Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Sms Paketi Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süper Sms Paketi Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süper Sms Paketi Başlıklı Toplu Sms Hizmeti SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süper Sms Paketi Başlıklı Toplu Sms Hizmeti Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Okul SMS Paneli

 

e-Okul Öğrenci Toplu SMS Paneli

Veli bilgilendirme, Duyuru, Öğrenci Devamsızlık, Deneme Sınav Sonucu, Toplantı, Özel Gün ve haftalar... vb. Etkinlik Mesajlarınızı Saniyeler içinde SMS ile Yollayın

okullara özel başlıklı sms ve öğrenci sms sistemi

Türkiye’de kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselere Kurumsal Toplu SMS ve Mesajlaşma çözümleri sağlama konusunda, uzun süren çalışmalarımız sonucunda ilk ve tek servis sağlayıcısıyız. SMS AVM Toplu Mesaj hizmetimiz tüm Türkiye’ye gönderim yapabileceğiniz bir alt yapıya sahiptir. SMS AVM Toplu Mesajlaşmanın en büyük avantajı Okulların evrak yükünden telefon trafiğinden kurtarmak ve tüm öğrenci velilerine en kısa sürede ulaşma imkanı sunmasıdır.

 

 

Okul SMS sistemi Nedir?

* Başlıklı toplu sms sistemimiz ile gönderilen mesajlarda telefon numarası yerine "Kurum Adınız" yazar. Sms başlıkları (ORGİNATOR) en az 3 ve en fazla 11 karakterden oluşur.
* e-Okul SMS AVM sistemi üzerinden Excel formatında indireceğiniz sınıf listelerinizi kolayca toplu bir şekilde rehberinize aktarabilirsiniz.
* Kolay rehber özelliği, Sınıf ve Personelinizi rehberinizde kayıt edebilir ve gruplayabilirsiniz. Örn: "8/C Sınıfı", "Öğretmenler", "Pansiyon" vb...
* Mesajlarınız saniyeler içinde alıcıya ulaşır. İletim durumlarını gönderim SMS panelinden kolayca takip edebilirsiniz.
* Gitmeyen mesajlarınız otomatik olarak iade edilir, hak kaybınız oluşmaz. İade edilen mesajların takibini de Okul SMS panelİ üzerinden kolayca yapasınız.
* Aldığınız Kurumsal sms paketinin son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Okul sms paketinizi bitene kadar ve süre kısıtlamanız olmadan kullanırsınız.
* Gönderdiğiniz mesajlarınız rapor olarak saklanır ve geçmiş aylara ait raporlarınızı Excel formatında indirebilirsiniz.
* Program kurulumu gerektirmez. Bilgisyar veya cep telefonu ile internet olan her yerden okul mesaj sistemine giriş yapabilir ve mesaj yollayabilirsiniz.
* İster E-Okul sitilinde sayfadan isterseniz okul numarasından dilediğiniz kadar öğrenciye saniyeler içinde tek tuşla SMS ile devamsızlık bildiriminde bulunun.
* Öğrencilerin sadece okul numarasını ekrana girerek, anında mesaj gönderin, üstelik her bir öğrenciye/veliye özel hitaplı mesaj ayrıcalığıyla.
* Excel dosyasında bulunan öğrenci kayıtlarınızı, farklı bir işlemle uğraşmadan anında sisteme kaydedin..Üstelik sınıfları bile sistem otomatik oluştursun.
* Bir öğrenciye ait 4 veya daha fazla farklı veli adı ve telefon numarası girebilir ve bunu istediğiniz modülde kullanabilirsiniz. İster sadece birine ister ikisine isterseniz tüm veli ve öğrenci kayıtlarına de aynı anda SMS gönderebilirsini
* Dilediğiniz sayıda alt kullanıcıyı/öğretmeni ve müdür yardımcısını yetkilendirip, ana hesap üzerinden tüm işlemleri kontrol edin. Dilerseniz alt kullanıcılara farklı sınıf yetkileri verip, sorumlulukları paylaştırın.
* Hem E-Okul sınav sonucu hem de piyasadaki tüm Deneme Sınav Modülleri ile %100 Uyumlu çalışan sistemimiz üzerinden anında sms ile not bildirimleri yapın
* Birden fazla okul, etkinlik gurubu yapı barındıran üyelerimiz için tasarlanan sistemimizde hiç bir kayıt karışmaz, dilediğiniz gibi filtre yapabilirsiniz.
* İletilmeyen mesajları/yanlış verilen telefon numaralarını en aza indirmek parmağınızın ucunda! Raporlardan sadece iletilmeyenleri Excel sınıf listesi formatında alın ve kolayca doğru bilgileri talep edin.

 

Okullar için Gerekli Aktivason Belgeleri

1- Abone Sözleşmesini Yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra İlk ve Son sayfada yer alan abone ile ilgili alanların elle doldurulması ve diğer tüm sayfaların da imzalanması gerekmektedir. İndirmek için Tıklayınız
2- Kimlik Fotokopisi: Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı veya Sürücü Ehliyetinin önlü arkalı fotokopisi veya fotoğrafı.(Yeni tip Sürücü ehliyetleri üzerinde T.C. numarası yazmadığından dolayı kabul edilmemektedir.). 
3- Görev Yeri Belgesi: Okul Müdürü olduğunuza dair MEBBİS sistemi üzerinden alacağınız belgenin gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca Okul Aile Birliği adına da başkan tarafından dolurulacak sözleşme ve belgelerle de satın alma işlemi yapılabilir. Belgelerde mühür ve kaşe mecburidir.
4- E-Devlet üzerinden alınmış yerleşim yeri (İkamet belgesi) edinmek için Tıklayınız.>>>

 

ÖNEMLİ BİLGİ! 
Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir..

Toplu SMS Paket Fiyatlarımız.

Devamını Oku >>
Konya Toplu Sms Sitesi Malatya Toplu Sms Fiyatları Mersin(İçel) Toplu Sms Sistemi Artvin Toplu Sms Api Kilis Toplu Sms Firmaları Eskişehir Toplu Sms Kampanyaları Elaziğ Toplu Sms Paneli Hakkari Toplu Sms Fiyatları Çanakkale Toplu Sms Giriş Karaman Sms Giresun Toplu Sms Firmaları Kirikkale Toplu Sms Şirketi Karaman Toplu Sms Üye Manisa Toplu Sms Kısa Kod Batman Toplu Sms Tarifeleri Bingöl Toplu Sms Sitesi Balikesir Sms Bitlis Sms Ankara Toplu Sms Firmaları Kirikkale Toplu Sms Kısa Kod İzmir Toplu Sms Tarifeleri Eskişehir Toplu Sms Sitesi Çorum Toplu Sms Fiyatları Diyarbakir Toplu Sms Giriş Rize Toplu Sms Fiyatları Niğde Toplu Sms Şirketi Kktc Toplu Sms Kastamonu Toplu Sms Firmaları Ağri Toplu Sms Kampanyaları Muş Toplu Sms Giriş Antalya Toplu Sms Paneli Kocaeli Toplu Sms Paneli Kahramanmaraş Toplu Sms Yolla Çorum Toplu Sms Adana Toplu Sms Giriş Kocaeli Toplu Sms Gönder Ordu Toplu Sms Sistemi Karabük Toplu Sms Kampanyaları Bitlis Toplu Sms Firmaları Ordu Toplu Sms Afyonkarahisar Toplu Sms Paketleri Balikesir Toplu Sms Giriş Giresun Sms Kars Toplu Sms Şirketi Ankara Sms Kilis Toplu Sms Giriş Erzincan Toplu Sms Gönder Burdur Toplu Sms Paketleri Batman Toplu Sms Üye Diyarbakir Toplu Sms Paketleri Iğdir Toplu Sms Fiyatları Adana Toplu Sms Api Manisa Toplu Sms Paneli Muğla Toplu Sms Firmaları Isparta Toplu Sms Firmaları Hakkari Toplu Sms Api Mardin Toplu Sms Gönder Denizli Toplu Sms Kampanyaları Bolu Toplu Sms Kampanyaları Hakkari Toplu Sms Üye Isparta Toplu Sms Kısa Kod Ardahan Toplu Sms Kampanyaları Mersin(İçel) Toplu Sms Kampanyaları Muğla Toplu Sms Üye Elaziğ Toplu Sms Sitesi Çankiri Toplu Sms Giriş Rize Toplu Sms Kampanyaları Iğdir Toplu Sms Şirketi Amasya Toplu Sms Şirketi Niğde Toplu Sms Tarifeleri Karaman Toplu Sms Gönder Kirikkale Toplu Sms Üye Adiyaman Toplu Sms Şirketi Burdur Toplu Sms Üye Ankara Toplu Sms Üye Kirşehir Toplu Sms Paketleri Giresun Toplu Sms Giriş Bursa Toplu Sms Kampanyaları Bingöl Toplu Sms Yolla Karabük Toplu Sms Bitlis Toplu Sms Fiyatları Kocaeli Toplu Sms Fiyatları Kars Toplu Sms Firmaları Bitlis Toplu Sms Giriş Düzce Toplu Sms Yolla Iğdir Toplu Sms Sitesi Kktc Toplu Sms Kısa Kod Edirne Toplu Sms Gönder Kirşehir Toplu Sms Fiyatları Kastamonu Toplu Sms Gönder Konya Toplu Sms Kısa Kod Karabük Toplu Sms Sistemi Kirşehir Toplu Sms Giriş Bursa Toplu Sms Sitesi Erzurum Sms Ardahan Toplu Sms Üye Nevşehir Toplu Sms Gönder Bingöl Toplu Sms Firmaları Elaziğ Toplu Sms Sistemi Rize Toplu Sms Paketleri