Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Sms Paketi En Uygun Kurumsal Toplu Sms Tarifeleri Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süper Sms Paketi En Uygun Kurumsal Toplu Sms Tarifeleri Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süper Sms Paketi En Uygun Kurumsal Toplu Sms Tarifeleri SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süper Sms Paketi En Uygun Kurumsal Toplu Sms Tarifeleri Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Toplu SMS Üye Kayıt Adımları

 

Toplu SMS Üyeliği
Kayıt, Hesap Aktivasyonu ve Ödeme İşlemleri ile ilgili açıklamalar...

 

 Kolay Üyelik

* Ücretsiz Üyeliğin ardından belirtmiş olduğunuz Cep Telefonunuza SMS ile kullanıcı adınız ve şifreniz gönderilecektir.
* İlk girişinizde karşınıza "Üyelik Tamamlama Ekranı" gelir. Bu ekrandaki "*" işaretli bölümleri doldurmanız gerekmektedir.
* Otomatik olarak Toplu SMS gönderim panelimiz kullanımınıza açılır.
* Formu doldurduktan kısa bir süre sonra Destek Ekibimiz sizinle irtibata geçerek sistemi test edebilmeniz için gerekli tanımlamaları yapacaktır
 

 

 Hızlı Aktivasyon

Aktivasyon ve Kurulum tamamen ÜCRETSİZDİR. Sadece almak istediğiniz Sms Paketinin ücretini ödersiniz.
Sistemi kullanmaya karar verdiğinizde gerekli evrakları (Bireysel üyelikler için sözleşme ve kimlik; Ticari üyelikler için sözleşme, kimlik ve kullanılmak istenen SMS Başlığını destekleyen belge.); iremayhan81@gmail.com mail adresine veya WhatsApp sms aonelik 0542 811 29 29 numarasına gönderiniz.
Evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra uygun başlıklar hesabınıza tanımlanır ve Destek Ekibimiz size işlemlerinizin tamamlandığına dair onay mesajını gönderir. SMS Başlığı tanımlama işlemleri tarafımızca yönlendirilecek olup; ayrıca sormak istediğini konularla ilgili bize iletişim kanallarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

 Ödeme ve SMS Paketi Tanımlama

* SMS Paketini kredi kartıyla almak isterseniz SMS Panelinde "Ödeme İşlemleri->SMS Paketi satın al" menülerini kullanarak almak istediğiniz paketin ücretini yazıp çekim yapabilirsiniz. Sistem kredinizi otomatik yükleyecektir.
* Satın almak istediğiniz SMS Paketini Havale/EFT yoluyla almak için SMS Panelinizde "Ödeme İşlemleri->Banka Hesapları" menülerini kullanarak banka hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz paketin ücretini hesaplarımıza gönderdikten sonra yine aynı menüde "Ödeme Bildirimi" seçeneğini kullanarak Muhasebe Birimimize talebinizi iletebilirsiniz. Muhasebe Birimimiz ödemenizin hesaplarımıza yansımasının hemen ardından kredi yüklemenizi yapacaktır.
 

 

SMS Göndermeye Hazırsınız...

Almış olduğunuz kredilerin herhangi bir kullanım ömrü YOKTUR! SMS Panelinize artık dilediğiniz yerden bağlanabilir ve istediğiniz zaman sms gönderebilirsiniz. Aktivasyonun ardından evrakların asıllarını en kısa sürede kargo ile bize göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz kargo bilgisi size aktivasyon sırasında ayrıca iletilecektir. Sistem kullanımı ve her türlü soru ve sorunlarınız için bize iletişim kanallarımızla her zaman ulaşabilirsiniz. 

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Denizli Toplu Sms Şirketi Bolu Toplu Sms Sistemi Bursa Toplu Sms Kktc Toplu Sms Paketleri Muş Toplu Sms Üye Çankiri Toplu Sms Tarifeleri Eskişehir Toplu Sms Paketleri Kktc Toplu Sms Gönder Kirşehir Toplu Sms Api Çankiri Toplu Sms Gönder Amasya Toplu Sms Paneli Edirne Toplu Sms Sitesi Ordu Toplu Sms Paketleri Malatya Toplu Sms Kampanyaları Edirne Toplu Sms Sistemi Konya Toplu Sms Kampanyaları Muş Toplu Sms Paneli Ardahan Toplu Sms Fiyatları Adiyaman Toplu Sms Kampanyaları Çanakkale Toplu Sms Giriş Edirne Toplu Sms Firmaları Manisa Toplu Sms Kampanyaları Ankara Toplu Sms Fiyatları Bilecik Toplu Sms Kısa Kod Muş Toplu Sms Api Bolu Toplu Sms Paketleri Çorum Toplu Sms Gönder Kars Toplu Sms Tarifeleri Diyarbakir Toplu Sms Kısa Kod Bingöl Toplu Sms Kampanyaları Iğdir Toplu Sms Sistemi Niğde Toplu Sms Kısa Kod İzmir Toplu Sms Üye Osmaniye Sms Bolu Toplu Sms Paneli Isparta Toplu Sms Burdur Toplu Sms Üye Mardin Toplu Sms Firmaları Erzincan Toplu Sms Paketleri Karaman Toplu Sms Paketleri Adana Toplu Sms Fiyatları Kahramanmaraş Toplu Sms Sitesi Çankiri Toplu Sms Osmaniye Toplu Sms Firmaları Çanakkale Toplu Sms Paketleri Ağri Toplu Sms Kısa Kod Burdur Toplu Sms Kampanyaları Kktc Toplu Sms Şirketi Kütahya Toplu Sms Giriş Çorum Toplu Sms Üye Çanakkale Toplu Sms Kampanyaları Kütahya Toplu Sms Yolla Bingöl Toplu Sms Firmaları Kilis Toplu Sms Tarifeleri İstanbul Toplu Sms Yolla Kocaeli Toplu Sms Firmaları Edirne Toplu Sms Şirketi Gaziantep Toplu Sms Fiyatları Bilecik Sms Elaziğ Sms Kastamonu Sms Adana Toplu Sms Gönder İzmir Toplu Sms Yolla Bilecik Toplu Sms Üye Ağri Toplu Sms Paneli Erzincan Toplu Sms Paneli Mardin Toplu Sms Yolla Bingöl Toplu Sms Tarifeleri Kirşehir Toplu Sms Kampanyaları Niğde Toplu Sms Firmaları Erzincan Toplu Sms Kısa Kod Burdur Toplu Sms Kısa Kod Bursa Toplu Sms Sitesi Kocaeli Toplu Sms Paneli Ankara Toplu Sms Paneli Ordu Toplu Sms Kısa Kod Erzurum Toplu Sms Tarifeleri Çanakkale Toplu Sms Sitesi Eskişehir Toplu Sms Sitesi Çankiri Toplu Sms Üye Mardin Toplu Sms Kilis Toplu Sms Giriş Niğde Toplu Sms Üye Elaziğ Toplu Sms Şirketi Mardin Toplu Sms Paneli Manisa Toplu Sms Şirketi Kilis Toplu Sms Gönder Konya Toplu Sms Fiyatları Denizli Toplu Sms Firmaları Niğde Toplu Sms Düzce Toplu Sms Api Karaman Toplu Sms Sitesi Kocaeli Toplu Sms Kampanyaları Ardahan Toplu Sms Sitesi Ağri Toplu Sms Kampanyaları Çanakkale Toplu Sms Yolla Konya Toplu Sms Giriş Konya Toplu Sms Şirketi Muğla Toplu Sms Firmaları Niğde Toplu Sms Paketleri