Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Sms Paketi Toplu Sms Gönder | Kurumsal Ve Bireysel Sms Sistemi Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süper Sms Paketi Toplu Sms Gönder | Kurumsal Ve Bireysel Sms Sistemi Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süper Sms Paketi Toplu Sms Gönder | Kurumsal Ve Bireysel Sms Sistemi SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süper Sms Paketi Toplu Sms Gönder | Kurumsal Ve Bireysel Sms Sistemi Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Sistemi

toplu sms sistemiSMS AVM Toplu SMS ile internetin olduğu her yerden KULLANICI GİRİŞİ yaparak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 5 sn. içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Yerine ulaşmayan,başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS'ler için kredi iadesi anında yapılır. Mobil uygulamalarımız ile cep telefonunuzdan da Toplu SMS gönderimi yapabilir, gönderim raporlarınızı kontrol edebilirsiniz.Kredi kartı ile 7/24 kredi alımı yapabilir, satın aldığınız kredileri anında kullanabilirsiniz. Toplu SMS gönderimini, bilgi güvenliği sertifikası onaylı tüm sistemlerimizden tüm operatörlerle kurulan direk bağlantı sayesinde daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Çift yönlü SMS ile Toplu SMS gönderdiğiniz kişiler ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. SMS AVM Toplu SMS modülünü kendi kodlarınıza entegre ederek uygulamanız içerisinden SMS gönderimi yapabilir veya abone numaranıza gönderilen SMS'leri alabilirsiniz.

Neden TOPLU SMS Kullanılmalı;

Raporlanabilir Toplu mesajlaşma çözümleri günlü aylık ve haftalık bazda raporlanabilir.
Hızlıdır Toplu SMS Geleneksel iletişim, reklam ve tanıtım araçlarına kıyasla hızlıdır. 
Pratiktir Mesajın tüketiciye ulaşması neredeyse kesindir. Ulaştığında ya da iletildiğinde rapor alınabilir.
Etklidir Gönderdiğiniz toplu mesajlar ile ilgili anında geri dönüş alabilirsiniz
Samimidir Toplu mesaj laşma müşterilerinizin doğum günlerini hatırlar sizinle müşteriniz arasında özel bir bağ oluşturur.
Ekonomiktir Toplu mesajlaşma diğer reklam araçlarına göre oldukça ekonomiktir.
Farkındalık Yaratır Mevcut müşterileriniz dönemsel bilgilendirme mesajları ile firmanızın yeni ürünlerinden haberdar olarak sizi hatırlarlar.

TOPLU SMS HİZMETİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?
Yurt içindeki gerçek veya tüzel kişiler toplu sms sistemini kullanabilir. Toplu SMS dernekler, vakıflar ve parti merkezleri toplantı ve organizasyon duyuruları yapmak, üyeler ile iletişime geçmek için, perakende sektöründe (mağazalar, marketler vs.) müşterilere yeni promosyonları duyurma ve ödeme hatırlatma işlemlerini için, eğitim sektöründe, öğrencilerin, devamsızlık durumu ve not bilgilerini, sınav tarihi ve sınav bilgilerini, veli toplantısı gün ve saatini iletmek, özel günleri kutlamak için kullanılabilir.

NEDEN SMS AVM
> Marka bilinilirliğinizi pekiştirebilirsiniz 
> Zamandan tasarruf ederek aynı anda binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.
> Geleneksel reklam araçlarına çok düşük maliyetle reklam yapma şansı
> Aynı zamanda bir anımsatıcı olarak müşterilerinize doğum günü özel gün mesajlarını gönderebilirsiniz.

NASIL KULLANABİLİRİM?
SMS AVM Toplu SMS sistemini internetin olduğu her yerden kulanabilirsiniz. Kayıt anında oluşturulan abone numarası ve şifre ile isterseniz web sayfamız üzerinden Toplu SMS Paneli'ne giriş yaparak isterseniz de android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza toplu sms uygulamamızı yükleyerek sms gönderebilirsiniz. Dershanelerde ve okullarda öğrenci bilgileri üzerinden toplu sms gönderimi yapmak için geliştirilen e-okul uygulamamızı kullanabilirsiniz

 

Toplu SMS Üyemiz Olun!

Devamını Oku >>
Bitlis Toplu Sms Fiyatları Mersin(İçel) Toplu Sms Gönder Çorum Toplu Sms Kısa Kod Ordu Toplu Sms Kısa Kod Kars Toplu Sms Fiyatları Osmaniye Toplu Sms Sistemi Mardin Toplu Sms Giriş Çankiri Toplu Sms Sistemi Muğla Toplu Sms Kampanyaları Bolu Toplu Sms Üye Ardahan Toplu Sms Fiyatları Ordu Toplu Sms Paketleri Batman Toplu Sms Sistemi Hakkari Toplu Sms Eskişehir Toplu Sms Giriş Kastamonu Toplu Sms Kampanyaları Nevşehir Toplu Sms Üye Kahramanmaraş Toplu Sms Paneli Osmaniye Toplu Sms Kısa Kod Kirikkale Toplu Sms Paneli Çankiri Toplu Sms Firmaları Ağri Toplu Sms Şirketi Bursa Toplu Sms Giriş Kirşehir Sms Gaziantep Toplu Sms Giriş Afyonkarahisar Toplu Sms Yolla Afyonkarahisar Toplu Sms Tarifeleri Denizli Toplu Sms Api Bilecik Toplu Sms Yolla Gaziantep Sms Nevşehir Toplu Sms Kısa Kod Afyonkarahisar Toplu Sms Sistemi Ağri Toplu Sms Kısa Kod İzmir Toplu Sms Paneli Kirikkale Toplu Sms Gönder Giresun Toplu Sms Sistemi Artvin Toplu Sms Gönder Batman Toplu Sms Tarifeleri Çanakkale Toplu Sms Giriş Bolu Toplu Sms Firmaları Mardin Toplu Sms Gönder Kirikkale Sms Muş Toplu Sms Paketleri Kktc Toplu Sms Üye Isparta Toplu Sms Kampanyaları Bilecik Sms Bitlis Toplu Sms Paketleri Kktc Sms Erzincan Toplu Sms Paneli Iğdir Toplu Sms Tarifeleri Erzurum Toplu Sms Tarifeleri Rize Toplu Sms Sistemi Kahramanmaraş Toplu Sms Yolla Bitlis Toplu Sms Sistemi Niğde Toplu Sms Tarifeleri Kilis Toplu Sms Paketleri Karabük Toplu Sms Giriş Denizli Toplu Sms Gönder Kastamonu Toplu Sms Sistemi Karaman Toplu Sms Sitesi Ardahan Toplu Sms Api Kastamonu Toplu Sms Fiyatları Ağri Toplu Sms Api Karaman Toplu Sms Gönder İstanbul Sms Manisa Toplu Sms Ordu Toplu Sms Firmaları Mersin(İçel) Toplu Sms Yolla Muğla Toplu Sms Paketleri Edirne Toplu Sms Kısa Kod Çankiri Toplu Sms Gönder Amasya Toplu Sms Kısa Kod Gaziantep Toplu Sms Paneli Hakkari Toplu Sms Paketleri İzmir Toplu Sms Yolla Düzce Toplu Sms Yolla Kktc Toplu Sms Yolla Kirşehir Toplu Sms Giriş Konya Toplu Sms Tarifeleri Kktc Toplu Sms Sistemi Malatya Toplu Sms Kısa Kod Mardin Toplu Sms Kampanyaları Batman Toplu Sms Paketleri Diyarbakir Toplu Sms Gönder Mersin(İçel) Toplu Sms Sitesi Karaman Toplu Sms Kısa Kod Rize Toplu Sms Sitesi Karaman Sms Kocaeli Toplu Sms Giriş Kirikkale Toplu Sms Api İstanbul Toplu Sms Sistemi Antalya Toplu Sms Şirketi Kirikkale Toplu Sms Şirketi Erzincan Toplu Sms Api Adana Toplu Sms Paketleri Kirikkale Toplu Sms Sistemi Giresun Toplu Sms Gönder Amasya Toplu Sms Üye Burdur Toplu Sms Üye Bolu Toplu Sms Sistemi