Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Sms Paketi Toplu Sms Başlıklı Sms Gönderme Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süper Sms Paketi Toplu Sms Başlıklı Sms Gönderme Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süper Sms Paketi Toplu Sms Başlıklı Sms Gönderme SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süper Sms Paketi Toplu Sms Başlıklı Sms Gönderme Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Dernek Toplu SMS

 

Dernek Toplu SMS Sistemi

Etkinlik, Toplantı Duyurularınızı, Özel Gün, Aidat, Borç ve Ödeme Mesajlarınızı Saniyeler içinde SMS ile Yollayın

 

derneklere özel kurumsal sms ve başlıklı smsDERNEKLER NEDEN SMS KULLANIR

Teknolojinin hızlı değişimi ve alt yapı imkânlarının güncellenmesi sonucunda birçok gönderici kendi içyapısına özgü toplu mesaj gönderim çözümleri üretmekte. Genelde toplu mesaj göndericileri zamandan tasarruf etme amacıyla ve uygun maliyetle birçok kişiye aynı anda ulaşma imkânı sağlaması sebebiyle bu hizmeti kullanmakta. Örneğin; dernekler, odalar veya partiler toplantı organizasyonlarını, genel duyurularını bu hizmetle yaparak hızlı ve etkin iletişim imkânı sağlamakta. Alışveriş merkezleri ya da mağazalar bu hizmeti kullanarak ürünleriyle ilgili reklamları pratik ve ekonomik şekilde gerçekleştirmektedirler 

DERNEK SMS SİSTEMİ

* Başlıklı sms sistemimiz ile gönderilen mesajlarda "Dernek Adınız" yazar. Sms başlıkları en az 3 ve en fazla 11 karakterden oluşur.
* Kolay rehber özelliği, Üyelerinizi rehberinizde kayıt edebilir ve gruplayabilirsiniz. Örn: "Yönetim kurulu", "Kadın Üyeler" vb...
* Mesajlarınız saniyeler içinde alıcıya ulaşır. İletim durumlarını gönderim panelinden kolayca takip edebilirsiniz.
* Gitmeyen mesajlarınız otomatik olarak iade edilir, İade edilen mesajların takibini de panel üzerinden kolayca yapasınız.
* Satın alınan mesaj paketinin son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Mesajlarınızı bitene kadar kullanırsınız.
* Gönderdiğiniz mesajlarınız rapor olarak saklanır ve geçmiş aylara ait raporlarınızı Excel formatında indirebilirsiniz.

* Bilgisyar veya cep telefonu ile internet olan her yerden sisteme giriş yapabilir ve mesaj yollayabilirsiniz. 

 

Aktivason için Gerekli Belgeler 

1- Abone Sözleşmesini Yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra İlk ve Son sayfada yer alan abone ile ilgili alanların elle doldurulması ve diğer tüm sayfaların da imzalanması gerekmektedir. İndirmek için Tıklayınız
2- Kimlik Fotokopisi: Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı veya Sürücü Ehliyetinin önlü arkalı fotokopisi veya fotoğrafı.(Yeni tip Sürücü ehliyetleri üzerinde T.C. numarası yazmadığından dolayı kabul edilmemektedir.)
3- Dernekler için karar defterinin onaylı ön yüzü ve/veya varsa alınmış karar.
4- E-Devlet üzerinden alınmış yerleşim yeri (İkamet belgesi) 
edinmek için Tıklayınız.>>>

 

 

ÖNEMLİ BİLGİ! 
Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir..

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Antalya Toplu Sms Bitlis Sms Nevşehir Toplu Sms Fiyatları Konya Toplu Sms Fiyatları Kirşehir Toplu Sms Yolla Elaziğ Toplu Sms Üye Denizli Toplu Sms Şirketi Bolu Sms Osmaniye Toplu Sms Paketleri Ağri Toplu Sms Yolla Kars Toplu Sms Firmaları Çanakkale Toplu Sms Api Çanakkale Toplu Sms Firmaları Konya Toplu Sms Paneli Kastamonu Toplu Sms Kısa Kod Bursa Toplu Sms Firmaları Kilis Toplu Sms Kısa Kod Kahramanmaraş Toplu Sms Tarifeleri Gaziantep Toplu Sms Sitesi Erzurum Toplu Sms Üye Niğde Toplu Sms Gönder Burdur Toplu Sms Şirketi Muş Toplu Sms Şirketi Kirşehir Toplu Sms Gönder Kirklareli Toplu Sms Sitesi Kocaeli Toplu Sms Şirketi Niğde Toplu Sms Paneli Gaziantep Toplu Sms Kütahya Toplu Sms Firmaları Afyonkarahisar Toplu Sms Paketleri Kirikkale Toplu Sms Giriş Antalya Toplu Sms Gönder Isparta Toplu Sms Üye Mersin(İçel) Toplu Sms Şirketi Ardahan Toplu Sms Paketleri Adiyaman Toplu Sms Gönder Amasya Toplu Sms Şirketi Rize Toplu Sms Paneli Bolu Toplu Sms Tarifeleri İstanbul Toplu Sms Fiyatları Niğde Toplu Sms Paketleri Kütahya Toplu Sms Kampanyaları Elaziğ Toplu Sms Tarifeleri Düzce Toplu Sms Paketleri Nevşehir Toplu Sms Kampanyaları Ankara Toplu Sms Paketleri Artvin Toplu Sms Üye Rize Toplu Sms Sistemi Karaman Toplu Sms Üye Batman Toplu Sms Sitesi Bitlis Toplu Sms Giriş Kktc Toplu Sms Kilis Toplu Sms Kampanyaları Karaman Toplu Sms Kısa Kod Malatya Toplu Sms Giriş Batman Toplu Sms Tarifeleri Bingöl Sms İstanbul Toplu Sms Giriş Kars Toplu Sms Kısa Kod Karaman Toplu Sms Sitesi Iğdir Toplu Sms Tarifeleri Bitlis Toplu Sms Paketleri Ankara Toplu Sms Fiyatları Çanakkale Toplu Sms Sitesi Amasya Sms Ankara Toplu Sms Tarifeleri Mardin Toplu Sms Yolla Kirklareli Toplu Sms Kısa Kod Muğla Toplu Sms Gönder Erzincan Toplu Sms Şirketi İzmir Toplu Sms Şirketi Kirikkale Toplu Sms Api Edirne Toplu Sms Sitesi Artvin Toplu Sms Kampanyaları Adiyaman Toplu Sms Paketleri Adana Toplu Sms Kısa Kod Balikesir Toplu Sms Api Ardahan Toplu Sms Üye Çorum Sms Elaziğ Toplu Sms Kısa Kod Manisa Sms Nevşehir Toplu Sms Yolla Niğde Toplu Sms Tarifeleri Hakkari Toplu Sms Tarifeleri Ordu Toplu Sms Giriş Bilecik Toplu Sms Sitesi Kilis Toplu Sms Paneli Ardahan Toplu Sms Sitesi Karaman Toplu Sms Paketleri Bilecik Toplu Sms Giriş Edirne Toplu Sms Kısa Kod Kars Toplu Sms Paneli Muğla Toplu Sms Tarifeleri İstanbul Toplu Sms Sitesi Karaman Toplu Sms Kampanyaları Kastamonu Toplu Sms Sitesi Mersin(İçel) Toplu Sms Kampanyaları Çorum Toplu Sms Şirketi Elaziğ Toplu Sms Kampanyaları Adana Toplu Sms Fiyatları