Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Sms Paketi Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süper Sms Paketi Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süper Sms Paketi Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süper Sms Paketi Toplu Sms Için Kurumsal Çözümler Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

SMS Paneli Video Tanıtım

SMS AVM’nin uzman kadrosu tarafından hazırlanan Toplu SMS Panel tanıtım Videoları serisiyle uygulamalı görsel tanıtım imkanına kavuşacaksınız. Platformun genel tanıtımı, özellikleri, menü kullanımı, toplu sms gönderimi, yeni SMS grupları oluşturma, Excelden SMS gönderimi ve daha bir çok konu tamamen uygulamalı görsel anlatım eşliğinde sunulmaktadır.

   Başlıklı SMS Nasıl Oluşturabilirim?            SMS Evraklarını Nasıl Gönderebilirm?                   Toplu SMS Paketi Satın Al                         Toplu SMS Alt Kullanıcı Sistemi

toplu numaraya sms gönder     toplu numaraya sms gönder     gruba sms gönder     Doğum Günü, Evlilik Günü SMS'i  

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Rize Sms Niğde Toplu Sms Kısa Kod Giresun Toplu Sms Sitesi Amasya Toplu Sms Firmaları Kütahya Toplu Sms Kısa Kod Bursa Toplu Sms Şirketi Afyonkarahisar Toplu Sms Şirketi Gaziantep Toplu Sms Kampanyaları Muğla Toplu Sms Yolla Adiyaman Toplu Sms Yolla Amasya Toplu Sms Kısa Kod Mersin(İçel) Toplu Sms Paketleri Bolu Toplu Sms Kısa Kod Kastamonu Toplu Sms Şirketi Kars Toplu Sms Giriş Bingöl Toplu Sms Paketleri Hakkari Toplu Sms Firmaları Mersin(İçel) Toplu Sms Sitesi Kirikkale Toplu Sms Sitesi Kocaeli Toplu Sms Gönder Gaziantep Toplu Sms Sistemi Çanakkale Toplu Sms Gönder Eskişehir Sms Adiyaman Toplu Sms Sistemi İstanbul Toplu Sms Tarifeleri Malatya Toplu Sms Üye Çankiri Toplu Sms Sistemi Mardin Toplu Sms Giriş Denizli Toplu Sms Sitesi Artvin Toplu Sms Firmaları Kirklareli Toplu Sms Elaziğ Toplu Sms Sitesi Artvin Toplu Sms Paketleri Hakkari Toplu Sms Fiyatları Kirşehir Toplu Sms Şirketi İstanbul Toplu Sms Api Burdur Sms Bitlis Toplu Sms Firmaları Muğla Toplu Sms Şirketi Ardahan Toplu Sms Kktc Toplu Sms Api Çanakkale Toplu Sms Üye Muş Toplu Sms Firmaları Kilis Toplu Sms Adiyaman Toplu Sms Şirketi Edirne Toplu Sms Fiyatları Amasya Toplu Sms Şirketi Nevşehir Toplu Sms Sistemi Kars Toplu Sms Api Giresun Sms Kütahya Toplu Sms Api Erzurum Toplu Sms Sitesi Kastamonu Toplu Sms Kampanyaları Çorum Toplu Sms Gönder Bursa Sms Kars Toplu Sms Kampanyaları Rize Toplu Sms Paneli Mardin Toplu Sms Paketleri Bolu Toplu Sms Api Kars Toplu Sms Kısa Kod Artvin Toplu Sms Kampanyaları Afyonkarahisar Toplu Sms Fiyatları Düzce Sms Ankara Toplu Sms Firmaları Antalya Toplu Sms Gönder Balikesir Toplu Sms Üye Manisa Toplu Sms Burdur Toplu Sms Tarifeleri Erzurum Toplu Sms Şirketi İzmir Toplu Sms Kampanyaları Adiyaman Sms Kütahya Toplu Sms Üye Kars Toplu Sms Tarifeleri Düzce Toplu Sms Api Amasya Toplu Sms Üye Ardahan Toplu Sms Sistemi Karabük Toplu Sms Firmaları Denizli Toplu Sms Fiyatları Edirne Toplu Sms Gönder Kars Toplu Sms Paneli Kütahya Toplu Sms Paketleri Kilis Toplu Sms Gönder Erzincan Toplu Sms Firmaları Kastamonu Toplu Sms Gönder Antalya Toplu Sms Şirketi Malatya Toplu Sms Api Afyonkarahisar Sms Bolu Toplu Sms Sitesi Denizli Toplu Sms Firmaları Kars Toplu Sms Kars Toplu Sms Sistemi Manisa Toplu Sms Üye Ardahan Sms Kilis Toplu Sms Sistemi Konya Toplu Sms Kampanyaları Afyonkarahisar Toplu Sms Üye Çankiri Toplu Sms Fiyatları Afyonkarahisar Toplu Sms Sistemi Eskişehir Toplu Sms Fiyatları Kahramanmaraş Toplu Sms Api