Yeni Üye Olan Herkese Özel Toplu SMS Fiyatlarımız

Sizin için en uygun toplu sms çözümleri sağlarız.

1.000 SMS
10 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
10.000 SMS
90 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
50.000 SMS
450 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
100.000 SMS
850 TL
İLK Üyelere Özel
Süre Sınırı Yok
Tüm Vergiler Dahildir.
Süper Market Toplu Sms Sitesi Toplu Sms Paneli ile Belediyelere, Derneklere, Devlet kurumlarına, Siyasi Partilere, Okullara ve daha bir çok kurumsal firmaya Özel Başlıklı Toplu SMS Sistemi ile 2014 yılından beri tüm Türkiye'ye Başlıklı Kurumsal SMS hizmeti ulaştıran SMS AVM sektöründe ilklerin öncüsü olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor...
Süper Market Toplu Sms Sitesi Toplu Sms Gönderme Programı ile Üyelerinize, müşterilerinize, veya hedef kitlenize kendi adınızla Başlıklı SMS gönderin. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ARGE çalışmaları yapmakta kullanıcı ihtiyacına göre yenilik ve güncelleme çalışmalarını her zaman sürdürerek en iyi hizmeti sunma gayreti ile yoluna devam etmektedir.

Toplu SMS Panel Özellikleri

Türkiye'de Rakipsiz Tek Gsm Operatörü ile zamandan kazanın...

 • Hızlı SMS Modülü

  Ana sayfada bulunan hızlı sms modülü sayesinde dilediğiniz zaman kayıtlı olan/olmayan numaralara sms gönderebilirsiniz.

 • Hitaplı SMS Desteği

  Mesajlarınızın daha resmi ve kurumsal görünmesi açısından önemli olan bu özellik sayesinde zahmetsizce hitaplı sms gönderebilirsiniz.

 • Tek Tuşla Rehber Kaydı

  Excel dosyasında bulunan kayıtlarınızı sadece ilgili sütunları seçerek, farklı hiç bir işlem gerektirmeden saniyeler içerisinde sisteme kaydedin..

 • Otomatik Doğum Günü Mesajları

  Çalışanlarınızın, müşterilerinizin doğum günlerini sisteme kaydedip otomatik mesaj özelliğini aktif edin, sistem sizin yerinize günü geldiğinde kutlasın.

 • Excel'den Özel Tasarım Mesajları

  Excel dosyanızda bulunan verileri dilediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı tasarlayın ve kolaylıkla gönderin.

 • İptal Linki ve Kısa Kod

  Göndereceğiniz reklam ve tanıtım mesajlarının sonuna ekleyebileceğiniz link veya Kısa Kod hizmetimizle mesajlarınızı yasal çerçeve içerisine alın.

Süper Market Toplu Sms Sitesi SMSAVM Toplu SMS hizmetini; tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen kolay web arayüzü ile ücretsiz üyelik sırasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. size özel müşteri temsilciniz ile tanışın.
Süper Market Toplu Sms Sitesi Kurulduğumuz günden itibaren hiç vazgeçmediğimiz bir kaç çizgiden en önemlisi destek anlayışımızdır. Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız. SMS AVM olarak sizlere Teşekkürü bir borç biliriz.

Kurumsal Toplu Sms Gönderme

Dernek Toplu SMS

 

Dernek Toplu SMS Sistemi

Etkinlik, Toplantı Duyurularınızı, Özel Gün, Aidat, Borç ve Ödeme Mesajlarınızı Saniyeler içinde SMS ile Yollayın

 

derneklere özel kurumsal sms ve başlıklı smsDERNEKLER NEDEN SMS KULLANIR

Teknolojinin hızlı değişimi ve alt yapı imkânlarının güncellenmesi sonucunda birçok gönderici kendi içyapısına özgü toplu mesaj gönderim çözümleri üretmekte. Genelde toplu mesaj göndericileri zamandan tasarruf etme amacıyla ve uygun maliyetle birçok kişiye aynı anda ulaşma imkânı sağlaması sebebiyle bu hizmeti kullanmakta. Örneğin; dernekler, odalar veya partiler toplantı organizasyonlarını, genel duyurularını bu hizmetle yaparak hızlı ve etkin iletişim imkânı sağlamakta. Alışveriş merkezleri ya da mağazalar bu hizmeti kullanarak ürünleriyle ilgili reklamları pratik ve ekonomik şekilde gerçekleştirmektedirler 

DERNEK SMS SİSTEMİ

* Başlıklı sms sistemimiz ile gönderilen mesajlarda "Dernek Adınız" yazar. Sms başlıkları en az 3 ve en fazla 11 karakterden oluşur.
* Kolay rehber özelliği, Üyelerinizi rehberinizde kayıt edebilir ve gruplayabilirsiniz. Örn: "Yönetim kurulu", "Kadın Üyeler" vb...
* Mesajlarınız saniyeler içinde alıcıya ulaşır. İletim durumlarını gönderim panelinden kolayca takip edebilirsiniz.
* Gitmeyen mesajlarınız otomatik olarak iade edilir, İade edilen mesajların takibini de panel üzerinden kolayca yapasınız.
* Satın alınan mesaj paketinin son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Mesajlarınızı bitene kadar kullanırsınız.
* Gönderdiğiniz mesajlarınız rapor olarak saklanır ve geçmiş aylara ait raporlarınızı Excel formatında indirebilirsiniz.

* Bilgisyar veya cep telefonu ile internet olan her yerden sisteme giriş yapabilir ve mesaj yollayabilirsiniz. 

 

Aktivason için Gerekli Belgeler 

1- Abone Sözleşmesini Yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra İlk ve Son sayfada yer alan abone ile ilgili alanların elle doldurulması ve diğer tüm sayfaların da imzalanması gerekmektedir. İndirmek için Tıklayınız
2- Kimlik Fotokopisi: Üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı veya Sürücü Ehliyetinin önlü arkalı fotokopisi veya fotoğrafı.(Yeni tip Sürücü ehliyetleri üzerinde T.C. numarası yazmadığından dolayı kabul edilmemektedir.)
3- Dernekler için karar defterinin onaylı ön yüzü ve/veya varsa alınmış karar.
4- E-Devlet üzerinden alınmış yerleşim yeri (İkamet belgesi) 
edinmek için Tıklayınız.>>>

 

 

ÖNEMLİ BİLGİ! 
Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir..

 

Toplu SMS sitemize Üye Ol Hediye SMS Kazan!

Devamını Oku >>
Rize Toplu Sms Sitesi Muğla Toplu Sms Yolla Eskişehir Toplu Sms Giriş Bitlis Toplu Sms Firmaları Muğla Toplu Sms Paneli Kocaeli Toplu Sms Gönder İstanbul Sms Kocaeli Toplu Sms Paketleri Burdur Toplu Sms Paketleri Bitlis Toplu Sms Kampanyaları Diyarbakir Toplu Sms Yolla Ağri Toplu Sms Fiyatları Rize Toplu Sms Fiyatları Mardin Toplu Sms Üye Ardahan Toplu Sms Kısa Kod Bolu Toplu Sms Paketleri Konya Toplu Sms Gönder Ağri Toplu Sms Şirketi Konya Toplu Sms Giriş Bursa Toplu Sms Api Antalya Toplu Sms Gönder Edirne Toplu Sms Kampanyaları Karaman Toplu Sms Yolla Diyarbakir Toplu Sms Sitesi Erzincan Toplu Sms Manisa Toplu Sms Kampanyaları Çorum Toplu Sms Eskişehir Toplu Sms Kısa Kod Bilecik Toplu Sms Kampanyaları Ardahan Toplu Sms Gönder Ordu Toplu Sms Tarifeleri Manisa Toplu Sms Gönder Kahramanmaraş Toplu Sms Tarifeleri Karabük Toplu Sms Gönder Erzurum Toplu Sms Tarifeleri Balikesir Toplu Sms Paneli Erzincan Toplu Sms Kısa Kod Artvin Toplu Sms Üye Ankara Toplu Sms Firmaları Ardahan Toplu Sms Paketleri Isparta Toplu Sms Api Kocaeli Toplu Sms Sitesi Ağri Toplu Sms Gönder Antalya Sms Adiyaman Toplu Sms Paketleri İstanbul Toplu Sms Giriş Kirklareli Toplu Sms Kısa Kod Adiyaman Toplu Sms Şirketi Isparta Toplu Sms Paketleri Manisa Toplu Sms Yolla Isparta Toplu Sms Sitesi Elaziğ Toplu Sms Fiyatları Bursa Toplu Sms Giriş Çankiri Toplu Sms Kampanyaları Bingöl Toplu Sms Api Karabük Toplu Sms Yolla İzmir Toplu Sms Gönder Batman Toplu Sms Üye Kilis Toplu Sms Tarifeleri Kilis Toplu Sms Kampanyaları Bilecik Toplu Sms Sitesi Muğla Toplu Sms Firmaları Afyonkarahisar Toplu Sms Sistemi İzmir Toplu Sms Şirketi Ardahan Toplu Sms Tarifeleri Kahramanmaraş Toplu Sms Api Kahramanmaraş Toplu Sms Sistemi Kktc Toplu Sms Üye Kahramanmaraş Toplu Sms Fiyatları Nevşehir Toplu Sms Tarifeleri Afyonkarahisar Toplu Sms Kampanyaları Elaziğ Sms Erzincan Toplu Sms Firmaları Ordu Toplu Sms Kampanyaları Isparta Toplu Sms Osmaniye Toplu Sms Fiyatları Erzurum Toplu Sms Api Eskişehir Toplu Sms Paketleri Burdur Toplu Sms Sistemi Kocaeli Toplu Sms Fiyatları Kirklareli Toplu Sms Firmaları Bilecik Toplu Sms Tarifeleri Muş Toplu Sms Yolla Bolu Toplu Sms Gönder Bolu Toplu Sms Üye Malatya Toplu Sms Api Konya Toplu Sms Kısa Kod Edirne Toplu Sms Paketleri Rize Toplu Sms Kampanyaları Bursa Toplu Sms Kampanyaları Rize Toplu Sms Sistemi Gaziantep Toplu Sms Gönder Bilecik Toplu Sms Üye Elaziğ Toplu Sms Paneli Amasya Toplu Sms Üye Malatya Toplu Sms Yolla Adana Toplu Sms Üye Bursa Toplu Sms Kısa Kod Antalya Toplu Sms Api Kirşehir Sms