyonkarahisar Toplu Mesaj Api Aidat Toplu Sms Api Amasya Toplu Sms Hizmetleri Abone Toplu Sms Tarifeleri Aidat Toplu Sms Fiyatları Abone Toplu Sms Api Apartman Yönetimi Başlıklı Toplu Sms Sistemi Ankara Toplu Sms Hizmetleri Anaokulu Toplu Sms Üye Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Paneli Ankara Kurumsal Başlikli Toplu Sms Sistemi Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Yolla Amasya Başlıklı Toplu Sms Paketleri Ağri E Okul Uyumlu Toplu Sms Agri Toplu Mesaj Api Aidat Toplu Sms Üye Anaokulu Toplu Sms Paketleri Afyonkarahisar Dernek Sms Agri Toplu Mesaj Fiyatlari Adiyaman Toplu Sms Sistemi Agri Toplu Mesaj Sitesi Adana Baslikli Toplu Mesaj üye Antalya Toplu Mesaj Tarifeleri Adiyaman En Uygun Toplu Sms Fiyatları Ankara Başlıklı Toplu Sms Giriş Adana Baslikli Toplu Mesaj Gonder Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Sistemi Adana Toplu Sms Giriş Antalya Ucuz Sms Agri Baslikli Toplu Mesaj Tarifeleri Amasya Başlıklı Toplu Sms Gönder Adana Okulsms Adiyaman Derneksms Ağri Başlıklı Toplu Sms Tarifeleri Adana Toplu Sms Kanpanyası Agri Baslikli Toplu Mesaj Kampanyalari Antalya Sms Yolla Antalya Toplu Sms Şirketi Afyonkarahisar Kurumsal Sms Abone Başlıklı Toplu Sms Paneli Anaokulu Toplu Sms Paneli Antalya Toplu Sms Sistemi Antalya Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Ağri Toplu Sms Kanpanyası Adana Başlıklı Toplu Sms Giriş Antalya Baslikli Toplu Mesaj Sistemi Amasya Toplu Mesaj Api Ankara Sms Panel Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Ağri Toplu Sms Tarifeleri Adiyaman Baslikli Toplu Mesaj Tarifeleri Amasya Toplu Mesaj üye Abone Sms Toplu Başlıklı Sms Sistemi‎ Abone Toplu Sms Paketleri Amasya Başlıklı Sms Apartman Yonetimi Derneksms Ağri Sms Anaokulu Başlıklı Sms Abone Baslikli Toplu Mesaj Yolla Amasya Sms Videolari Aidat Toplu Mesaj Yolla Adiyaman Başlıklı Toplu Sms Yolla Amasya Ogrenci Sms Antalya Toplu Mesaj Api Adiyaman Sms Gonder Ankara Sms Panel Kurumsal Başlıklı Toplu Sms Afyonkarahisar Toplu Mesaj Kampanyalari Afyonkarahisar Toplu Sms Gönder | Kurumsal Ve Bireysel Sms Sistemi Abone Toplu Sms Sistemi Ankara Apisms Adiyaman Ucuzsms Antalya Kurumsal Başlikli Toplu Sms Sistemi Afyonkarahisar Toplu Sms Paketleri Apartman Yonetimi Hastane Sms Afyonkarahisar Kurumsalsms Ankara Hastane Sms Afyonkarahisar Başlıklı Toplu Sms Paneli Anaokulu Başlıklı Toplu Sms Kısa Kod Apartman Yonetimi Baslikli Toplu Mesaj Fiyatlari Amasya Başlıklı Toplu Sms Tarifeleri