Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Sms Paketi Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süper Sms Paketi Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süper Sms Paketi Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süper Sms Paketi Toplu Sms Ve Toplu Sms Fiyatları Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Başlıklı SMS İşlemleri

 

(Orginator) SMS Başlık İşlemleri?

kullanıcı adı ve şifremiz ile sisteme giriş yapınız.
Sol menüde Sistem Ayarları Bölümüne Geliyoruz
Sağ tarafta Yeni SMS (Orginatör) Butonuna Tıklayın
Detaylar için Videoyu Lütfen İzleyiniz.

 

 

Daha Fazla SMS Tanıtım Videoları İçin Tıklayınız.

Devamını Oku >>
Isparta Toplu Sms Sistemi Kirklareli Toplu Sms Giriş Antalya Toplu Sms Gönder Muş Toplu Sms Giriş Diyarbakir Sms Bolu Toplu Sms Firmaları Çanakkale Toplu Sms Fiyatları Kilis Toplu Sms Giriş Bingöl Toplu Sms Fiyatları Bolu Toplu Sms Paneli Manisa Toplu Sms Gönder Bitlis Toplu Sms Yolla Batman Toplu Sms Şirketi Artvin Toplu Sms Fiyatları Afyonkarahisar Toplu Sms Yolla Ardahan Toplu Sms Sitesi Malatya Toplu Sms Sistemi Kars Toplu Sms Yolla Muş Toplu Sms Yolla Denizli Sms Konya Toplu Sms Antalya Toplu Sms Sistemi Elaziğ Toplu Sms Adiyaman Toplu Sms Tarifeleri Ordu Toplu Sms Şirketi Bilecik Toplu Sms Gönder Kilis Toplu Sms Api Konya Toplu Sms Paneli Bilecik Toplu Sms Paneli Ardahan Toplu Sms Yolla İstanbul Toplu Sms Kampanyaları Balikesir Toplu Sms Sitesi Kocaeli Toplu Sms Gönder Antalya Toplu Sms Api Kocaeli Toplu Sms Tarifeleri Gaziantep Toplu Sms Şirketi Karaman Toplu Sms Üye Karabük Toplu Sms Kısa Kod Çanakkale Toplu Sms Gönder Çanakkale Toplu Sms Giriş Nevşehir Toplu Sms Fiyatları Amasya Toplu Sms Kampanyaları İstanbul Toplu Sms Fiyatları Kirklareli Toplu Sms Tarifeleri Manisa Toplu Sms Sistemi Denizli Toplu Sms Sitesi Elaziğ Toplu Sms Kampanyaları Çanakkale Toplu Sms Sistemi Kastamonu Toplu Sms Yolla Adana Sms Kirikkale Toplu Sms Tarifeleri Niğde Toplu Sms Giresun Toplu Sms Şirketi Gaziantep Toplu Sms Api Karaman Toplu Sms Gönder Artvin Sms Ağri Sms Kirklareli Toplu Sms Fiyatları Kastamonu Toplu Sms Api Çanakkale Sms Rize Toplu Sms Tarifeleri Malatya Sms Bolu Toplu Sms Paketleri Balikesir Toplu Sms Sistemi Osmaniye Toplu Sms Tarifeleri Giresun Toplu Sms Paneli İstanbul Toplu Sms Tarifeleri Gaziantep Toplu Sms Paketleri Mardin Toplu Sms Sitesi Kahramanmaraş Toplu Sms Paneli Bolu Toplu Sms Yolla Karabük Toplu Sms Şirketi Burdur Toplu Sms Tarifeleri Düzce Toplu Sms Şirketi Isparta Toplu Sms Paketleri Kirşehir Toplu Sms Giriş Eskişehir Sms Osmaniye Toplu Sms Firmaları Burdur Toplu Sms Gönder Ağri Toplu Sms Kampanyaları Giresun Toplu Sms Sistemi Kirşehir Toplu Sms Gönder Niğde Toplu Sms Kampanyaları Konya Toplu Sms Paketleri Batman Toplu Sms Paketleri Erzurum Toplu Sms Muş Toplu Sms Paneli Kirklareli Toplu Sms Api Muğla Toplu Sms Paneli Iğdir Toplu Sms Fiyatları Batman Toplu Sms Api Amasya Toplu Sms Tarifeleri Ordu Toplu Sms Sistemi Kahramanmaraş Toplu Sms Tarifeleri Muğla Toplu Sms Fiyatları Artvin Toplu Sms Paneli Antalya Toplu Sms Firmaları Kktc Toplu Sms Kampanyaları Batman Toplu Sms Fiyatları Karabük Toplu Sms Gönder