Okul SMS Fiyatlarımız

e-Okul Sistemine uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
E Okula Uyumlu
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Sms Paketi Okullara Özel Sms Sistemi Okul SMS Sistemini tüm okullarda kullanmanız mümkündür. Resmi okul, Özel okul farketmeksizin Anaokul, İlk ve Ortaokul, Lise gibi... kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazılanmıştır. Kullanıcı dostu kolay kullanım paneli ve kendine özgü toplusms gönderim özellikleri sayesinde de zaman kazanırsınız.

Okul SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • E Okul SMS Modülü

  MEB, özel okul ve kolejler gibi tüm eğitim kurumları için kullanabileceğiniz pratik ve uygun ücretli toplu sms gönderme sistemidir.

 • Öğrenci no ile SMS

  Öğrencilerin sadece okul numarasını girerek velilere kendi ad ve soyadları ile hitaplı sms gönderimi yapıyoruz;

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  İsterseniz anne, baba, öğrenci veya diğer telefonu rehbere kaydedin. Duruma göre anneye, babaya veya öğrenciye aynı anda da mesaj yollayabilirsiniz.

 • Pratik Devamsılık Modülü

  Öğrencilerinizin Günlük veya sizin belirlediğiniz tarihler arasındaki genel toplam devamsızlkları gönderebilirsiniz.

 • Sınırsız Alt Kullanıcı

  Müdür yardımcısı, öğretmen veya personellerinizi yetkilendirbilir ana hesap üzerinden de tüm işlemlerini raporlayabilirsiniz.

 • Detaylı Raporlama

  Gelişmiş raporlama sistemimiz sayesinde atılan her mesajın durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz.

Süper Sms Paketi Okullara Özel Sms Sistemi Devlet ve Özel Okullarına, Eğitim kurumlarına, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Başlıklı Toplu SMS Sistemi sağlayan firmamız kurulduğu 2014'ten geleceğe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları ile kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.
Süper Sms Paketi Okullara Özel Sms Sistemi Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Toplu SMS Üye Kayıt Adımları

 

Toplu SMS Üyeliği
Kayıt, Hesap Aktivasyonu ve Ödeme İşlemleri ile ilgili açıklamalar...

 

 Kolay Üyelik

* Ücretsiz Üyeliğin ardından belirtmiş olduğunuz Cep Telefonunuza SMS ile kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir.
* İlk girişinizde karşınıza "Üyelik Tamamlama Ekranı" gelir. Bu ekrandaki "*" işaretli bölümleri doldurmanız gerekmektedir.
* Otomatik olarak Toplu SMS gönderim panelimiz kullanımınıza açılır.
* Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Destek Ekibimiz sizinle irtibata geçerek sistemi test edebilmeniz için gerekli tanımlamaları yapacaktır
 

 

 Hızlı Aktivasyon

Aktivasyon ve Kurulum tamamen ÜCRETSİZDİR. Sadece almak istediğiniz Sms Paketinin ücretini ödersiniz.
Sistemi kullanmaya karar verdiğinizde gerekli evrakları (Bireysel üyelikler için sözleşme ve kimlik; Ticari üyelikler için sözleşme, kimlik ve kullanılmak istenen SMS Başlığını destekleyen belge.); iremayhan81@gmail.com mail adresine veya WhatsApp sms aonelik 0542 811 29 29 numarasına gönderiniz.
Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra uygun başlıklar hesabınıza tanımlanır ve Destek Ekibimiz size işlemlerinizin tamamlandığına dair onay mesajını gönderir. SMS Başlığı tanımlama işlemleri tarafımızca yönlendirilecek olup; ayrıca sormak istediğini konularla ilgili bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 Ödeme ve SMS Paketi Tanımlama

* SMS Paketini kredi kartıyla almak isterseniz SMS Panelinde "Ödeme İşlemleri->SMS Paketi satın al" menülerini kullanarak almak istediğiniz paketin ücretini yazıp çekim yapabilirsiniz. Sistem kredinizi otomatik yükleyecektir.
* Satın almak istediğiniz SMS Paketini Havale/EFT yoluyla almak için SMS Panelinizde "Ödeme İşlemleri->Banka Hesapları" menülerini kullanarak banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz paketin ücretini hesaplarımıza gönderdikten sonra yine aynı menüde "Ödeme Bildirimi" seçeneğini kullanarak Muhasebe Birimimize talebinizi iletebilirsiniz. Muhasebe Birimimiz ödemenizin hesaplarımıza yansımasının hemen ardından kredi yüklemenizi yapacaktır.
 

 

SMS Göndermeye Hazırsınız...

Almış olduğunuz kredilerin herhangi bir kullanım ömrü YOKTUR! SMS Panelinize artık dilediğiniz yerden bağlanabilir ve istediğiniz zaman sms gönderebilirsiniz. Aktivasyonun ardından evrakların asıllarını en kısa sürede kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz kargo bilgisi size aktivasyon sırasında ayrıca iletilecektir. Sistem kullanımı ve her türlü soru ve sorunlarınız için bize iletişim kanallarımızla her zaman ulaşabilirsiniz. 

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Kocaeli Toplu Sms Paneli Kktc Sms Çorum Toplu Sms Sistemi Erzincan Sms Elaziğ Toplu Sms Şirketi Kars Toplu Sms Firmaları Bitlis Toplu Sms Giriş Adiyaman Toplu Sms Tarifeleri Kirklareli Toplu Sms Api Giresun Toplu Sms Giriş Eskişehir Toplu Sms Api Bilecik Toplu Sms Firmaları Balikesir Toplu Sms Sitesi Bilecik Toplu Sms Gönder Ankara Toplu Sms Kampanyaları Rize Toplu Sms Firmaları Kastamonu Toplu Sms Firmaları Adana Toplu Sms Kütahya Toplu Sms Yolla Düzce Toplu Sms Api Burdur Toplu Sms Gönder Erzincan Toplu Sms Paneli Kirşehir Toplu Sms Sistemi Kktc Toplu Sms Paneli Adiyaman Toplu Sms Yolla Çankiri Toplu Sms Kampanyaları Düzce Toplu Sms Firmaları Bolu Sms Ağri Toplu Sms Yolla Edirne Toplu Sms Tarifeleri Karabük Toplu Sms Api Bingöl Toplu Sms Kilis Toplu Sms Kampanyaları Çorum Toplu Sms Giriş Amasya Toplu Sms Kısa Kod Isparta Toplu Sms Fiyatları İstanbul Sms Gaziantep Sms Mardin Toplu Sms Üye Artvin Toplu Sms Sitesi Ordu Toplu Sms Sitesi Erzincan Toplu Sms Tarifeleri Rize Toplu Sms Sitesi Afyonkarahisar Sms Osmaniye Toplu Sms Kampanyaları Adiyaman Toplu Sms Firmaları Kocaeli Toplu Sms Sistemi Mardin Toplu Sms Tarifeleri Rize Toplu Sms Kampanyaları Düzce Toplu Sms Fiyatları Denizli Toplu Sms Sistemi İzmir Toplu Sms Paneli Bitlis Toplu Sms Sistemi Kastamonu Toplu Sms Kirklareli Toplu Sms Kampanyaları Hakkari Toplu Sms Tarifeleri Kocaeli Toplu Sms Api Malatya Toplu Sms Firmaları Batman Toplu Sms Şirketi Kastamonu Toplu Sms Fiyatları Nevşehir Toplu Sms Kampanyaları Kirşehir Toplu Sms Paneli Erzincan Toplu Sms Kısa Kod Kocaeli Toplu Sms Fiyatları Eskişehir Toplu Sms Paketleri Bolu Toplu Sms Paneli Iğdir Toplu Sms Firmaları Giresun Toplu Sms Sistemi Mardin Toplu Sms Kampanyaları Muğla Toplu Sms Paneli Kütahya Sms Mersin(İçel) Toplu Sms Kısa Kod Çankiri Toplu Sms Yolla Ardahan Toplu Sms Fiyatları Erzurum Toplu Sms Api Kars Toplu Sms Sitesi Manisa Toplu Sms Kısa Kod Ankara Toplu Sms Paneli Niğde Toplu Sms Kampanyaları Kilis Toplu Sms Kısa Kod Diyarbakir Toplu Sms Paketleri Bitlis Toplu Sms Paneli Bitlis Toplu Sms Yolla Çankiri Toplu Sms Kısa Kod Antalya Toplu Sms Mardin Toplu Sms Giriş Niğde Toplu Sms Gönder Manisa Toplu Sms Sistemi Elaziğ Toplu Sms Giriş Bingöl Toplu Sms Firmaları Kirklareli Toplu Sms Tarifeleri Batman Toplu Sms Sitesi Karaman Toplu Sms Giriş İzmir Toplu Sms Burdur Toplu Sms Yolla Adiyaman Toplu Sms Kısa Kod Balikesir Toplu Sms Paneli İzmir Toplu Sms Şirketi Düzce Sms Denizli Sms