Okul SMS Fiyatlarımız

e-Okul Sistemine uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Sms Paketi Okullara Özel Toplu Sms Gönderim Sistemi Okul SMS Sistemini tüm okullarda kullanmanız mümkündür. Resmi okul, Özel okul farketmeksizin Anaokul, İlk ve Ortaokul, Lise gibi... kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazılanmıştır. Kullanıcı dostu kolay kullanım paneli ve kendine özgü toplusms gönderim özellikleri sayesinde de zaman kazanırsınız.

Okul SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • E Okul SMS Modülü

  MEB, özel okul ve kolejler gibi tüm eğitim kurumları için kullanabileceğiniz pratik ve uygun ücretli toplu sms gönderme sistemidir.

 • Öğrenci no ile SMS

  Öğrencilerin sadece okul numarasını girerek velilere kendi ad ve soyadları ile hitaplı sms gönderimi yapıyoruz;

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  İsterseniz anne, baba, öğrenci veya diğer telefonu rehbere kaydedin. Duruma göre anneye, babaya veya öğrenciye aynı anda da mesaj yollayabilirsiniz.

 • Pratik Devamsılık Modülü

  Öğrencilerinizin Günlük veya sizin belirlediğiniz tarihler arasındaki genel toplam devamsızlkları gönderebilirsiniz.

 • Sınırsız Alt Kullanıcı

  Müdür yardımcısı, öğretmen veya personellerinizi yetkilendirbilir ana hesap üzerinden de tüm işlemlerini raporlayabilirsiniz.

 • Detaylı Raporlama

  Gelişmiş raporlama sistemimiz sayesinde atılan her mesajın durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz.

Süper Sms Paketi Okullara Özel Toplu Sms Gönderim Sistemi Devlet ve Özel Okullarına, Eğitim kurumlarına, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Başlıklı Toplu SMS Sistemi sağlayan firmamız kurulduğu 2014'ten geleceğe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları ile kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.
Süper Sms Paketi Okullara Özel Toplu Sms Gönderim Sistemi Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Toplu SMS Üye Kayıt Adımları

 

Toplu SMS Üyeliği
Kayıt, Hesap Aktivasyonu ve Ödeme İşlemleri ile ilgili açıklamalar...

 

 Kolay Üyelik

* Ücretsiz Üyeliğin ardından belirtmiş olduğunuz Cep Telefonunuza SMS ile kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir.
* İlk girişinizde karşınıza "Üyelik Tamamlama Ekranı" gelir. Bu ekrandaki "*" işaretli bölümleri doldurmanız gerekmektedir.
* Otomatik olarak Toplu SMS gönderim panelimiz kullanımınıza açılır.
* Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Destek Ekibimiz sizinle irtibata geçerek sistemi test edebilmeniz için gerekli tanımlamaları yapacaktır
 

 

 Hızlı Aktivasyon

Aktivasyon ve Kurulum tamamen ÜCRETSİZDİR. Sadece almak istediğiniz Sms Paketinin ücretini ödersiniz.
Sistemi kullanmaya karar verdiğinizde gerekli evrakları (Bireysel üyelikler için sözleşme ve kimlik; Ticari üyelikler için sözleşme, kimlik ve kullanılmak istenen SMS Başlığını destekleyen belge.); iremayhan81@gmail.com mail adresine veya WhatsApp sms aonelik 0542 811 29 29 numarasına gönderiniz.
Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra uygun başlıklar hesabınıza tanımlanır ve Destek Ekibimiz size işlemlerinizin tamamlandığına dair onay mesajını gönderir. SMS Başlığı tanımlama işlemleri tarafımızca yönlendirilecek olup; ayrıca sormak istediğini konularla ilgili bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 Ödeme ve SMS Paketi Tanımlama

* SMS Paketini kredi kartıyla almak isterseniz SMS Panelinde "Ödeme İşlemleri->SMS Paketi satın al" menülerini kullanarak almak istediğiniz paketin ücretini yazıp çekim yapabilirsiniz. Sistem kredinizi otomatik yükleyecektir.
* Satın almak istediğiniz SMS Paketini Havale/EFT yoluyla almak için SMS Panelinizde "Ödeme İşlemleri->Banka Hesapları" menülerini kullanarak banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz paketin ücretini hesaplarımıza gönderdikten sonra yine aynı menüde "Ödeme Bildirimi" seçeneğini kullanarak Muhasebe Birimimize talebinizi iletebilirsiniz. Muhasebe Birimimiz ödemenizin hesaplarımıza yansımasının hemen ardından kredi yüklemenizi yapacaktır.
 

 

SMS Göndermeye Hazırsınız...

Almış olduğunuz kredilerin herhangi bir kullanım ömrü YOKTUR! SMS Panelinize artık dilediğiniz yerden bağlanabilir ve istediğiniz zaman sms gönderebilirsiniz. Aktivasyonun ardından evrakların asıllarını en kısa sürede kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz kargo bilgisi size aktivasyon sırasında ayrıca iletilecektir. Sistem kullanımı ve her türlü soru ve sorunlarınız için bize iletişim kanallarımızla her zaman ulaşabilirsiniz. 

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Kirklareli Toplu Sms Fiyatları Çanakkale Sms Gaziantep Toplu Sms İzmir Toplu Sms Fiyatları Bingöl Toplu Sms Paneli Kirşehir Toplu Sms Firmaları Kars Toplu Sms Tarifeleri Ağri Toplu Sms Kısa Kod Giresun Toplu Sms Sistemi Kilis Toplu Sms Giriş Eskişehir Toplu Sms Fiyatları Denizli Toplu Sms Yolla Kirikkale Toplu Sms Sistemi Edirne Toplu Sms Paketleri Antalya Toplu Sms Giriş Manisa Sms Ağri Toplu Sms Paneli Düzce Toplu Sms Kahramanmaraş Toplu Sms Sitesi Adana Toplu Sms Fiyatları Denizli Toplu Sms Sitesi Ordu Toplu Sms Hakkari Toplu Sms Sistemi Çanakkale Toplu Sms Giriş Erzincan Toplu Sms Fiyatları Rize Toplu Sms Tarifeleri Niğde Toplu Sms Firmaları İzmir Toplu Sms Üye Erzincan Toplu Sms Giriş Bolu Toplu Sms Sitesi Kars Toplu Sms Sistemi Konya Toplu Sms Firmaları Mardin Toplu Sms Kampanyaları Balikesir Toplu Sms Üye Muğla Toplu Sms Tarifeleri Artvin Toplu Sms Paneli Ankara Toplu Sms Gönder Ordu Toplu Sms Kısa Kod Eskişehir Toplu Sms Sistemi Artvin Toplu Sms Gönder Mersin(İçel) Toplu Sms Fiyatları Mardin Sms Karabük Toplu Sms Fiyatları Karaman Toplu Sms Api Muş Toplu Sms Üye Hakkari Toplu Sms Giriş Adana Toplu Sms Manisa Toplu Sms Üye Amasya Toplu Sms Firmaları Kktc Toplu Sms Sitesi Kahramanmaraş Sms Elaziğ Toplu Sms Firmaları Kütahya Toplu Sms Paketleri İzmir Toplu Sms Paketleri İstanbul Toplu Sms Paneli Ardahan Toplu Sms Api Giresun Toplu Sms Paketleri Burdur Toplu Sms Tarifeleri Nevşehir Toplu Sms Api Çanakkale Toplu Sms Gönder İstanbul Toplu Sms Üye Osmaniye Toplu Sms Kampanyaları Düzce Toplu Sms Şirketi Artvin Toplu Sms Api Bursa Toplu Sms Yolla Çankiri Toplu Sms Api İstanbul Toplu Sms Api Kilis Toplu Sms Kampanyaları İzmir Toplu Sms Sistemi Mersin(İçel) Toplu Sms Tarifeleri Kirikkale Toplu Sms Yolla Rize Toplu Sms Gönder Kocaeli Toplu Sms Yolla Bingöl Toplu Sms Fiyatları Niğde Toplu Sms Sistemi Kastamonu Toplu Sms Giriş Çankiri Toplu Sms Şirketi Diyarbakir Toplu Sms Gönder Mersin(İçel) Toplu Sms Api Düzce Toplu Sms Sistemi Erzincan Toplu Sms Kampanyaları Karaman Toplu Sms Kısa Kod Osmaniye Toplu Sms Sitesi Ağri Toplu Sms Üye Kktc Toplu Sms Giriş Erzurum Toplu Sms Kısa Kod Çanakkale Toplu Sms Fiyatları Ardahan Toplu Sms Kısa Kod Mardin Toplu Sms Paneli Kocaeli Toplu Sms Api Muğla Toplu Sms Yolla Antalya Toplu Sms Paketleri Diyarbakir Toplu Sms Yolla Konya Toplu Sms Kısa Kod Kütahya Toplu Sms Kampanyaları Manisa Toplu Sms Giriş Bitlis Toplu Sms Api Kirşehir Sms Hakkari Toplu Sms Paneli Nevşehir Toplu Sms Yolla