Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Sms Paketi Toplu Sms Yolla Kurumsal Sms Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süper Sms Paketi Toplu Sms Yolla Kurumsal Sms Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süper Sms Paketi Toplu Sms Yolla Kurumsal Sms SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süper Sms Paketi Toplu Sms Yolla Kurumsal Sms Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Üye Kayıt Adımları

 

Toplu SMS Üyeliği
Kayıt, Hesap Aktivasyonu ve Ödeme İşlemleri ile ilgili açıklamalar...

 

 Kolay Üyelik

* Ücretsiz Üyeliğin ardından belirtmiş olduğunuz Cep Telefonunuza SMS ile kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir.
* İlk girişinizde karşınıza "Üyelik Tamamlama Ekranı" gelir. Bu ekrandaki "*" işaretli bölümleri doldurmanız gerekmektedir.
* Otomatik olarak Toplu SMS gönderim panelimiz kullanımınıza açılır.
* Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Destek Ekibimiz sizinle irtibata geçerek sistemi test edebilmeniz için gerekli tanımlamaları yapacaktır
 

 

 Hızlı Aktivasyon

Aktivasyon ve Kurulum tamamen ÜCRETSİZDİR. Sadece almak istediğiniz Sms Paketinin ücretini ödersiniz.
Sistemi kullanmaya karar verdiğinizde gerekli evrakları (Bireysel üyelikler için sözleşme ve kimlik; Ticari üyelikler için sözleşme, kimlik ve kullanılmak istenen SMS Başlığını destekleyen belge.); iremayhan81@gmail.com mail adresine veya WhatsApp sms aonelik 0542 811 29 29 numarasına gönderiniz.
Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra uygun başlıklar hesabınıza tanımlanır ve Destek Ekibimiz size işlemlerinizin tamamlandığına dair onay mesajını gönderir. SMS Başlığı tanımlama işlemleri tarafımızca yönlendirilecek olup; ayrıca sormak istediğini konularla ilgili bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 Ödeme ve SMS Paketi Tanımlama

* SMS Paketini kredi kartıyla almak isterseniz SMS Panelinde "Ödeme İşlemleri->SMS Paketi satın al" menülerini kullanarak almak istediğiniz paketin ücretini yazıp çekim yapabilirsiniz. Sistem kredinizi otomatik yükleyecektir.
* Satın almak istediğiniz SMS Paketini Havale/EFT yoluyla almak için SMS Panelinizde "Ödeme İşlemleri->Banka Hesapları" menülerini kullanarak banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz paketin ücretini hesaplarımıza gönderdikten sonra yine aynı menüde "Ödeme Bildirimi" seçeneğini kullanarak Muhasebe Birimimize talebinizi iletebilirsiniz. Muhasebe Birimimiz ödemenizin hesaplarımıza yansımasının hemen ardından kredi yüklemenizi yapacaktır.
 

 

SMS Göndermeye Hazırsınız...

Almış olduğunuz kredilerin herhangi bir kullanım ömrü YOKTUR! SMS Panelinize artık dilediğiniz yerden bağlanabilir ve istediğiniz zaman sms gönderebilirsiniz. Aktivasyonun ardından evrakların asıllarını en kısa sürede kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz kargo bilgisi size aktivasyon sırasında ayrıca iletilecektir. Sistem kullanımı ve her türlü soru ve sorunlarınız için bize iletişim kanallarımızla her zaman ulaşabilirsiniz. 

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Diyarbakir Toplu Sms Kısa Kod Kktc Toplu Sms Sistemi Erzincan Toplu Sms Yolla Kilis Toplu Sms Sitesi Çorum Toplu Sms Paketleri Karaman Toplu Sms Kampanyaları Isparta Toplu Sms Sitesi Erzincan Toplu Sms Kampanyaları Mardin Toplu Sms Api Mersin(İçel) Sms Diyarbakir Sms Karabük Toplu Sms Kampanyaları Iğdir Toplu Sms Sistemi Bingöl Toplu Sms Firmaları İzmir Toplu Sms Tarifeleri Karabük Toplu Sms Api Kütahya Toplu Sms Yolla Bitlis Toplu Sms Api Ordu Toplu Sms Üye Batman Toplu Sms Giriş Düzce Toplu Sms Firmaları Manisa Toplu Sms Paneli Adiyaman Toplu Sms Tarifeleri Edirne Toplu Sms Kampanyaları Erzincan Toplu Sms Fiyatları Niğde Toplu Sms Kampanyaları Kocaeli Toplu Sms Paketleri Kilis Toplu Sms Api Kastamonu Toplu Sms Yolla Kktc Toplu Sms Şirketi Erzurum Toplu Sms Paketleri İstanbul Toplu Sms Gönder Kocaeli Sms Niğde Toplu Sms Paneli Batman Toplu Sms Şirketi Antalya Toplu Sms Yolla Balikesir Toplu Sms Kısa Kod Edirne Toplu Sms Bingöl Toplu Sms Paketleri Kktc Toplu Sms Yolla Adana Toplu Sms Paneli Konya Toplu Sms Paketleri Karabük Toplu Sms Paneli Muş Toplu Sms Paketleri Düzce Toplu Sms Paneli Çorum Toplu Sms Api Konya Toplu Sms Kısa Kod Kocaeli Toplu Sms Gönder Ardahan Toplu Sms Fiyatları Çanakkale Toplu Sms Api Ağri Toplu Sms Kısa Kod Isparta Toplu Sms Kirikkale Toplu Sms Sistemi Eskişehir Toplu Sms Şirketi Eskişehir Toplu Sms Sitesi Muğla Toplu Sms Paneli Konya Toplu Sms Sistemi Elaziğ Toplu Sms Sitesi Rize Toplu Sms Kampanyaları Kirşehir Toplu Sms Üye Kktc Toplu Sms Tarifeleri İzmir Sms Ordu Toplu Sms Paneli Isparta Toplu Sms Kampanyaları Ağri Toplu Sms Gönder Konya Toplu Sms Yolla Konya Toplu Sms Api Adiyaman Toplu Sms Fiyatları Giresun Toplu Sms Sitesi Adiyaman Toplu Sms Şirketi Antalya Toplu Sms Sistemi Rize Toplu Sms Gönder Isparta Toplu Sms Fiyatları Ordu Toplu Sms Kısa Kod Artvin Toplu Sms Firmaları Nevşehir Toplu Sms Fiyatları Diyarbakir Toplu Sms Giriş Bingöl Toplu Sms Fiyatları Gaziantep Toplu Sms Sistemi Muğla Toplu Sms Firmaları Ankara Toplu Sms Şirketi Konya Toplu Sms Giriş Muş Toplu Sms Gönder Kahramanmaraş Toplu Sms Sistemi Kahramanmaraş Toplu Sms Paketleri Erzurum Toplu Sms Üye Hakkari Toplu Sms Sitesi Kirikkale Toplu Sms Firmaları Muğla Toplu Sms Kısa Kod Balikesir Toplu Sms Şirketi Ağri Sms Kocaeli Toplu Sms Üye Kirşehir Toplu Sms Karabük Toplu Sms Giriş Edirne Toplu Sms Firmaları Kirklareli Toplu Sms Sitesi Osmaniye Toplu Sms Üye İstanbul Toplu Sms Paketleri Çanakkale Toplu Sms Kampanyaları Karaman Toplu Sms Gönder