Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Sms Paketi En Uygun Toplu Sms Fiyatları Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süper Sms Paketi En Uygun Toplu Sms Fiyatları Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süper Sms Paketi En Uygun Toplu Sms Fiyatları SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süper Sms Paketi En Uygun Toplu Sms Fiyatları Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS İçin Evrak Gönder

 

Toplu SMS Evrak Gönderme İşlemleri?

kullanıcı adı ve şifremiz ile sisteme giriş yapınız.
Sol menüde Sistem Ayarları Bölümüne Geliyoruz
Sağ tarafta Yeni Evrak Butonuna Tıklayın
Detaylar için Lütfen Videoyu İzleyiniz.

 

 

Daha Fazla SMS Tanıtım Videoları İçin Tıklayınız.

Devamını Oku >>
Niğde Toplu Sms Kısa Kod İstanbul Toplu Sms Kısa Kod Elaziğ Toplu Sms Giriş Muğla Toplu Sms Firmaları Kütahya Toplu Sms Yolla Çankiri Toplu Sms Paneli Muş Toplu Sms Tarifeleri Muğla Toplu Sms Yolla Muş Toplu Sms Kirşehir Toplu Sms Sistemi Kilis Toplu Sms Şirketi Afyonkarahisar Toplu Sms Paketleri Mardin Toplu Sms Api Bingöl Toplu Sms Sistemi Afyonkarahisar Toplu Sms Giriş Mardin Toplu Sms Giriş Muğla Toplu Sms Fiyatları Ankara Sms Artvin Toplu Sms Paneli Kastamonu Toplu Sms Şirketi Kars Toplu Sms Firmaları İstanbul Toplu Sms Gönder Burdur Toplu Sms Yolla Kirikkale Toplu Sms Tarifeleri Kilis Toplu Sms Kısa Kod Bolu Toplu Sms Gönder Denizli Toplu Sms Fiyatları Muğla Toplu Sms Üye Manisa Toplu Sms Şirketi Hakkari Toplu Sms Giriş Kilis Toplu Sms Sistemi Kars Toplu Sms Kampanyaları Iğdir Toplu Sms Giriş Hakkari Toplu Sms Sistemi Burdur Toplu Sms Api Ağri Toplu Sms Firmaları Bingöl Toplu Sms Kampanyaları Eskişehir Toplu Sms Firmaları Muş Toplu Sms Üye Nevşehir Toplu Sms Api Kahramanmaraş Toplu Sms Yolla Kilis Toplu Sms Paneli İstanbul Toplu Sms Rize Sms Iğdir Toplu Sms Firmaları Giresun Toplu Sms Şirketi Kastamonu Toplu Sms Fiyatları Muş Toplu Sms Paketleri Ardahan Toplu Sms Diyarbakir Toplu Sms Üye Bursa Toplu Sms Kampanyaları Gaziantep Toplu Sms Isparta Toplu Sms Yolla Adana Toplu Sms Firmaları Ardahan Toplu Sms Firmaları Muğla Sms Amasya Toplu Sms Api Osmaniye Toplu Sms Sistemi Diyarbakir Toplu Sms Sitesi Adana Toplu Sms Amasya Toplu Sms Üye Çorum Toplu Sms Kısa Kod Ankara Toplu Sms Giriş Adiyaman Toplu Sms Yolla Isparta Toplu Sms Paneli Nevşehir Toplu Sms Sitesi Erzincan Toplu Sms Tarifeleri Çanakkale Toplu Sms Firmaları İstanbul Sms Elaziğ Toplu Sms Gönder Kktc Toplu Sms Kısa Kod Konya Toplu Sms Paketleri Ankara Toplu Sms Kısa Kod Kütahya Toplu Sms Gönder Antalya Toplu Sms Paketleri Konya Toplu Sms Giriş Kahramanmaraş Toplu Sms Kısa Kod Diyarbakir Toplu Sms Kısa Kod Karaman Sms Rize Toplu Sms Sitesi Düzce Toplu Sms Sitesi Muğla Toplu Sms Paketleri Muş Toplu Sms Fiyatları Hakkari Toplu Sms Api Kahramanmaraş Toplu Sms Giriş Balikesir Toplu Sms Şirketi Artvin Toplu Sms Paketleri İstanbul Toplu Sms Api Iğdir Toplu Sms Çanakkale Toplu Sms Şirketi Balikesir Toplu Sms Yolla Burdur Toplu Sms Kısa Kod Giresun Toplu Sms Üye Kars Toplu Sms Sistemi Iğdir Toplu Sms Sistemi Nevşehir Sms Çankiri Toplu Sms Sistemi Batman Toplu Sms Gönder Antalya Toplu Sms Gönder Edirne Toplu Sms Paketleri