Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Sms Paketi Toplu Başlıklı Sms Sistemi‎ Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süper Sms Paketi Toplu Başlıklı Sms Sistemi‎ Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süper Sms Paketi Toplu Başlıklı Sms Sistemi‎ SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süper Sms Paketi Toplu Başlıklı Sms Sistemi‎ Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Başlıklı Toplu SMS Fiyatları

Satın almış olduğunuz Toplu SMS paketlerimizde kullanım süre sınırı Yoktur, sms kredi kullanım haklarınızı bitene kadar kullanabilirsiniz. SMS AVM Kurumsal Toplu SMS hizmeti ile reklam veya tanıtımlarınızı kısa mesaj olarak göndermek artık çok kolay! Sizde Başlıklı Toplu SMS hizmetinden faydalanarak hedef kitlenizde yer alan müşterilere, şubelere ve bayilere mesajlarınızı toplu olarak, en ucuz sms maliyetleriyle, pratik ve hızlı bir şekilde bireysel sms veya toplu sms yollayın. SMS AVM sisteminden Toplu SMS Paketleri satın almak için hemen üye ol adımını kullanabilirsiniz.

Toplu SMS Paket Fiyat Listesi
1.000 SMS

30 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
3.000 SMS

80 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
5.000 SMS

100 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
10.000 SMS

150 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
25.000 SMS

350 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
50.000 SMS

650 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
100.000 SMS

1200 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
250.000 SMS

2750 TL

Süre Sınırı Yok

Başlıklı Toplu SMS
Toplu SMS Paket Kullanım Detayları

* Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir ve hiçbir ek ücret ödemezsiniz.
* SMS paketlerimizde herhangi bir sabit ücret veya taahhüt yoktur.
* Gönderilen SMS'lerde Tanımladığınız başlıklar kullanılır ve en az 3, en fazla 11 karakter olmalıdır.
* Tüm SMS paketlerimiz ile tek tek, toplu veya excel olarak SMS gönderimi yapabilirsiniz.
* 155 karakter ile İngilizce, 150 karakter ile Tükçe SMS yapabilirsiniz.
* 6 boy SMS'e kadar birleştirilmiş uzun SMS (918 karaktere kadar) gönderim yapabilirsiniz.
* Sistem üzerinden, gerçek zamanlı SMS gönderim raporlarının detaylarını inceleyebilir ve indirebilirsiniz.
* Alıcıya ulaşmayan SMS’ler için ücret ödemezsiniz.
* Gönderim yapmak için kurumsal şirket hattınızın olmasına gerek yoktur.
* Fiyatlarımız yurt içi SMS gönderimleri için geçerlidir.
* Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine SMS gönderiminde fiyat farkı bulunmamaktadır.
* Toplu sms paketlerimiz ön ödemelidir, yani kullanımdan önce ödeme yapılır.
*
Toplu SMS gönderimi için gerekli olan evrakları inceleyiniz. veya 05428112929 Gsm numarasından destek alabilirsiniz.

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Erzurum Toplu Sms Paneli Kktc Toplu Sms Sistemi Giresun Toplu Sms Sitesi Muğla Toplu Sms Paneli Ordu Toplu Sms Kısa Kod Mardin Toplu Sms Tarifeleri Adana Sms Kktc Toplu Sms Şirketi Gaziantep Toplu Sms Üye Antalya Toplu Sms Gönder Niğde Toplu Sms Şirketi Antalya Toplu Sms Firmaları Bitlis Sms Bitlis Toplu Sms Paketleri Kütahya Toplu Sms Kahramanmaraş Toplu Sms Sistemi Çorum Toplu Sms Gönder Muş Toplu Sms Kahramanmaraş Toplu Sms Gönder Kirklareli Toplu Sms Kampanyaları Çorum Toplu Sms Api Bitlis Toplu Sms Paneli Niğde Toplu Sms Gönder Amasya Toplu Sms Kampanyaları Çankiri Toplu Sms Paketleri Iğdir Toplu Sms Yolla Bingöl Toplu Sms Gönder Ağri Toplu Sms Firmaları Adana Toplu Sms Üye Ağri Sms Konya Toplu Sms Şirketi Giresun Toplu Sms Fiyatları Ankara Toplu Sms Giriş Muğla Toplu Sms Api Erzurum Toplu Sms Yolla Kirklareli Toplu Sms Tarifeleri Ankara Toplu Sms Api Ağri Toplu Sms Giriş Edirne Toplu Sms Sitesi Kktc Toplu Sms Firmaları Çanakkale Toplu Sms Balikesir Toplu Sms Gönder Ardahan Toplu Sms Üye Mardin Toplu Sms Kısa Kod Elaziğ Toplu Sms Tarifeleri Muğla Toplu Sms Paketleri Isparta Toplu Sms Yolla Afyonkarahisar Toplu Sms Şirketi Kars Toplu Sms Sitesi Adiyaman Toplu Sms Giriş Batman Toplu Sms Gönder Adana Toplu Sms Tarifeleri İstanbul Toplu Sms Şirketi Bingöl Toplu Sms Api Iğdir Sms Kastamonu Toplu Sms Kampanyaları İstanbul Toplu Sms Kısa Kod Niğde Toplu Sms Tarifeleri Ağri Toplu Sms Paketleri Karabük Toplu Sms Paketleri Niğde Toplu Sms Sistemi Bitlis Toplu Sms Fiyatları Burdur Toplu Sms Firmaları Ordu Toplu Sms Üye Kktc Toplu Sms Rize Toplu Sms Api Bilecik Toplu Sms Gönder Batman Toplu Sms Kilis Sms Adiyaman Toplu Sms Api Antalya Toplu Sms Yolla Ordu Toplu Sms Yolla Düzce Toplu Sms Tarifeleri Mardin Toplu Sms Fiyatları Konya Toplu Sms Firmaları Afyonkarahisar Toplu Sms Kısa Kod Bilecik Toplu Sms Fiyatları Manisa Toplu Sms Kısa Kod Gaziantep Toplu Sms Tarifeleri Adana Toplu Sms Gönder Kocaeli Toplu Sms Firmaları Batman Toplu Sms Yolla Iğdir Toplu Sms Api Kocaeli Toplu Sms Fiyatları Bingöl Toplu Sms Tarifeleri Diyarbakir Toplu Sms Sitesi İzmir Toplu Sms Sistemi Kktc Toplu Sms Tarifeleri Hakkari Sms Muş Toplu Sms Üye Elaziğ Toplu Sms Şirketi Iğdir Toplu Sms Kütahya Toplu Sms Firmaları Kars Toplu Sms Üye Erzincan Toplu Sms Şirketi Bolu Toplu Sms Kampanyaları Burdur Toplu Sms Api Kirklareli Toplu Sms Sistemi Giresun Toplu Sms Kampanyaları Mersin(İçel) Toplu Sms Kısa Kod